Hıçkırık

Hıçkırık Dizisi Gülümser Kimdir? Gerçek Adı Nedir?

Kanal D’nin yeni dizisi Hıçkırık dizisnde Gülümser kimdir? Hıçkırık dizisinde Gülümser’in gerçek adı nedir? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? İşte oyuncu hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevabı…

kübra akın resmi 2

Hıçkırık Gülümser Kimdir?

8 Ocak itibariyle yayınlanmaya başlayacak olan Hıçkırık dizisi günlük dizilere Beni Affet’e, Adını Sen Koy’a rakip olarak geliyor. Sevgi Birsel’in yapımcılığını üstlendiği dizi Kerime Nadir’in sevilen romanı Hıçkırık’ın uyarlaması olan dizi başlamadan dikkatleri üzerine toplamayı başardı.

kübra akın resmi 1

Tanıtım fragmanlarıyla da beğeni alan Hıçkırık dizisinde yer alan karakterlerden biri de Gülümser karakteri. Hıçkırık dizisinin baş karakteri olan Nalan karakteri ile yakın arkadaşı gibi bir pozunu sosyal medya hesabında paylaşan oyuncunun, Nalan’ın yakın arkadaşı olacağını düşünüyoruz ancak dizi yayınlandığında sitemizde bilgiler güncellenecektir.

Gülümser karakteri güzelliğiyle de dikkat çekiyor. Gülümser’in gerçek adı ise Kübra Akın. Adana’da dünyaya gözlerini açan oyuncu, İstanbul’da yaşamaktadır. Daha önce bir kısa film yapımında yer alan oyuncunun kamera karşısına geçtiği ilk dizi Hıçkırık olacak. Zira sosyal medya hesabında başarı merdivenine ilk adım diyerek setten bir görüntü paylaşmıştır. Evinde çok şirin bir kedisi olan güzel oyuncu Galatasaraylıdır. 

kübra akın resmi 3

Çok yakında ekranlara gelecek olan Hıçkırık’ın konusunu hatırlayacak olursak ; Nalan ile Kenan küçük yaşlardan beri aynı köşkte güzel bir hayatları vardır. Kenan, Azmi bey tarafından evlatlık alınmış olmasına rağmen Azmi Bey onu kendi çocuğundan ayırt etmemiştir.

Kenan ile evin nazlı kızı Nalan arasında önce arkadaşlık ardından aşk denilen güzel duygu ortaya çıkmıştır. Leylakları çok seven Nalan’a deli gibi aşık olan Kenan bir türlü aşkını itiraf edememiştir. İlerleyen zamanlarda Nalan zatüre rahatsızlığından dolayı kriz geçirmeye başlayınca Azmi Bey, evde bir doktorun olmasını uygun bulmuş ve Doktor İlhami böylece köşke dahil olmuştur.

Doktor İlhami, Nalan’a aşık olur. Kenan ise tam aşkını itiraf edecek gücü bulmuşken Nalan’a İlhami’nin evlilik teklifi ettiğini görür ve sessizce oradan ayrılır. Doktor İlhami ile evlenen Nalan‘ın bir de kızı olur, Handan. Ancak Nalan hastalığından dolayı bir de doğumun getirdiği güçsüzlükten daha da kötü olur ve vefat eder.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu