Oyuncu Kadrosu

İçimizden Biri Havva Aladağ Kimdir? [Özge Yağız]

İçimizden Biri Havva Aladağ karakterine hayat veren ve daha önce Yemin dizisinde rol alan güzel oyuncu Süreç Film imzalı Show TV ekranlarında yayınlanacak olan dizide Havva Aladağ rolüne hayat verecek.

12 Eylül 2021 tarihinde Show TV ekranlarında başlayacak olan dizide hayatın içinden konusu ile izleyici ekran başına kilitlemeye hazırlanır.

İçimizden Biri Havva Aladağ - Özge Yağız
İçimizden Biri Havva Aladağ – Özge Yağız Resmi

İçimizden Biri Havva Aladağ; Müslüman bir ailede büyümüştür. Ailesi muhafazakar olduğu için sevgilisi Willison’u ailesi ile uzun süre tanıştırmaya cesaret edememiştir. En büyük korkusu ise babası Hünkar Aladağ’dır. Ona karşı hata etmekten çekinen Havva, bir yolunu bulup Hristiyan sevgilisi ile evlenmeyi planlarken babası Hünkar2ın meseleyi öğrenmesi ile işler sarpa saracak. Havva ise aşkının peşinden mi gidecek? Yoksa babasının dizinin dibinde mi, bekleyeceği şimdiden merak konusu olurken, Hava karakteri şimdiden adını duyurmayı başardı.

=> İçimizden Biri Willison (Havva’nın Sevgilisi) kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

Süreç Film imzalı dizinin ana karakterlerinden biri olan güzel oyuncu en son Sol yanım dizisinde Serra karakteri ile yine baş rol de yer almıştır. Her geçen gün popülerisini artırmayı başaran oyuncu 12 Eylül 2021 tarihinden itibaren Show TV ekranlarında Havva rolü ile karşımıza çıkacak.

İçimizden Biri Havva Kimdir

12 Eylül 2021 tarihinde Show TV ekranlarında İçimizden biri dizisinde Havva Aladağ karakterine hayat eren oyuncunun gerçek adı Özge Yağız. En son Sol Yanım Serra rolüyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran güzel oyuncu 1997 yılında dünyaya gelmiştir. Karamel yapımın ekrana getirdiği “Yemin” dizisinde baş rolde oynayarak bir anda TV sektörüne bomba gibi düşmüştür.

Özge Yağız; Başkent Üniversitesi İletişim Bilimleri mezunudur. No 10 Studios’da oyunculuk eğitimi almıştır. “Yemin” dizisinde kadın başrol olarak yer alan oyuncu bu diziden önce yine Karamel Yapım imzalı “Adını Sen Koy” dizisinde Zeliha karakterine hayat vermiştir.

İçimizden Biri Havva - Özge Yağız
İçimizden Biri Havva – Özge Yağız Resmi

Başkent Üniversitesi İletişim Bilimleri mezunu olan oyuncu No10 Studiıos’ta oyunculuk eğitimi almıştır. 1997 doğumlu olan Özge, Hasan Güngör Talent Management’a bağlı olarak çalışmaktadır.

Adını Sen Koy dizisiyle adını duyuran oyuncu, bu dizide Şükran Teyzenin çok sevdiği yeğeni Zeliha’ya hayat vermiştir. Oyuncunun ikinci dizisi yine karamel yapıma ait “Yemin” dizisi olmuştur.

Güzel oyuncunun “Kuruluş Osman” dizisine katılacağı haberleri basına düşse de bu haberlerin asılsız olduğu çok geçmeden anlaşılmıştır. 2021-2022 sezonunda “Sol Yanım” dizisiyle sevenlerin karşısında geçse de reyting mücadelesine yenik düşmüştür. 

Özge Yağız Oynadığı Diziler (Sol Yanım Serra)

  • İçimizden biri (Havva) 2021
  • Sol Yanım (Serra)- 2020
  • Yemin (Reyhan) – 2019
  • Adını Sen Koy (Zeliha) – 2018

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu