İkimizin Yerine 266. Bölüm Özeti Şiv Ve Anandi’nin Nişan Hazırlıkları

Şiv sabah kahvaltı yapmadan çıkacakken annesi onu durdurur. Bu sırada Şiv’in babası da gelir. İkili arasında tatlı bir atışma yaşanırken Şiv oradan kaçar.

Şiv gidince evdeki diğerleri kahvaltı sofrasına oturur. Yenge hanım yine ailenin aklını bulandırır. Şiv’in kız kardeşinin bu evlenme olayından haberi bile yoktur ve yenge bu durumun ilerde sorun çıkartacağını söyler. Şiv’in annesi ise kızının tepki göstermeyeceğini bilakis bu habere sevineceğini söyler.

Gauri Jagat cephesinde de yeni gelişmeler yaşanır. Gauri düğün için tarih belirlemeye gittiğinde yine aynı dört ay sonrası uygun cevabını alır. (Anandi’nin aldığı cevap gibi) Gauri din görevlisinin söylediklerini umursamadan dört gün sonra düğün yapmaya karar verir. 

Şiv’in annesi kızını arayıp nişanı haber verir. Şiv’in kardeşi tepki gösterir. Anandi ismini de beğenmez. Şiv’in annesi önce kızı tanımasını sonra konuşmanın doğru olduğunu söyler.ikimizin yerine 266. bölüm özeti resmi - İkimizin Yerine 266. Bölüm Özeti Şiv Ve Anandi'nin Nişan Hazırlıkları Ön yargılı davranmamasını dile getirir. Kızı telefonu sinirle kapatır öyle ki Şiv’in annesi Anandi’nin boşanmış biri olduğunu söylemeye bile cesaret edemez. Şiv’in yengesi bu iş hakkında bir daha düşünün diye yine Şiv’in ailesinin kafasını karıştırır ama dede herkesi susturup önemli olan aşkları der. 

Şiv’in ailesi yeniden Dadisalara gider. Şiv’in dedesi Dadisa’ya asılır. ( Bu anları kaçırmayın, çok güleceksiniz. ) ikimizin yerine 266. bölüm özeti resmi 2 - İkimizin Yerine 266. Bölüm Özeti Şiv Ve Anandi'nin Nişan HazırlıklarıŞiv’in kardeşi abisini arar. İkili tatlı bir sohbetin ardından konu Anandiye gelir. Şiv onu tanıyınca çok seveceksin der ve kardeşini nişana davet eder. Kardeşi sınav dolayısıyla gelemeyeceğini belirtir.

Dadisa daha önce sarpanç olarak çalışanları bir araya getirdiğinde milletin dışarda Anandi ve Şiv hakkında dedikodu ettiklerini dinler. ikimizin yerine 266. bölüm özeti resmi 3 - İkimizin Yerine 266. Bölüm Özeti Şiv Ve Anandi'nin Nişan Hazırlıkları

Dadisa onlara kızar ve Anandi hakkında bunları nasıl derler, sizler için yapmadığı iyilik kalmadı, acınızda da sevincinizde de yanınızdaydı der. Sonra da herkese Şiv ile Anandi’nin dört gün sonra nişanı olduğunu söyler. Herkes sevinir ve tebrik ederler.

Şiv’in yengesi Anandi’nin Şiv’e mesafeli davrandığını, onu gerçekten sevip sevmediğini anlamadığını söyler. Şiv ise Anandi’nin üzgün olma sebebi annesini kaybetmesi, kısa süre önce olaylı bir şekilde boşandı anlayışlı olmamız lazım der. 

Bir sonraki gün Anandi için yüzük almaya giderler. Anandi gözleri kapalıyken bir yüzük seçer. Şiv de aynı yüzüğü seçer. İkilinin bu halleri izlenmeye değer. Gauri ise Jagat’a haber vermeden düğün ritüellerini yapmaya devam eder. Sonunda Jagat’a da yarın evleneceğiz der. İkili sarılır.

Bu İçeriğimizede Mutlaka Bakın:  Sev Yeter 53. Bölüm Özeti Raman'ın Fedakarlığı 29 Ağustos Sev YeterEklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

KONU İLE iLGİLİ YORUMLAR (11 Yorum)


 1. Tekrar günaydın 266 sayfa dayız gönül dediğin sayfa bende yok o yüzden burayı seçtim.

 2. Ben bu bölümü izledim çok komik anandi ve şiw çok tatlı orada çok güzel romantik sahneler var izlersiniz çok mutlu olurum.

 3. Ayy canim benim aslanimin ismide guzelmiw kresde gidermiw bsikletde surermiw yakiwir benim aslanima selam diyen dilini yesin teyzen kurban oldugum bsikletini gormuyorum ama eminim kendin gibi cok guzeldir iyi geceler tatli ruyalar aslanima bsikleti surende dikkatli ol tamami aslanim teyzen qucak dolu opucukler gonderdi aslanima

 4. Nuranay meraba canim nasilsin kuzularin nasil iyilermi.Massallah kiz elbisemi tikyorsun bayrama sana kolay gelsin canim .

  Nuranaycim hani gecen gunlerde sormussunya Anandinin ölumuni bende bayadir merak edyordum bi kac ay once Anandi hakkinda okudum ölumune dahil hic bi bilgi yokmus evinde kendini asmis halde bulunmus olmeden once kimseylede konusmamis zavalli kiz onun icin coook uzuldum .

  Iyi geceler canim

 5. Ay canimin ici sen nasilsin iymisin
  bizde cok iyiz aslan yegeninde iyi ismi yslam cnm cok iyi masallah krese gidip gelyor ve bide sana cok selami var Gonul teyzesine bilyormusun sana aldigi hediyelerini sana bakdirmak istyor cok sevindi ya bisiklet de dusmiyor cok mutlu oda seni öpyor cnm

  Herkese iyi geceler

 6. Meraba Nuranaaycim canim ablam nasilsin aslan yiyenim nasil pawamin isminedir teyzesi kurban olsun ona nasilmiw aslan parcasi optum

 7. Merheba herkese hayirli ramazanlar iyi gunler ve mutlu bayramlar herkese kizlar siz hic yoksunuz gelin hadi
  Arzuvcim Gonulum Alevim Gulalegim Herkes ve diger arkadaslar gekin hadi.
  COK COK COK SAOL FILIZ KARDESIM BENIM ELINE GONLUNE SAGLIK OZETLER BAYA EGLENJELI HARIKA CNM TESEKKURLAR.
  eee demek siv in yengesi pek iyi dil nedan Anandiden hoslanmiyo. Kiz kardeside oyle neyse siv in Annesi Babasi cok sevyorlar ya bunlarda yetik neyse ben kacdim bayrama elbiseler dikyorum kizlar islerim cok yetismem lazim kolum komsu halalarim gorumjam kardeslerim bekliyorlar cabucak dikmek lazim ben elbiseleri gomlekleri saolun Allaha emanat ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡