Oyuncu Kadrosu

Hizmetçiler Yiğit Kim? Gülseren’in Eşi

Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlamaya hazırlanan Hizmetçiler dizisinde Yiğit karakteri oldukça dikkat çekici. Hizmetçiler Yiğit Kim? İşte merak edilenler.

Hizmetçiler dizisinde Yiğit oldukça bencil bir karakter. Her istediğini almış, varlık içinde büyümüştür. Eşi Gülseren onu deliler gibi sevse de o eşini aldatmıştır.

Çapkın biri olan Yiğit’in yaptığı bu hatalar onun herkes tarafından eleştirilmesine neden olacaktır. Yiğit ise her şeye rağmen yine yapacağını yapacak ve etrafında olan herkesin canını sıkacaktır.

Hizmetçiler Yiğit Gerçek Adı Yaşı Bilgileri

Seçkin Özdemir Hizmetçiler dizisinde Yiğit karakterine hayat vermektedir.  Ağustos 1981 doğumlu olan başarılı oyuncu Sinop’lu. Dj ve sunucu tecrübesi olan oyuncu daha önce Star Tv ekranlarından yayınlanan ve büyük beğeni almayı başaran dizisi Kiralık Aşk dizisinde canlandırdığı Pamir Marden karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.seckin ozdemir resmi

Kocaeli Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu olduktan sonra oyunculuk üzerine eğitim almak adına Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Tiyatro Bölümüne kaydolmuştur. Bu bölümden mezun olduktan sonra da aktif olarak dizi ve programlarda adını duyurmuştur. 

2008 senesinde Yaban Gülü adlı dizide rol alan oyuncu 2012 senesinde Al Yazmalım dizisinde İlyas rolünü canlandırmıştır. My Radio adlı radyoda sunuculuk yapmış olan Özdemir, daha sonra Number 1 adlı radyoda çalışmaya başlamıştır. Gnctrkcll sponsorluğunda yayınlanan Play adlı programın sunuculuğunu yapan oyuncu pekçok reklam filminde de rol adlı. (Akbank, Gnctrkcll, Ülker, Coca-cola, Binboa Vodka)seckin ozdemir resmi

2011 senesinde Muhteşem Yüzyıl dizisinde Leo’ya hayat veren oyuncu Bir Aşk Hikayesi dizisinde başrolde oynamıştır. Günahkar dizisinde de baş rolde oynayan oyuncu ayrıca Racon:Ailem İçin, Acı Aşk adlı yapımlarda rol almıştır.

Ateşböceği adlı Star Tv’de yayınlanan dizide baş rolde oynayan oyuncu, Show Tv ekranlarından yayınlanan “Tehlikeli Karım” adlı dizide baş rolde yer almıştır. Son olarak “Sevgili Geçmiş” adlı dizide rol almıştır.

Seçkin Özdemir Yaşı Boyu Kilosu

Başarılı oyuncu 37 yaşındadır. Başak burcu olan oyuncu İstanbul doğumlu, aslen Sinoplu. 1,81 cm boyunda ve 73 kg

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu