Dizi Özet

İkimizin Yerine 249. Bölüm Özeti Anandi Şiv’e Yemek Yapar!

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi İkimizin yerine 249. bölüm özeti ile sizlerleyiz. Bu bölümde Anandi ve Şiv arasında olumlu gelişmeler olurken Jagdiş ve Gauri’nin arasında soğuk rüzgarlar söz konusu.

İkimizin Yerine 14 Mayıs Özeti Jagdiş Evde Oturmaktan Sıkıldı!

Gauri, Jagdiş’i uyandırmak istediğinde Jagdiş işe kendisinin gitmeyeceğini söyler. Gauri alışmalısın deyince Jagdiş alınganlık eder. Daha sonrasında evde tüpün olmaması sonrasında ikili atışır. Jagdiş ev işlerini kendisi yaparken Gauri’nin çalışmasına içten içe üzülür.ikimizin yerine 249. bölüm özeti resmiBairon ise eşinin gitmesinin ardından çok üzgündür hatta kahvaltı bile yapmak istemez. Ancak Anandi sayesinde yemeğini yer. Dadisa teşekkür için Şiv’e de yemek götürmesini söyler. Anandi yapsa bile yemeği kendi götürmek istemeyince Dadisa sen götür kızım, burada yeni ve seni kurtardı bunu yapmalısın der.

İkimizin Yerine Şiv Ve Anandi Aşkı Ne Zaman Başlayacak?

Dadisa’nın isteklerini mecburen kabul eden Anandi, gittiğinde içeri alınmaz çünkü randevusu yoktur. Anandi problemi çözmek için çabalarken Şiv gelir ve sorun çözülür. Anandi tam gidecekken Şiv ve asistanının konuşmalarına kulak verir. Hatta onlarla incelenecek bir alana giderler.

Gittikleri yerde çamurdan bir türlü kurtulamayan arabayı kurtarmaya çalışan Şiv’e Anandi yardım etmek isteyince Şiv daha neler der. Anandinin sayesinde adamın arabası kurtulunca Şiv, Anandi’nin öyle hafife alınacak bir kız olmadığını anlar.ikimizin yerine 249. bölüm özeti resmi 2Anandi eve döndüğünde Dadisa sorguya çeker. Şiv ise Anandi’nin verdiği fikirleri düşünmektedir. Acıktığını asistana söyleyince şiv, Anandi’nin yemek getirdiğini söyler. Şiv ise o yemeğe alerjim var ama saygısızlık olur diye geri vermedim der. Yemeğin yanında gelen helva çok hoşuna gidince onu ballandıra ballandıra yer. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu