Magazin

Hizmetçiler Ela’nın Eşiyle Muhteşem Düeti Alkış Aldı!

Karantina günlerini eğlenceye dönüştüren ünlü isimlerden biri de Deniz Baysal Yurtçu. Güzel oyuncu eşiyle düet yapıp sosyal medya hesabından sevenleriyle paylaşıyor.

Kanal D dizilerinden olan Hizmetçiler dizisinde Ela karakterine hayat veren deniz Baysal eşi Barış Yurtçu ile karantina günlerinde düet yapıyor.

Solist olan eşi Barış Yurtçu gitarın tellerine vururken güzel oyuncu da ona sesiyle eşlik ediyor. Sesi de gayet güzel olan Deniz Baysal bu videoları sevenleriyle paylaşıyor. Özellikle son düetleri olan “Birden Geldin Aklıma” şarkısını bir de bu çiftten dinlemenizi tavsiye ederiz.

Deniz Baysal Kimdir? Eşi’nin Adı Ne? Ne İş Yapıyor?

Deniz Baysal, 1991 yılında kıyı şehirlerimizden olan İzmir’de dünyaya gözlerini açtı. Evin en küçüğü olan Baysal’ın anne ve babası henüz o küçük bir çocukken boşanma kararı almıştır. Küçük yaşlarda tiyatroya ilgisi nedeniyle belediye bünyesinde oyunculuk dersi almıştır. Pek çok çocuk oyununda rol alan oyuncu, basketbola da çok ilgilidir. 

Celal Bayar Üniversitesi Dış Ticaret mezunu olan oyuncu 2011 yılı itibariyle sektörün aranan isimlerinden olmuştur. Derin Sular adlı dizinin ardından Babalar ve Evlatlar adlı sinema filmindeki oyunculuğu ile adından söz ettirmiştir.deniz baysal resmi

Aşk Ekmek ve Hayaller adlı dizide Karaca ile ekranlara gelen oyuncu Kaçak Gelinler adlı dizide Kainat karakterini canlandırdı. Yer aldığı bir diğer yapım ise Beyaz Yalan adlı dizidir. Bu dizide iki karaktere hayat vermiştir. Son olarak “Söz” dizisinde rol almıştır. 

Güzel oyuncunun eşi Kolpa Grubunun solistliğini yapan Barış Yurtçudur. Oyuncunun boyu 1,67 cm iken kilosu 56 kg dır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu