Hıçkırık

Hıçkırık Dizisi Seda Kimdir? Gerçek Adı Nedir?

Kanal D’nin günlük dizisi Hıçkırık dizisinde Seda kimdir? Seda’nın gerçek adı nedir? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Oyuncu hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevabı haberimizin devamında sizlerle…

ağla sarıoğlu resmi 4

Hıçkırık Seda Kimdir?

Hıçkırık dizisinde hamile bir bayana hayat veren kişi Seda karakteridir. Seda’nın gerçek adı ise Çağla Sarıoğlu‘dur. Daha önce İşte Benim Stilim yarışmasına katılmış olan oyuncu 1992 senesinde kültür başkentimiz İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Diş Teknikerliği ve Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olan oyuncu, daha önce Medcezir, Aşk Laftan Anlamaz, Kiraz Mevsimi, Kaçak gibi dizilerde yer almıştır.

ağla sarıoğlu resmi 1

1,76 boyunda ve 59 kilo olan oyuncu gözlerinin güzelliği ile dikkatlari üzerine çekmekte. Hıçkırık dizisinin başrolünde yer alan Nalan karakterini canlandıran Sezgi Sena Akay ile olan benzerliği de gözlerden kaçmıyor. Hıçkırık dizisinde Seda karakteri ile seyirci karşısına çıkacak olan oyuncunun burcu ise Terazi. 

ağla sarıoğlu resmi 2

Çok yakında ekranlara gelecek olan Hıçkırık’ın konusunu hatırlayacak olursak ; Nalan ile Kenan küçük yaşlardan beri aynı köşkte güzel bir hayatları vardır. Kenan, Azmi bey tarafından evlatlık alınmış olmasına rağmen Azmi Bey onu kendi çocuğundan ayırt etmemiştir. Kenan ile evin nazlı kızı Nalan arasında önce arkadaşlık ardından aşk denilen güzel duygu ortaya çıkmıştır. Leylakları çok seven Nalan’a deli gibi aşık olan Kenan bir türlü aşkını itiraf edememiştir.

ağla sarıoğlu resmi 3

İlerleyen zamanlarda Nalan zatüre rahatsızlığından dolayı kriz geçirmeye başlayınca Azmi Bey, evde bir doktorun olmasını uygun bulmuş ve Doktor İlhami böylece köşke dahil olmuştur. Doktor İlhami, Nalan’a aşık olur. Kenan ise tam aşkını itiraf edecek gücü bulmuşken Nalan’a İlhami’nin evlilik teklifi ettiğini görür ve sessizce oradan ayrılır. Doktor İlhami ile evlenen Nalan‘ın bir de kızı olur, Handan. Ancak Nalan hastalığından dolayı bir de doğumun getirdiği güçsüzlükten daha da kötü olur ve vefat eder. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu