Hıçkırık Doktor İlhami Kimdir? Gerçek Adı Ne? İşte Ayrıntılar

Star Tv’nin Beni Affet ve Adını Sen Koy dizilerine rakip olacak olan Hıçkırık dizisinin merak edilen bir karakteri de Doktor İlhami. Peki İlhami kimdir? Gerçek adı nedir? Boyu, kilosu nedir? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kısaca oyuncu hakkında aklınıza gelen tüm soruların cevapları haberimizin devamında…

Hıçkırık İlhami Kimdir?

Hıçkırık dizisinde baş karakterlerden biri de kuşkusuz Doktor İlhami. Nalan ile Kenan küçük yaşlardan beri aynı köşkte güzel bir hayatları vardır. Kenan, Azmi bey tarafından evlatlık alınmış olmasına rağmen Azmi Bey onu kendi çocuğundan ayırt etmemiştir. Kenan ile evin nazlı kızı Nalan arasında önce arkadaşlık ardından aşk denilen güzel duygu ortaya çıkmıştır.

Leylakları çok seven Nalan’a deli gibi aşık olan Kenan bir türlü aşkını itiraf edememiştir. İlerleyen zamanlarda Nalan zatüre rahatsızlığından dolayı kriz geçirmeye başlayınca Azmi Bey, evde bir doktorun olmasını uygun bulmuş ve Doktor İlhami böylece köşke dahil olmuştur. Doktor İlhami, Nalan’a aşık olur.

Kenan ise tam aşkını itiraf edecek gücü bulmuşken Nalan’a İlhami’nin evlilik teklifi ettiğini görür ve sessizce oradan ayrılır. Doktor İlhami ile evlenen Nalan‘ın bir de kızı olur, Handan. Ancak Nalan hastalığından dolayı bir de doğumun getirdiği güçsüzlükten daha da kötü olur ve vefat eder. Peki Nalan’ın eşi olan Doktor İlhami’nin gerçek adı nedir?

Hıçkırık dizisinde İlhami’nin gerçek adı Kemal Okan Özkan. 19 Eylül 1987 tarihinde Başkent’te dünyaya gözlerini açan oyuncu, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. 1,84 boyunda 76 kilo olan oyuncu, daha önce Ankara ve Sivas Devlet Tiyatrosunda oyunculuk yapmıştır. Sungurlar adlı dizi ile dizi sektörüne giriş yapan oyuncu, Torpilli karakteri ile oyunculuğundan söz ettirmiştir. Ardından Kırlangıç Fırtınası adlı dizide rol alan oyuncu, Nimet Atasoy Management Ajans’a kayıtlıdır. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Hıçkırık Doktor İlhami Kimdir? Gerçek Adı Ne? İşte Ayrıntılar (1 Yorum)