Oyuncu Kadrosu

İkimizin Sırrı Hayal Kimdir? Gerçek Adı Yaşı

İkimizin Sırrı Hayal kimdir, İkimizin Sırrı Hayal gerçek adı ne, İkimizin Sırrı Hayal kaç yaşında sorularının ve daha da fazlasının yanıtları sizlerle!

Atv ekranlarının yeni dizisi İkimizin Sırrı dizisinde Hayal, Neva’nın kızıdır. Annesine hayran bir kız olan Hayal, geçirdikleri zor günleri annesinin desteği ile atlatmıştır.

ikimizin sirri hayal resmiBabasının vefatının ardından babasının borçları nedeniyle peşlerine takılan kötü adamlardan kaçmak için çıktıkları yolda Alp Karahun ile karşılaşırlar. Alp onlara en büyük desteği verecektir ama onun da bir şartı vardır.

İkimizin Sırrı Hayal Gerçek Adı Dizileri

Ahsen Türkyılmaz İkimizin Sırrı Hayal rolüyle ekranlara gelmektedir. Son olarak Star Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Akrep” dizisinde Ece rolüyle dikkat çeken oyuncu, Netflix dizisi “Fatma” oyuncu kadrosunda yer almıştır.ahsen turkyilmaz resmi

“Easy Fish Oil” ve “Easy Defence” reklam filmlerinde rol almış olan Ahsen Türkyılmaz, Layla Şirin Ajans oyuncusudur. 2014 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu, “Beko” reklam filmiyle ilk kez kamera karşısına çıkmıştır.

Ahsen Türkyılmaz Dizileri ve Filmleri (İkimizin Sırrı Hayal)

  • İkimizin Sırrı (Hayal) – 2021
  • Akrep (Ece) – 2020
  • Fatma – 2020

Ahsen Türkyılmaz Reklam Filmleri (İkimizin Sırrı Hayal)

  • Easy Fish Oil
  • Easy Defence
  • Beko

Ahsen Türkyılmaz Kaç Yaşında? (İkimizin Sırrı Hayal)

6 yaşındadır.

Ahsen Türkyılmaz Nereli? (İkimizin Sırrı Hayal)

İstanbul doğumludur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu