Oyuncu

Hilal Altınbilek Kimdir? Bilinmeyen Yönleriyle Hilal Altınbilek!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Züleyha’sı rolüyle herkesin merak ettiği Hilal Altınbilek kimdir? Hilal Altınbilek kaç yaşında? Hilal Altınbilek nereli? Hangi dizide oynadı? Boyu Kaç? Sevgilisi kim? Hilal Altınbilek hakkında merak ettiğiniz ve bilinmeyen detaylar sizlerle!

Hilal Altınbilek 1991 yılında dünyaya gelmiştir. İzmir doğumlu olan Altınbilek, oğlak burcu. 52 kg ağırlığında olan oyuncunun boyu ise 168 cm dir. Annesi ev hanımı olan oyuncunun babası ise Turizm sektöründe çalışıyor. hilal altinbilek kimdir resmiRehber olan bir babanın kızı olan Altınbilek, ailenin tek evladı. Annesi ve babası, Altınbilek 3 yaşında iken boşanmış. Oyuncu babası ile kalmıştır. Küçük yaşlarda ayna karşısına geçip taklitler yapan Altınbilek, genç bir kız olduğunda güzellik yarışmasına katıldı. Bu yarışmada derece almayı başardı. yarışmanın ardından İstanbul’a gidip oyuncu olma hayalleri içindeydi ancak Ege Üniversitesi Dış Ticaret Yönetimi Bölümünü kazanınca bu hayallerini ertelemek zorunda kaldı.

Hilal Altınbilek Oynadığı Diziler

Müjdat Gezen Sanat merkezi İzmir’de açılıyor müjdesini duyan oyuncu bu fırsatı hemen değerlendirdi zira ne zamandır hayali olan şey resmen ayağına gelmişti. hilal altinbilek resmi“Derin Sular” adlı dizi kariyerinde önemlidir çünkü ilk rol aldığı dizidir. Rol aldığı diziler şunlar;

  • Derin Sular
  • Karagül
  • Hayatımın Aşkı
  • Bir Zamanlar Çukurova

“Çocuklar Sana Emanet” rol aldığı tek filmdir. Bu filmde rol alacağını önceden hissettiğini itiraf eden oyuncu, Çağan ırmak’ı rüyasında gördüğünü ardından filmden teklif geldiğini anlatıyor.

Hilal Altınbilek İle İlgili Bilinmeyenler

  • Güzel oyuncu hilal Altınbilek tam bir köpek hayranı. Sosyal medyada kedilerle fotoğraf paylaşan oyuncunun köpeklere olan ilgisi aşikar. “Jupi” adında bir köpeği var.
  • Şanslı sayıları 3,6, 9. Bu sayılara o kadar önem veriyor ki gittiği otellerde oda numarası seçerken bu sayıların oda numarasında olmasını istiyor. Bu olmadığında oda değiştirdiği bile olmuş!
  • Rüyaların gerçekleşeceğine inanıyor bu nedenle gördüğü rüyalara inanıyor.

Hilal Altınbilek Sevgilisi

Aşk hayatı hakkında da bir detay ile devam edeli. Bildiğiniz gibi Miray Daner ve Kubilay Aka ayrılmıştı. bu ayrılığın en büyük hedefi olarak ise Hilal Altınbilek’in ismi geçmişti. Bu yaşananlar sonrasında Hilal Altınbilek’in menajeri Kubilay aka ile bir araya gelmeme konusunda güzel oyuncuyu uyarmış. Bu arada uyarılan bir diğer kişi de Kubilay Aka. Zira iki ismin menajeri de aynı kişi. hilal altinbilek kim resmiBu aşk dedikoduları Bir Zamanlar Çukurova yapımcısını da rahatsız etmiş olsa gerek oyuncu bir de yapımcıdan uyarı almış. Güzel oyuncu ise magazin muhabirlerinin Kubilay Aka hakkındaki sorusuna sert bir dille eleştiri getirmiştir. Kısaca oyuncunun sevgilisi olup olmadığı konusunda net bilgiler maalesef ki bulunmuyor. Ancak aşk konusunda oyuncu çok kıskanç olduğunu itiraf ediyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu