Dizi Özet

İkimizin Yerine 19. Bölüm Özeti 26 Eylül Basant Gehna’yı Öldürmeye Kalkar

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi İkimizin Yerine 19. bölüm 26 Eylülde ekranlara gelecek. Gehna ile Basant arasında yaşanan gerginlik bu bölümde tırmanacak. İşte İkimizin Yerine 26 Eylül özeti.

İkimizin Yerine 26 Eylül Özeti #Gehna’nın Direnişi

Basant’ın en küçük hareketi dahi artık Gehna’yı korkutmaktadır. Zira Basant’ın eski eşinin neden öldüğünü artıköğrenmiş ve aynı şeyin başına gelmesinden korkmaktadır. Korku dolu bakışları da olsa Gehna, Basant’ın gel emrine de uymayınca ortalık iyica karışır. Gehna odasına gitmek istemez. Kaliyani ise zorla götürmeye kalkınca araya Sumitra girer.

Bairon karısına karışma diye işaret edince Sumitra geri çekilir. Ancak bu tavrı Kaliyani’yi de şaşırtmış, ilk defa gelini onu durdurmaya çalışmıştır. Kaliyani Gehna’yı zorla odasına götürecekken evdeki herkesin onu izlediğini görüp herkes odasına diye herkesi azarlar. Gehna hala içeri girmeyince Sumitra onu ikna etmeye çabalar ama nafile.

Kaliyani oğlu Basant’ın yanına gider ve bu kız yüzünden Sumitra bile gelin olduğundan beri ilk defa bana karşı çıktı der. Basant ise artık bu kızı istemiyorum, evlendiğime pişmanım der. Dadisa ise oğluna karını mutlu etmeye çalış, alışveriş yap onun için yola gelsin der. Basant ise umutsuz vaka gözüyle bakmaktadır duruma.

Bir sonraki gün Dadisa ev ahalisini toplar. Sumitra sakın Gehna’yı doldurma deyince Bairon eşini savunur ama annesi Dadisa onu da azarlar. Basant da aynı fikirdedir ve yengem dolduruyor der. Dadisa olanlardan sonra Kadambari’ye gider ve neren buldun bu terbiyesiz kızları gelen problemle geliyor bu ne diye kızar.ikimizin yerine 19. bölüm özeti resmi Gehna’nın ailesini çağırıp Gehna’yı yola getirmeyi hayal eden Dadisa umduğunu yine bulamaz. Çünkü Gehna’nın ailesi gelse de onlar özür diler ama Gehna yine aynı tavırlarına devam etmek ister. Oysa ki babası eğer bir daha bizi buraya şikayet için çağırırlarsa git intihar et, benim senin gibi kızım yok der.

Gehna ailesi gidince tamam burada kalırım ama benden dayağa da sessiz kalmamı bekleme deyip pat diye kapıyı Dadisanın yüzüne çarpar. Dadisa bu harekete bir kez daha sinir olur. Basant’a da durumu anlatınca Basant Gehna’yı dövmek için gider. Gehna kapıyı kilitler. Bairon Basant’ı durdurmaya çalışır.

Herkes olanları korku içinde izlemektedir. Basatn tam gehna’nın boğazını sıkarken Bairon onu durdurur. Gehna sanma ki ben de Dadisa’nın kalbini kırmaktan hoşlanıyorum, hayır ama siz bana neden bu kadar kötü davranıyorsunuz, giderim özür dilerim ama bir şartım var şu sorunun cevabını bana vermeye cesaretiniz var mı der ve Basant’a döner.

Ben kızın yaşındayım sen benimle evlenmeye hiç mi utanmadın sıkılmadın der. Basant herkesin önünde rezil olmuştur ve utancından sinirinden oradan ayrılır. Bakalım İkimizin Yerine 20. bölüm özetinde Gehna’nın bu sözleri evde nasıl bir tepkiye neden olacak?

İkimizin Yerine 19. Bölüm Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

12 Yorum

 1. FİLLİZİM CANİM NASİLSİN İYİMİSİN OZET GUZEL OLMUS CANİM ELLERİNE SAGLİK BİRTANEM.

 2. FİLLİZİM CANİM NASİLSİN İYİMİSİ OZET GUZEL OLMUS ELLERİNE SAGLİK BİRTANEM.

  1. iyiyim nazım sen nasılsın çok teşekkür ederim canım bu arada hediye olarak bir buket kırmızı gül benden sana hediye

 3. ABLALARIN BIRTANESI NAZ ablosum sana hediyye
  tavsan kani cay ve simit susamlida var susamsizda var hangisini tercih edersen

 4. Ecem canim kardesim hediyen icin sagol susamli simit ile cayi severim nasilsin iyimisin birtanem

 5. NAZIM sana hediyem köpüklü bir kahvenin yanında kimi görmek istiyorsan o ???

  ????

  Anonim kişisiii kimsin sen yahuu ölüyormusunuz rumuzunuzu isminizi yazmaya ????????

  Sanene nerdeyse nerde millet ???? öffffff bıktım ama kaç gündür bu anonimlerden gına geldi ?????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu