Dizi Özet

İkimizin Yerine 255. Bölüm Özeti 20 Mayıs Şiv Anandi’yi Kurtarır!

Dadisa Şiv’in doğum gününün ne zaman olduğunu öğrenince heyecanlanır ve hemen bir hazırlık yapmaya başlar. Jagad ise işe alındığına sevinse de aslında eşi Gauri’nin yanında asistana olacağını öğrenince dünyası başına yıkılır. ikimizin yerine 255. bölüm özeti resmiGauri de önemli mi sonuçta başka biri de olsa asistan olarak görev yapacaktın dese de o da bu duruma şaşırmıştır. Jagad ise buna karşı çıkıp yerinin değiştirilmesini yönetimden istemeye karar verir. Ancak Gauri bunun için biraz zamana ihtiyacımız var der. Gauri daha sonra arkdaşlarına Jagad’ı tanıtır ama o benim eşim demeye tenezzül etmez. ikimizin yerine 255. bölüm özeti resmi 2Jagad bu duruma da içten içe üzülür. Üstüne bir de herkes ne şanslısın Gauriyle çalışmak herkese nasip olmaz der. Jagad iyice üzülür. parti vermesi istenilince jagada yakında büyük bir parti vereceğim der. Eve gelen Jagad daha önce benim ailem yok diyerek yere attığı resim çerçevesindeki resmi alır ve şimdi yalnızım ve mutsuzum, bunu anlatacak kimsem de yok deyip ağlar.

Ardından resmi özenle yerleştirip duvara resmi asar. Gauri bunu görünce sinir olur ve Jagad ile konuşmaya karar verir. Sen kendin olarak ön planda ol diye kocam demedim diye kendini savunur. Jagad’a bu şekilde destek olmaya çalışsa da Jagad hala bu olaya üzgündür ve ezilmiş durumdadır.

Anandi Ciyoti adlı kız gelmeyince meraklanır ve kızın evine ziyarete gittiğinde evin süslenmiş olmasına şaşırır.  Kızın hasta olduğu söylenir. anandi kızı görmek ister. Kız yatakta uzanmaktadır. Anandi tesadüf eseri ellerini görünce kına olmasına şaşırır, ailesinden nedeni hakkında detay alamadan Şiv arar ve proje hakkında konuşmaya başlarlar. Daha sonra ikili buluşur. Konuşma esnasında Şiv’in burnu kanayınca Anandi özel olarak onunla ilgilenir. ikimizin yerine 255. bölüm özeti resmi 3Anandi’nin bu ilgisi Şiv’in hoşuna gider. Anandi daha sonra onu ikna edip aktara götürür. Aktar çok acı bir karışım hazırlar. Gittiği aktarda Ciyoti’nin adı geçince Anandi aslında ona yalan söylendiğini fark eder ve soluğu kızın evinde alır. Evde de etrafta da kimseler yoktur. Bu işin ardından ne çıkacak diye düşünen Anandi bakalım bu sorunu nasıl çözecek?

İkimizin Yerine 20 Mayıs Özeti Kahraman Şiv

Anandi ipuçlarını takip ederek düğün alanına gider. Giderken de hem Dadisa’ya hem de Şiv’e haber verir. Kızın annesi ve babası düğünü durdurmamasını ister. Anandi polise söylerim dese de anandiyi sonunda odaya kitlerler. Anandi kurtulup düğün alanına gelir ama damadın babası tehditvari konuşur. Dadisa ve Bairon gelir, Anandi’yi kurtarmaya çalışır.ikimizin yerine 255. bölüm özeti resmi 4 Şiv de bahsedilen yere ulaşır ve dışardaki adamlarla dövüşüp sonunda içeri girer. Kızın babası ise bu sırada anandiye silahını doğrultur. Şiv son dakikada olsa gelip anandiyi kurtarır. Dadisa ve Bairon derin bir nefes alır. anandi ise Şiv’in yaralandığını fark edip yarasına iyileşmesi için çamur sürer. Dadisa ve Bairon mutlu bir şekilde onları izlerken Şiv de Anandi’ye hayran hayran bakmaktadır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu