Oyuncu Kadrosu

Hizmetçiler Ela Kim? Ela’nın Gerçek Adı

Yakında Kanal D ekranlarında başlayacak olan Hizmetçiler dizisi hem afişi hem de fragmanıyla çok konuşuldu. Hizmetçiler Ela kim sorusu ilk bölümden itibaren soracağınız bir soru olacak.

Devious Maids adlı dizinin uyarlaması olan ve orijinalı büyük beğeni alan Hizmetçiler daha başlamadan merak konusu oldu. Dizinin orijinalı pek çok ülkede yayınlanınca diziyi bekleyenlerin sayısı da oldukça fazla oldu.hizmetciler deniz baysal resmi

Perşembe günü yayınlanacağı konuşulan dizinin henüz yayın günü belli olmasa da karakterleri netleşti. Ela Sönmez Hizmetçiler dizisinde Yiğit ve Gülseren çiftinin konağında hizmetçi olarak çalışmaktadır.

Fakir bir ailede yetişmiş olan Ela için bu girdiği ortam çok farklıdır. Yiğit Bey’in aldatmasına şahit olsa da susmak zorunda kalan Ela, Gülseren Hanım’ın durumu fark etmesiyle zor anlar yaşar.

Evde olup bitenden haber olsa da yeni sırları saklamak zorunda kalan Ela, dizinin ana karakterlerinden bir tanesi olacak. Hizmetçiler yakında Kanal D ekranlarında.

Hizmetçiler Ela’nın Gerçek Adı Hayatı 

Hizmetçiler dizisinde Atahalı Konağının çalışanı olan Ela karakterine hayat veren oyuncu Deniz Baysal Yurtçu.deniz baysal resmi

Deniz Baysal, 1991 yılında kıyı şehirlerimizden olan İzmir’de dünyaya gözlerini açtı. Evin en küçüğü olan Baysal’ın anne ve babası henüz o küçük bir çocukken boşanma kararı almıştır. Küçük yaşlarda tiyatroya ilgisi nedeniyle belediye bünyesinde oyunculuk dersi almıştır. Pek çok çocuk oyununda rol alan oyuncu, basketbola da çok ilgilidir. 

Celal Bayar Üniversitesi Dış Ticaret mezunu olan oyuncu 2011 yılı itibariyle sektörün aranan isimlerinden olmuştur. Derin Sular adlı dizinin ardından Babalar ve Evlatlar adlı sinema filmindeki oyunculuğu ile adından söz ettirmiştir.deniz baysal resmi

Aşk Ekmek ve Hayaller adlı dizide Karaca ile ekranlara gelen oyuncu Kaçak Gelinler adlı dizide Kainat karakterini canlandırdı. Yer aldığı bir diğer yapım ise Beyaz Yalan adlı dizidir. Bu dizide iki karaktere hayat vermiştir. Son olarak “Söz” dizisinde rol almıştır. 

Güzel oyuncunun eşi Kolpa Grubunun solistliğini yapan Barış Yurtçudur. Oyuncunun boyu 1,67 cm iken kilosu 56 kg dır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu