Dizi Özet

İkimizin Yerine 256. Bölüm Özeti 21 Mayıs Salı Jagad’ın Zor Anları

İkimizin Yerine 256. Bölüm Özeti ve yazının sonunda 21 Mayıs fragmanı sizleri bekliyor olacak.

İkimizin Yerine 256. Bölüm Özeti

Anandi, onu korurken yaralanan Şiv’in yarasını iyileştirmek için çabalar. Şiv bu durumdan çok memnudur. Anandi ise yarasını iyice sarar. Herkes evine çekildiğinde Anandi, öğrencisinin kendisine sarıldığı anı ve kendi geçmişini düşünüp dertlenir, ardından Jagad’ın gidişini düşünür ve benim yaşadıklarımı yaşamadın çok şükür diyerek yorgunluktan bitap düşen öğrencisinin başını okşar.ikimizin yerine 256. bölüm özeti resmi Bu sırada Şiv onu arar ve olanlar hakkında konuşurlar. Anandi yanında öğrencisini da alıp karakola gider. Kızın babası ellerini bağlayıp sarpanç Anandi bizi affet noıur diye af diler. Anandi çocuk evliliğinin ne kadar yanlış olduğunu tekrar tekrar anlatır. Çıkışta basın mensupları da olayla ilgili bilgi alırlar. Anandi artık çocuk evliliğine son deyin diye çok güzel bir konuşma yapar.ikimizin yerine 256. bölüm özeti resmi 2 Adamlardan biri konuşmasıyla Anandi’yi üzünce Şiv onu ortamdan uzaklaştırır. Çay kenarında oldukça huzurlu bir yere giden Anandi ağlarken Şiv ona mendili uzatır. Anandi şaşkın şaşkın bakıp mendili almaz.

Şiv daha sonra kim ne derse desin senin gibi birinin önünde selam veririm diyerek ona destek olur. Anandi’nin morali bir nebze de olsa düzelir. Jagad ise evde parti verirken içkinin etkisinde kalan iş arkadaşlarından duyduklarından dolayı çılgına dönüp her şeyi yerle bir eder. Evdeki herkes dağılır.

Anandi ise geçen defa gördüğü rüyada elini tutan kişinin Şiv olduğunu görüp Şiv ile yaşadıklarını düşünür. Jagad bir sonraki gün başhekimin geldiği gün Gauriye ilaç konusunda soru sorarken araya pat diye girip konuşunca başhekim kim bu densiz adam, sen sadece yeni başlayan bir doktorsun, bu çok bilmiş önerilerini kendine sakla, yoksa bu şekilde devam edersen gereken yapılır der. Jagad bir şeyler söyleyecekken Gauri herkesin önünde Jagad’ı azarlar.

Jagad’ın canı iyice sıkılır. Gauri herkes gidince böyle davranmak zorunda mısın biraz davranışlarına dikkat et der. Jagad iyice sinir olur. ikimizin yerine 256. bölüm özeti resmi 3Anandi’ye gelen bir belgeyi Şiv kendi elleriyle teslim etmek ister. Anandi belgeyi incelerken Şiv, Anandi’nin saçına takılan süslemeyi görür, alacakken Anandi ne oluyor dercesine bakar.

Şiv utanır ama süslemeyi de alır. hayırdır evde dekorasyon mu yapılıyor diye sorar.Anandi hayır deyip hızlıca kaçar. Jagad toplantıda iyice gergindir. Üstüne başhekim bari dinle diye hakaret edince Jagad çileden çıkıp başhekimin boğazını sıkar. Zor kurtarırlar.

Jagad daha sonra kovulur. Partide söylenenler üstüne bu yaşadıkları Jagad’ı bitirmiştir. Biraz içip rahatlamaya gittiğinde onu bulan gauri ağzına geleni söyler. Jagad özür dilese de Gauri herkesin önünde onu ezmeye devam eder. Dadisa da Anandi için dua etmeye gider. Şiv yalnız kaldığında Anandi’nin saçından aldığı süslemeye aşık aşık bakar. Gözlerindeki aşkı görmemek ne mümkün.

Anandi ise yengesinin sözünü dinleyip çok güzel sarı renkte bir sare giyer. Kıyafeti öyle yakışır ki Basat ve Bairon hayran olur.

Bu sırada televizyonda da Anandi ve Şiv’in yanyana olduğu haber vardır. Herkes mutlu olur. Aynı haberi duyan Jagad ise Anandi’nin yanında Şiv’i görünce iyice kıskanır. Bu durumu ütü yapmakta olan Gauri’nin gözünden kaçmaz.

İkimizin Yerine 257. bölüm özeti için tıklayınız.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu