Dizi Özet

İkimizin Yerine 14. Bölüm Özeti Basant Ve Gehna’nın Düğünü 21 Eylül

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi İkimizin Yerine 14. bölümü ile 21 Eylül Cuma günü ekranlara gelecek. Basant’ın evlendiği bu bölümde neler mi yaşanıyor? İşte İkimizin Yerine 21 Eylül özeti.

İkimizin Yerine 21 Eylül Özeti #Gözyaşları içinde Bir Gelin Daha

Basant’ın evleneceği kişiyi merak eden Sughna Dadisa’nın odasından resmi alacakken Dadisa onu yakalar ve kızar. Basant ise Bairon’a neden benim evlenmeme karşı çıkıyor diye kızgındır. Onu yatıştıran Dadisa olur.

Evde düğün öncesi kıyafet seçimi hazırlıkları başlar. Anandi de heyecanla birçok elbise alır. Parasını Jagdish versin deyince Jagdish benim param yok der. anandi hal böyle olunca üzülür ama Basant sen merak etme alın istediğinizi her şey benden der. Bairon ise Sumitra ile Anandi’nin ailesini düğüne davet etmek üzere yola çıkar.

Anandi de gitmek için ısrar edince Dadisa hem onu hem de Jagdish’i alın onlar da gitsin der. Anandi en çok oynadıkları yere Jagdish’i gezdirir ve cadı hikayesi anlatır. Jagdish başta ben korkmam dese de sonra Anandi’nin oyunu ile korktuğunu görür. Jagdish sen görürsün diye ona kırılır ama Anandi sonra Jagdish’in gönlünü alır.

Anandi annesinden ayrılmak istemese de Baironlarla eve döner. Eve gittiklerinde Sughna onlara Abhishek Bachchan yakımızdaki tağınağa gelecek biz de gidelim der. Onlar da gitmek ister ama kaliyani yine hayır der. Sughna vaaz için gidiyoruz deyince Dadisa hepsine izin verir. Abhishek ile yolda karşılaşırlar. jagdish ve Anandinin evli olduğunu öğrenen Abhishek şok olur ve üzülür.ikimizin yerine 14. bölüm özeti resmiBasant’ın düğünü tüm şaşahasıyla başlar. Ancak bir problem vardır: gehna’nın babasının alacaklısı bir adam gelmiş olay çıkartmıştır. Bairon adamlara istedikleri parayı verince adamlar gider.

Anandi ise gelin nasıl biri diye meraktan ölüyordur. Ancak ağlayan gelini bir türlü göremez. Gelin giderken yapılması gereken tüm ritüeller tamamlanır. Nikah kıyılır. gelin annesinden ayrılırken çok ağlayınca Sumitra üzülme Gehna artık benim kız kardeşim sayılır der. Gehna evinden zor da olsa ayrılır.

Anandi’nin ailesi de Gehna’nın ailesinin tavırlarını özellikle babasının tavırlarını nahoş bulurlar. Düğün ahalisi dağılır ve gelin olan Gehna eve gelir ve gelinin ilk geldiğinde yapması gereken tüm adetleri yerine getirir. Peki sizce bu evlilik yürüyecek mi? Neler yaşanacak? Yorumlarınızı bekliyoruz.

İkimizin Yerine 14. Bölüm İzle (22 Eylül Fragmanı)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

  1. Allah rahatlık versin hatun kişilerim nasipse yarın görüşürük. İşe gidecek olanlara kolaylık öğrencilere zihin açıklığı dilerim. Hayırlı geceler ????

  2. Mereba Nurdan ablam nasil iymisin cnm sana hediyem ☕bol kopukli sekerli kafe cnm afyetle
    Herkese iy geceler Allah rahatlik versin hepimize ???????????????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu