Oyuncu Kadrosu

Hizmetçiler Aras Kim? Aras Atahanlı Geliyor!

Kanala D ekranlarında Cumartesi günü yayınlanacak olan Hizmetçiler dizisi Aras karakteri genç kızları kalbinden vurmaya geliyor! Peki kimdir bu Aras Atahanlı, hikayesi ne, karaktere hangi başarılı oyuncu hayat verecek? İşte detaylar!

Kanal D’nin yeni dizisi Hizmetçiler dizisinde Aras Atahanlı, sorumluluk sahibi olsa da asla memnun olmayan bir karakter. Üvey abisi olan Yiğit Atahanlı’ya benzemese de onun da kendi içinde eleştirilecek noktaları var.

Yıllar evvel anne ve babası ayrılan Aras, bu durum sonrasında hayattan zevk alamaz hale gelmiştir. Sürekli bir şeyleri eleştiren Aras, babasının yeni ailesini de bir türlü sevememiştir. Şirket zor duruma düşünce herkesin umutla baktuığı Aras, kimse bana güvenmesin diyerek yine eleştirisini yapmıştır. Yiğit’in söktüğünü dikmekten haz etmeyen Aras, dizinin fenomen rollerinden biri olacak.

Hizmetçiler Dizisi Aras Gerçek Adı Yaşı

Yiğit Kirazcı Hizmetçiler dizisinde Aras Atahanlı karakterine hayat vermektedir. Oyuncu kimdi gelin hep birlikte hatırlayalım.yigit kirazci resmi

Son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan “Yüzleşme” dizisinde Levent karakterine hayat veren oyuncu Atv ekranlarında yayınlanmış olan başrolünde Burcu Biricik!in rol aldığı “8. Gün” dizisinde rol almıştır. 

Ağustos 1983 tarihinde kültür başkentimiz olan İstanbul’da hayata gözlerini açan Yiğit Kirazcı, Aslan burcudur. İlk kez TV karşısına 2007 yılında “Son Tercik” dizisinde “Teoman” karakteri ile dizi sektörüne merhaba demiştir. Hemen bir yıl sonra ise 2008 yılında kısa film olarak yayınlanan “Cin Geçidi” adlı sinema filminde bir gence hayat vermiştir.yigit kirazci resmi

Ardından 2011 yılında “Mavi Kelebekler” dizisinde “Kosta” karakteri ile karşımıza çıkmıştı. Daha sonra “Sudan Çıkmış Balıklar” ile “Vicdan” dizilerinde de Yiğit Kirazcı’yı izlemiştik. Ancak ülke çapında tanınması ve yıldızının parlaması 2014 yılında başlayıp iki sezon süren “Güllerin Savaşı” dizisi ile olmuştur. Bu dizide “Mert” karakterine hayat vermiş ve oyunculuğu ile çok beğenilmiştir.

Hemen ardından sinema filmi olan “Tabula Rosa” filminde “Sinan” karakterini canlandırmıştı. Yiğit Kirazcı’nın yıldızının parlamasında etkisi olan bir diğer önemli yapım ise 2016 yılında Atv ekranlarında yayınlanan “Seviyor Sevmiyor” dizisi olmuştur.

“Tuna” karakteri ile büyük beğeni topladığı bu dizinin ardından Yiğit Kirazcı, 2017 yılında yayınlanan “Seni Kimler Aldı” dizisinde “Barış Çamay” karakteri ile izleyenlerin karşısına çıkmıştı.Son olarak  Atv’de yayınlanmış olan Ay yapım imzalı “8. Gün” dizisinde Ahmet karakterine hayat vermiş olan oyuncu Yüzleşme dizisinde Levent karakteriyle sevenleriyle yeniden buluştu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu