Hıçkırık

Hıçkırık Dizisi Kenan Kimdir? Gerçek Adı Nedir? İşte Detaylar

Kanal D ekranlarında yayınlanmak için gün sayan Hıçkırık dizisinde Kenan karakteri seyircide büyük ilgi uyandırdı. Hıçkırık dizisi Kenan kimdir? Gerçek adı nedir? Nerelidir? Boyu, kilosu nedir? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Bütün bu sorularınızın cevabı haberimizin devamında sizlerle...

hıçkırık kenan resmi 2

Hıçkırık Dizisi Kenan Kim?

Kenan, binbaşıdır. Asıl adı Kenan Ziya olan Kenan, daha çok küçük yaşlarda iken annesi vefat etmiştir. Babası tarafından büyütülen Kenan, pek çok acılar çekmiştir. Zira hayatına annesinin ölümünden sonra dahil olan üvey anne unsuru ile hayatı deyim yerindeyse kararmıştır. Yaş olarak kendinden büyük olan Nalan’a gönlünü kaptıran Kenan, Nalan’ın zatüre dolayısıyla vefat etmesiyle bir yıkım daha yaşar. Kenan gülmeyi unutmuşken onun yarasının merhemi de Nalan’ın kızı Handan olacaktır. Gülmeyi unutmuş olan Kenan’ın yüzünde gülümseme nedeni Handan olacaktır.

hıçkırık kenan resmi 1

Peki Hıçkırık dizisinde Kenan’ın gerçek adı nedir? Kenan’a hayat veren isim Arda Hacıoğludur. 1991 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. 26 yaşında olan oyuncu, aslan burcudur. 1,88 boyunda 80 kilo olan oyuncu daha önce Şehrin Melekleri adlı dizide Mirza Selimoğlu karakterine hayat vermiştir. 2012 senesinde mankenlik yapmakta olan oyuncu, pek çok defilede boy göstermiştir.

hıçkırık kenan resmi 3

2013 senesinde Best Model Of Turkey yarışmasında ikincilik elde etmiştir. Kadir Has Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve finans bölümü mezunu olan oyuncu, spora çok ilgilidir. Özelikle fitness konusunda büyük bir ilgisi olan oyuncu, basketbola da ilgili. Üniversitede okuduğu bölümü İngilizce okuyan genç oyuncu, İngilizce konusunda başarılıdır. Kamera karşısına geçtiği ilk dizi ise Ali Ayşe’yi Seviyor dizisidir. Kenan Doğulu’nun bir klibinde de oynayan oyuncu başarısına bir yenisini de Zeytin Tepesi ile eklemiştir. 

Çok yakında ekranlara gelecek olan Hıçkırık’ın konusunu hatırlayacak olursak ; Nalan ile Kenan küçük yaşlardan beri aynı köşkte güzel bir hayatları vardır. Kenan, Azmi bey tarafından evlatlık alınmış olmasına rağmen Azmi Bey onu kendi çocuğundan ayırt etmemiştir. Kenan ile evin nazlı kızı Nalan arasında önce arkadaşlık ardından aşk denilen güzel duygu ortaya çıkmıştır. Leylakları çok seven Nalan’a deli gibi aşık olan Kenan bir türlü aşkını itiraf edememiştir.

hıçkırık kenan resmi 1 1

İlerleyen zamanlarda Nalan zatüre rahatsızlığından dolayı kriz geçirmeye başlayınca Azmi Bey, evde bir doktorun olmasını uygun bulmuş ve Doktor İlhami böylece köşke dahil olmuştur. Doktor İlhami, Nalan’a aşık olur. Kenan ise tam aşkını itiraf edecek gücü bulmuşken Nalan’a İlhami’nin evlilik teklifi ettiğini görür ve sessizce oradan ayrılır. Doktor İlhami ile evlenen Nalan‘ın bir de kızı olur, Handan. Ancak Nalan hastalığından dolayı bir de doğumun getirdiği güçsüzlükten daha da kötü olur ve vefat eder. 

 

Hıçkırık Dizisi Tanıtım Fragmanı

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu