Dizi Özet

İkimizin Yerine 260. Bölüm Özeti 25 Mayıs Bago Ölüm Döşeğinde!

İkimizin Yerine 260. Bölüm Özeti ve 25 Mayıs fragmanı için bu yazıyı kaleme aldık. Bu bölümde Bago ölüm döşeğinde olduğunu göreceğiz.

Tüm gözler anandinin üzerindedir. Anandi de imzasını ağlayarak atar. Elinden kalem düşen Anandi acı içinde Jagat’a bakar. hakim ikisine de boşanmanın gerçekleştiğine dair evrakları teslim edince ikili birbirine bakar. Ağlayan Anandi’yi teselli eden Dadisa olur. Dadisa Jagat’a da sırtını döner. Jagat dışarı çıktığında yalnız başına yağmur altında ıslanır.

İkimizin Yerine 25 Mayıs Özeti

Anandi arkasından seslenir ve yanına gider. Anandi sakin sakin konuşurken Jagat sessizce dinler. Anandi yeni hayatında sana mutluluklar dilerim der.ikimizin yerine 260. bölüm özeti resmi Anandi tam gidecekken Jagat elini onun omzuna koyar sonra da Anandi’nin elini tutup her şey için teşekkür ederim der. Anandi ağlayarak elini çeker. Dadisa ile birlikte arabaya biner. dadisa anandiye destek olur.

Jagat ise bir süre daha yağmur altında yürür ve sonunda ısrarla arayan gauriden gelen aramayı cevaplar. Gauri sevinçten uçmak üzeredir. Jagat telefonu kapatıp ağlar. Bairon ise Sumitra’nın anandiye yazdığı mektubu bir kutu içinde verir. ikimizin yerine 260. bölüm özeti resmi 2Sumitra yine uzakta da olsa Anandi’yi rahatlatmayı başarmıştır. Anandi bir taraftan da Bago’nun resmine bakar. Dadisa Anandiyi ağlarken görünce bir şeyler yapmalıyız diyerek bairona akıl danışır. Şiv ile evlenmesi konusunda annesinin desteğini almamız lazım der.

Gauri ise eve yeni gelen Jagat’ı özel olarak karşılar. Jagat ise Anandi’yle boşanma mahkemesindeki anlarını düşünür. Sonra jedsarda yaşadıklarını bir bir anlatır. ikimizin yerine 260. bölüm özeti resmi 3Gauri olanları dinleyince şok olur. Sabah olduğunda Şiv Anandi’yi arar ve kusura bakmazsanız okulda teftiş olduğundan bir görüşme yapmamız gerekiyor zorunlu olmasa rahatsız etmek istemezdim der.

Anandi geleceğini söyler. basant ben de sana eşlik edeyim deyince eşi kaşla gözle hayır der. Anandi tek başına gitsin ister. Ve bir bahane ile anandinin tek başına gitmesini sağlar. Gauri telefona bakamayacağı için sen bak diye Jagat’ı gönderir.

Jagat telefonu sevinçle açarken Gauri iyice telaşlanır. Gauri ile görüşmek isteyen bade Papa’ya Gauri uygun olmadığını söyler. ikimizin yerine 260. bölüm özeti resmi 4Jagat ile konuşmaya başlayan Bade Papa’nın her şeyi ortaya çıkarmasından korkan Gauri telaşla telefonu alır. Gauri konuşmasını diğer odada yaparken Jagat’ın geldiğini fark edince rol yapar. Ancak Jagat şüphelenmiştir.

Dadisa ve bairon, Anandi’nin annesinin yanına evlilik konusunda ikna etmesi için gider ama kadıncağızın sağlık durumu kötü olduğundan şaşırır. bago ölmek üzeredir. Dadisa bir de boşanma olayından bahsedince Bago ağlamaya başlar. Dadisa onu teselli etmeye çabalasa da benim küçük kızım diye ağlayan Bagoyu ikna etmek ne mümkün.

Dadisa bak kızın yeni bir hayata başlıyor deyip Şiv ile Anandi’nin resmini gösterir. Bago çok sevinir. Dadisa evlilik konusunda ikna edemediğini söyleyince Bago ben ikna ederim der. Dadisa bir sonraki gün anandiyi getirecektir. Bakalım anandi ne diyecek? 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu