Hıçkırık

Hıçkırık Dizisi Hayat Kimdir? Gerçek Adı Nedir?

Hıçkırık dizisi Hayat karakteri dizinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Bu yazımızda Hayat karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı ve bilgileri sizleri bekliyor olacak.

tuğçe baltalı resmi 3

Hıçkırık Hayat Kimdir?

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hıçkırık 1 Ocak Pazartesi günü başlayacak. Büyük bir merakla beklenen Kerime Nadir’in meşhur eseri Hıçkırık romanının bir uyarlaması olan Hıçkırık dizisinin karakterlerinden biri de Hayat. Hayat, Vesime’nin kızıdır. Hayat’ın gerçek adı ise Tuğçe Baltalı. 1993 senesinde İzmir’de dünyaya gözlerini açan oyuncu, 1,68 boyunda ve 54 kilodur.

tuğçe baltalı resmi 2

Daha önce oyunculuk konusunda eğitim almış olan güzel oyuncu, Tunay menajerliğe bağlıdır. Kertenkele Yeniden Doğuş adlı Atv ekranlarının sevilen dizisinde Melahat karakterine hayat vermiştir. Kanal D ekranlarında izlediğimiz Sevdanın Bahçesi adlı dizide Ceyda karakterine hayat vermiştir. Daha önce Perspektif adlı programa katılan Tuğçe Baltalı ile ilgili detaylı bilgi almak isteyenler için video haberimizin devamında sizlerle…

Çok yakında ekranlara gelecek olan Hıçkırık’ın konusunu hatırlayacak olursak ; Nalan ile Kenan küçük yaşlardan beri aynı köşkte güzel bir hayatları vardır. Kenan, Azmi bey tarafından evlatlık alınmış olmasına rağmen Azmi Bey onu kendi çocuğundan ayırt etmemiştir.

Kenan ile evin nazlı kızı Nalan arasında önce arkadaşlık ardından aşk denilen güzel duygu ortaya çıkmıştır. Leylakları çok seven Nalan’a deli gibi aşık olan Kenan bir türlü aşkını itiraf edememiştir.

tuğçe baltalı resmi 1

İlerleyen zamanlarda Nalan zatüre rahatsızlığından dolayı kriz geçirmeye başlayınca Azmi Bey, evde bir doktorun olmasını uygun bulmuş ve Doktor İlhami böylece köşke dahil olmuştur. Doktor İlhami, Nalan’a aşık olur. 

Kenan ise tam aşkını itiraf edecek gücü bulmuşken Nalan’a İlhami’nin evlilik teklifi ettiğini görür ve sessizce oradan ayrılır. Doktor İlhami ile evlenen Nalan‘ın bir de kızı olur, Handan. Ancak Nalan hastalığından dolayı bir de doğumun getirdiği güçsüzlükten daha da kötü olur ve vefat eder. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu