Hıçkırık Dizisi Selin Kimdir? Gerçek Adı Nedir?

Hıçkırık dizisi Selin kimdir? Gerçek adı nedir? Bu sorularınızın cevapları haberimizin devamında sizlerle…

Hıçkırık Selin Kimdir?

Kanal D’nin 2018 itibariyle başlayacak olan gündüz kuşağı dizisi Hıçkırık hem konusuyla hem de oyuncularıyla dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Kenan’ın Nalan’a olan gizli aşkı ve daha bu aşk itiraf edilemeden gelen belalı bir hastalık ile Nalan’ın zor günlerini konu alan dizide Selin karakteri de dikkatleri çeken karakterlerden biri olmayı başardı.

Engin’nin kız kardeşi olan Selin güzelliğiyle olduğu kadar hayat enerjisiyle de dikkat çekmekte. Perihan’ın kızı ve Azmi’nin yeğeni olan Selin yıllar önce babasını kaybetmiştir. Babasının ölümü onu derinden sarsmıştır ve içine kapanmıştır. Hıçkırık dizisi Selin’in gerçek adı Sibel Aytan. Tam adı Hatice Sibel Aytan olan oyuncu 1995 senesinde dünyaya gözlerini açmıştır. 1,62 boyunda ve 58 kilo olan güzel oyuncu, dans konusunda oldukça başarılıdır ve oyunculuğun yanında dans eğitmenliği de yapmaktadır.

Müjdat Gezen Sanat Eğitim Merkezinde oyunculuk konusunda eğitim alan başarılı oyuncu, daha önce Ariel reklamında oynamıştır. Yine Penti reklamında da gördüğümüz oyuncu sadece reklam filmleriyle değil dizilerdeki başarılarıyla da tam not almayı başarmıştır. Kanal D ekranlarının Cuma günü ekranlara gelen dizisi Arka Sokaklar dizisinde Özgür Ozan, Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Alp Korkmaz gibi usta isimlerle rol almıştır.

Rol aldığı bir diğer dizi ise Fox Tv’de yayınlanmış olan Asayiş Berkemal adlı dizide Beril karakterine hayat vermiştir. Oyunculuğu ile adından söz ettirmiş olan oyuncu dans konusunda da Murat Dalkılıç’ın dans ekibinde yer alarak sadece oyunculuktaki başarısı değil danstaki başarısını gözler önüne sermiştir. İşte Murat Dalkılıç’ın şarkısında dans ederken haliyle Sibel Aytan.

Çok yakında ekranlara gelecek olan Hıçkırık’ın konusunu hatırlayacak olursak ; Nalan ile Kenan küçük yaşlardan beri aynı köşkte güzel bir hayatları vardır. Kenan, Azmi bey tarafından evlatlık alınmış olmasına rağmen Azmi Bey onu kendi çocuğundan ayırt etmemiştir. Kenan ile evin nazlı kızı Nalan arasında önce arkadaşlık ardından aşk denilen güzel duygu ortaya çıkmıştır. Leylakları çok seven Nalan’a deli gibi aşık olan Kenan bir türlü aşkını itiraf edememiştir. İlerleyen zamanlarda Nalan zatüre rahatsızlığından dolayı kriz geçirmeye başlayınca Azmi Bey, evde bir doktorun olmasını uygun bulmuş ve Doktor İlhami böylece köşke dahil olmuştur. Doktor İlhami, Nalan’a aşık olur. Kenan ise tam aşkını itiraf edecek gücü bulmuşken Nalan’a İlhami’nin evlilik teklifi ettiğini görür ve sessizce oradan ayrılır. Doktor İlhami ile evlenen Nalan‘ın bir de kızı olur, Handan. Ancak Nalan hastalığından dolayı bir de doğumun getirdiği güçsüzlükten daha da kötü olur ve vefat eder. 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 23 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın