Dizi Özet

İkimizin Yerine 18. Bölüm Özeti Ve Fragmanı (25 Eylül Salı)

Sevilen dizi İkimizin Yerine 18 bölümde neler olacağını bu yazımızda fazla detay girmeden anlatacağız. Sizlere, İkimizin yerine 18. bölüm özeti verirken Anandi’nin acı dolu hikayesini anlatıp, küçük gelinler olmasın sloganımızı tekrarlayacağız. Biradan vereceğimiz bölüm kanal 7 ekranlarında 25 Eylül Salı günü yayınlanacak. Hadi başlayalım.

İkimizin Yerine 18 Bölüm Özeti

Jagdish, Anandi annesine yatılı ziyarete gidince yüzündeki neşe kaybolmuştu. Aklına mektup yazıp Anandi’ye hem öfke hem de sevgisini anlatır. Onu vereceği gün Anandi de eve gelecek olduğundan o günü sabırsızlıkla beklemiştir. Nihayet Jagdish beraberindekilerle Anandi’yi ana evinden almaya gider.

Anandi karşısında Jagdish’in geldiğini görünce gitme vaktinin geldiğini anlar ve içine bir hüzün çöker. Jagdish Anandi’yi görünce hemen ona hitaben yazdığı mektubu verir. Anandi telaşe içerisinde yazılanların ne olduğunu okumaya çalışır ama Jagdish o kadar kötü yazmıştır ki Jagdish bir sonradan kendi yazısını okumak da zorlanır. Hemen böyle insan olur mu diye aklınıza soru işareti gelmiş olabilir. Benim lise de arkadaşım yazısı çok kötü idi. Yazdıktan 10 dk sonra burada ne yazıyor diye sorduğumda kendi yazısını okumakta zorlanır bazen de okuyamazdı.

Neyse konumuza dönelim. Anandi, eşyalarını toparlayıp ailesi ile özellikle de annesi ile vedalaşıp köyden ayrılır. Kaliyani’nin konağında ise yeni gelin Gehna’nın merakı başını belaya sokacak gibi. Daha önce Kaliyani herkese Basant’ın ilk eşinin neden hangi sebeple öldüğünü kimseye söylemeyeceksiniz diye sert bir şekilde konuşmuştu.

Gehna mutfakta iş yaparken Sughna’nın bileğindeki bilezikleri görünce ne güzelmiş bu bilezikler. Daha önce hiç görmemiştim deyince Sughna ölen yengem çok zevkli biriydi deyince Gehna aradığı fırsatı bulur ve hemen Sughna yalnız başına olduğu için neden öldü yengen. Bildiğim kadarı ile yaşlı biri de değilmiş diye sorar.İkimizin Yerine Dizi Kapak Resmi 2Sughna hemen Kaliyani’nin tehdit vari sakın söylemeyeceksiniz sözlerini hatırlayıp kaçamak cevaplar verir. Gehna hala bir cevap alamamıştır. Tam da bu sırada Jagdish ile Anandi konağa girince Sughna fırsattan istifade hemen sıvışır. Hemen Sumitra kapıda gelinin ve oğlunu karşılar. Kaliyani de Anandi’yi yanına çağırıp anangil bakamadı galiba süzülmüş yüzlerin deyip Anandi’nin ailesinin fakir olduğunu çaktırmadan yüzüne vurup daha ilk dakikadan ezer.

Gehna ile Anandi hoş beş safhasında sonra Gehna sana önemli bir sorum var. Lütfen cevap verir misin der. Anandi de elbette der. Gehna, Basant’ın benden önceki eşi neden ve niçin yaşamını yitirdi der. Anandi bunu kendisinin de bilmediğini ama doktor felan eve geldiğini son ana kadar acısı olduğunu biliyorum ama tam olarak ana sebep ne bende bilmiyorum der.

İkimizin Yerine 25 Eylül Salı İzle (Fragman)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

38 Yorum

 1. ANONİM BEN HEP GEC YATAN BİRİYİM CANİM BİR SORUN YOK BEN BOYLE ALİSMİSİM BİRKERE

 2. kız ben hep erken yatarım bu güne özel ama seninde geç yatma nedenin vardır mutlaka
  geç uyuma kız erken yaslanırsın gerci bende yatmıyorum ama:)

 3. olur kız olmaz mı sonra üzülürüz :) off benim biraz tatdım yok naz bu yüzden uyangığım bu arada ben ilk kez yazıyorum oda geceye denk geldi başka yerele bakındım kimse yok bende buraya yazdım :)

 4. Hadi allah rahatlik versin ne derdin varsa allah yardimcin olsun iyi geceler tatli ruyalar MELİHA.

 5. canım ben üniversite yeni bitirdim bu sene evdeyim işte anlatacak bir şeyde yok öyle alında :)

 6. valla cnm sınav kazanmak gerek ama umut yok öle güzel bölüm okumadım sayılır işte öle bakalım kısmette ne var bendebilmiyorum sen ne yapıyorsun

 7. NAZ cnm sen uyudun heralde ben gideyim bari memnun oldum tanıştığıma gelirsem yazarım kendine iyi bak erkekn yatmya calış bence hadi kendine iyi cnm iyi geceler tatlı rüyalar

 8. Birdaha gelirsen ismini yazmandan bir sorun olurmu cunku siteye cok ANONİM YAZİYOR ONDAN SOYLEDİM YADA BASKA BİR İSİM KOY SEN BİLİRSİN

 9. TAMAM SANA İYİ GECELER TATLİ RUYALAR CNM İNSALLAH SABAHA GORUSURUZ ALLAHA EMANET OL SENDE KENDİNE İYİ BAK ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu