Oyuncu Kadrosu

İkimizin Sırrı Emir Kimdir? Gerçek Adı Dizileri

İkimizin Sırrı Emir kimdir, İkimizin Sırrı Emir gerçek adı, dizileri ve filmleri yazımızda sizleri bekliyor!

Atv ekranlarında her Pazar yayınlanan İkimizin Sırrı dizisinde Emir, Alp’in üvey kardeşidir. Alp’in aileye gelmesiyle Emir hep ikinci planda kaldığını düşünmüş ve bu nedenle de ona nefretle büyümüştür. Bu nefreti nedeniyle de Alp’e zarar vermek için türlü yollar dener ve pek çok hata yapar.

İkimizin Sırrı Emir Gerçek Adı Dizileri Yaşı

Ceyhun Mengiroğlu İkimizin Sırrı Emir rolüyle ekranlara gelmektedir. Son olarak Atv dizisi “Maria İle Mustafa” dizisinde Görkem rolüne hayat vermiştir.ikimizin sirri emir kimdir resmi

TRT 1 ekranlarında yayınlanan “Payitaht Abdülhamid” dizisinde Mehmet karakterine hayat veren oyuncu İkimizin Sırrı dizisinde Emir rolüyle dikkat çekmektedir.

maria ile mustafa gorkem resmi

2017 yılında “Rüya” isimli dizide rol alan yakışıklı oyuncu Ceyhun Mengiroğlu, 1986 İstanbul doğumludur.

Başarılı oyuncu, daha önce babası gibi mutfakta ünlü bir şef olmak istemiş bu yolda ilk adım olan Bilgi Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünü başarı ile tamamlamasına rağmen oyuncu olma hayalini gerçekleştirip kariyerine oyunculuk ile devam etmiştir.ceyhun mengiroglu resmi

Hayallerinin peşinden gitmeye karar veren başarılı aktör, ilk defa kamera karşısına 2014 yılında “Paramparça” isimli dizide Deniz karakteri ile geçmiştir. Bu dizide harika bir performans göstermesi ile bir anda yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Hemen akabinde bir yıl sonra “Adı Mutluluk” isimli dizide Eren Yüksel karakteri ile gerçekten yıllardır bu sektörün içinde gibi bir performans ile göz doldurmuştur.

2019-2020 sezonunda TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Payitaht Abdülhamid Mehmet karakteri ile kendisini izlediğimiz oyuncu “Maria ile Mustafa” dizisinde Görkem karakterine hayat vermiştir. İkimizin Sırrı dizisinde ise Alp Karahun’un kardeşi Emir rolüyle ekranlara gelmektedir. 

Ceyhun Mengiroğlu Dizileri (İkimizin Sırrı Emir)

  • 2021 – İkimizin Sırrı (Emir)
  • 2020 – Maria ile Mustafa (Görkem)
  • 2019 / 2020 – Payitaht Abdülhamid (Mehmet)
  • 2014 – Paramparça (Deniz)
  • 2015 – Adı Mutluluk (Eren)
  • 2017 Rüya

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu