Magazin

İbrahim Tatlıses’in Kızının Corona Testi Pozitif Çıktı!

İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak corona virüs testinin pozitif çıktığını sosyal medyada duyurdu. Daha önce sevgilisi Levent Dörtel’in testinin pozitif çıktığını öğrendiğimiz Çıtak da malesef corona testi pozitif çıkan ünlüler kervanına katıldı.

İbrahim Tatlıses’in bir dönem kabul etmediği ama sonrasında evlatlarının arasında ismini saydığı Dilan Çıtak bir dönem magazin gündemine oturmuştu. Bu gelişmelerin ardından sevgilisi Levent Dörtel’in corona virüse yakalandığı konuşuldu.dilan citak resmi

Aradan çok geçmedi ki Dilan Çıtak sosyal medyada sevenlerine testinin pozitif çıktığını şu sözleriyle ifade etti.

Eklem ağrıları tat ve duyu kaybı şikayetlerim üzerine yaptırmış olduğum covid-19 test sonucum pozitif çıkmıştır.

Diğer belirtiler olmadığı halde test yaptırmak isteme sebebi ise elbette ki sevgilisi Levent Dörtel’in testinin pozitif çıkması. Zaten bu virüs öyle bir bela ki bir kişiye bulaştıysa o kişinin en az 30 kişiye bulaştırdığı söylenenler arasında. Yaşanan bu zor süreçte Çıtak’a geçmiş olsun yorumları sosyal medyada gündeme geldi.

Dilan Çıtak Kimdir? Kaç Yaşında? Durumu Nasıl?

Sağlık durumu şu an için iyi olsa da korona teşhisi nedeniyle ünlü şarkıcı tedavi görüyor. İbrahim Tatlıses ve Işıl Çıtak’ın kızı olan Dilan Çıtak 1989, İstanbul doğumludur.dilan citak resmi

30 yaşında olan oyuncu Şan, piyano, keman dersleri almış olan şarkıcı, caz orkestralarında solist olarak çalışmıştır. Pera’da  oyunculuk eğitimi de almış olan oyuncu kendi kurduğu grubun da solistliğini yapmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu