Dizi Özet

İkimizin Yerine 13. Bölüm Özeti Basant’a Kız Bakmaya Gidilir 20 Eylül

İkimizin Yerine 13. bölüm özetinde en önemli olay Dadisa Basant için kız bakmaya gider. Peki diğerlerinin tepkisi ne olacak? İşte İkimizin Yerine 20 Eylül Özeti.

İkimizin Yerine 20 Eylül Özeti #Dadisa Basantı Evlendirmek İster

Bu bölümde Anandi, kaliyani tarafından hırsız ilan edilir. Anandinin zor anları sizlerle olacak. Jagdish uçutrma bilmem diyen Anandiye uçurtma uçurmayı öğretir, ikili mutlu mutlu oyun oynarken Sumitra da uzaktan onları izleyip mutlu olur. Jagdish de Anandiye hırsız deyince Anandi ağlamaya başlar.

Bairon ve Sughna hatalı olduğunu ve özür dilemesini söyler ancak Dadisa hepsine kızar ve özre ne gerek var nerde görülmüş kocanın karısından özür dilediği diye söylenir. jagdish daha sonra Anandiye hediye verir ve söylediklerim şakaydı diye gönlünü alır. Anandi sevinçle hediyesini alır. Dadisa Anandi’yi biraz sıkın deyince Baironun sabrı taşar ve karımı da sıktın onu da diye kızıp gider.

Sumitra eşine ne olursa olsun o senin annen gidip özür dile gönlünü al der. Basant ise fırsattan istifade hemen dadisayı doldurur. Bairon ise duygusal bir konuşma ile annesinden özür diler. Dadisa bunun ardından Anandi’nin televizyon açmasına dahi kızmayınca Anandi şok olur. İkilibirlikte mücevherlere bakar hatta Anandiye bunlar dedenden bana kaldı diye gösterir. Kısaca aradaki buzlar erimektedir.

Dadisa bir taraftan da Basant için kız aramaktadır. Kendisine söylenen kızları beğenmez. Kız bulacak olan Bahambariye dilediğim gibi bir kız bulursan bu güzel bileklik senin der. Sonunda bir kız bulur. Fakir bir aileden olan kızın kendinden küçük dört kardeşi vardır. Kızın babası yüklü miktarda borç almış eğer o borçları siz kapatırsanız kızlarını size verecekler der.ikimizin yerine 13. bölüm özeti resmi Dadisa Baironun karşı çıkmasına kulak asmadan bu evlilik olacak diye resti çeker. Kızı görmeye gittiklerinde kız bakıcılık yaptığı yaşlı kadının yanındadır bir süre sonra gelir. Dadisa yüzüğü verip Basant ile oradan ayrılır. Kızın annesi damat çok yaşlı dese de babası önemli olan zengin olması der. Gehna yani Basant’ın evlenmek istediği kız annesiyle birlikte ağlar.

Dadisa eve geldiğinde Bairon onların içinde bulundukları zor durumdan dolayı dul kardeşimle evlenmesi çevrede duyulsa adımız lekelenir anne vazgeç der ama nafile. Jagdish, Anandi ve Sughna gelin nasıl biri merak ederler ama resim Dadisanın odasında olduğu için göremezler.

Anandi dul olmasına rağmen Basant’ın evlenecek olmasından dolayı arkadaşı Phuli’yi düşünür ve Jagdish’e ondan bahseder. Jagdish ile Phuli için birini ayarlamayı planlarlar. Sizce uygun birini bulacaklar mı? Yorumlarınızı bekliyoruz.

İkimizin Yerine 13. Bölüm İzle (20 Eylül Fragmanı)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

12 Yorum

 1. IYI AKŞAMLAR VE NASILSIN TEYZESİN BİTANESİ HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN VE SENİ ÖZLEDİM SEVIYORUM ?❤?

 2. DEFNE hoş buldum canım teşekkür ederim.
  şarkıyı bende çok seviyorum çok güzel söylemiş
  bazen dinlerim.
  İNCEM ilgili konuya çok vakıf değilim ama üzüldüm onu burada görmeye çok alışmıştım..
  bana gelince ablamla ilgili çok şey yazmak istemiyorum görürse falan ama şu kadarını söyleyim bizim aramız öyle çok iyi sayılmaz katı kuralları vardır onun malesef çocukluğumdan beri tüm hayatımı yönlendiriyor üstelik te babam hep onun dedğini yapıyor beni dikkate almıyor bu konuyu hiç açmayayım canım
  DEFNE CİM evet çok sayıda dizi reklamı gördüm bu sene yerli dizi izlerim hint dizilerinden tiksinti geldi artık bıktım resmen kız elif dizisi reklamını gördüm baya oyuncu dahil olmuş kerem de yenilemiş kendini gerçi dizideki herkes bir yenilik yapmış yarın bakacağım cem kılınçta girmiş diziyebirde bi kaç oyuncu
  diriliş ertugrul bu sezon güzel olacak diyorlar ona bakabilirm belki kaliteli yapım bizim horaların dizisi kalk gidelime bkarım az biraz :)
  hayırlı olsun herkese yeni sezon :)
  ÖZLEM..

 3. GAMZELİM öyle günlükle çalışan temizlik elemanı almaya bizim gibi ailelerin gücü yetmez ??
  ????
  Böyle köyde genç paraya ihyiyacı olan varsa onun belli yardımlarına ne bileyim mesela halıları yıkamaya yada boya yapmaya destek olsa anneciğininde seninde yükünüz hafifler en azından tabi benim fikrim düzeni bilmiyorum. Senin köy yükünü nasıl hafifleterim diye düşünüyorum aklımada başka bişey gelmiyor

 4. KIZLAR ben görmeyi yeni hint dizisi çıkmış :) bu nedir ya hiç izlemiyorum ben yb izledim sensiz olmaz izledim baştan sona izledim bunları kördüğüm ve ah kalbim az biraz izledim .bu yeniler ile ilgili çok bilgim yok gibi
  izleycek bişey yok bu saatte
  İNCEM umararım yazdıklarımı okursun …ben ancak okudum senin 21 b yb sayfasına yazdıklarını hersey göngülce olsun dikkat et kendine ..
  kızlar iyi akşamlar bana biraz müsade sizle sohbet iyi geldi hepinize sevgilerimle…hayırlı akşamlar..
  ÖZLEM

 5. Sağol NURDANIM gerekirse nikahta kıyarım Alfansoya?evinin erkeği benim sağ kolum olsun??
  NURDANIM bizim köyde ve karşı köylerde öyle biri yok. Halam için çok aramıştık kuzenlerimle bulamadık. Kuzenim de yengem için aramıştı o da sakat. İlçede belki olabilir ama o da çingenelerden olur muhtemel tehlikeli yani. Allah korusun ne hırsızlıklar yapılıyor ne idüğü belirsiz insanlar ? Anamlar emekli olana kadar elımden geleni yapcam sonra beni zor bulurlar biraz toz olucam? en büyük hayalim köye geldiğimde annemi babamı evde bulmak. Şöyle kapıdan girince mutfakta yemek kokuları annemin dizleri iyi olmuş ve yüzünde gülücükler var . Babam gözlüğünü takmış kitap okuyor tv izliyor oturmaktan sıkıldıklarını söylüyorlar hep birlikte geziyoruz piknikler e düğünlere gidiyoruz tarla işi sonsuza kadar yok?? ahh ahh hayali bile çok güzel her gece bunu nasıl hayal ettiğimi bugünleri nasıl sabırla beklediğimi bilemezsin Nurdanım çok acı çektim çok hem ben hem ailem.. her gece ağlıyorum
  Çok şey istemiyorum ki ailemle vakit geçirmek istiyorum sadece eve geldiğimde..

 6. ÖZLEM CANIM İNCE ile ilgili konuya bende detaylı vakıf değilim yazsın sorucam. Ovv senin hayatında baskı var desene. Babanı adaletli olmaya davet ediyorum.. Hickimse benim hayatıma karışamadı bugüne kadar telkin zaten edemez o yüzden benim anlamam mümkün değil..
  sana her türlü konuda kolaylıklar dilerim sende Allah’a emanet ol canım ?

 7. Eloşum diyen siz Elanın Özgür teyzesi olmalısınız :)
  AHİRETLİĞİM gün aşırı geliyor bende özlüyorum onu çok :(

  ????????
  İYİ GECELER KIZLAR EN GÜZEL GECELER SİZİN OLSUN????
  ??????
  İYİ GECELER ELAM KOMŞU KIZI KELEBEĞİM S.Ç.S ??❤❤?❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 8. Allah rahatlık versin GAMZELİM dinlenn yarın iş günü senin okul telaşı benim ☺️☺️☺️☺️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu