Oyuncu Kadrosu

Hizmetçiler Gülseren Kim? Yiğit’in Eşi

Kanal D ekranlarında başlayacak olan uyarlama bir dizi olan Hizmetçiler Gülseren kim sorusu herkesin merak edeceği bir soru. Aldatılan bir eş olan Gülseren karakteri bakın nasıl biri!

Yiğit’in eşi olan Gülseren eşine sırılsıklam aşıktır. Onun sözleri, halleri hoşuna gider gitmesine ama onun aldatacağı hiç aklına gelmez.hizmetciler nilay erdonmez resmi

Kadınları etkilemede üstüne olmayan Yiğit, bu sırrını bakalım ne kadar saklayabilecek? Evlenince hayatım kurtuldu düşüncesinde olan Gülseren’i bekleyen hazin son ne?

Hizmetçiler yakında Kanal D’de!

Hizmetçiler Gülseren’in Gerçek Adı Yaşı

Nilay Erdönmez Hizmetçiler dizisinde Gülseren karakterine hayat vermektedir. Show Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Tehlikeli Karım” adlı dizide Komiser İpek karakterine hayat vermiş olan oyuncu, Nimet Atasoy Management’a bağlı olarak görev yapmaktadır.nilay erdonmez resmi

Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu olan oyuncu 1986 doğumludur. İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu, oyunculuk konusunda yüksek lisansını da tamamlamıştır. “Güzel Günler” adlı dizi ile kamera karşısına çıkan oyuncu “Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam” adlı dizide iki sezon boyunca Gonca Nigar karakterini canlandırmıştır.

2012 yılında rol aldığı “Gözetleme Kulesi” adlı sinema filmindeki oyunculuğu ile pek çok ödül alan Erdönmez, “Sevdaluk”, “Mezarcı”, “Bütün Saadetler Mümkündür” adlı yapımlarda rol almıştır.nilay erdonmez resmi

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi “İstanbullu Gelin” dizisinin birinci ve ikinci sezonunda Asiye karakteri ile beğeni alan oyuncu daha sonra Fox Tv’de yayınlanmış olan “Adı Zehra” dizisinde bir gazeteciye hayat vermiştir.

“Kapı” adlı sinema filmiyle de beğeni alan Erdönmez, “Tehlikeli Karım” dizisindeki oyunculuğu ile bir kez daha adından söz ettirmiştir. Son olarak “Kardeş Çocukları” dizisinde Cansel karakterine hayat vermiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu