Dizi Özet

İkimizin Yerine 28. Bölüm Özeti 5 Ekim Gehna Basant’tan Hamile!

İkimizin Yerine 28. bölümü ile 5 Ekimde ekranlara gelecek. İkimizin Yerine 5 Ekim özeti oldukça heyecanlı geçecek çünkü bu bölümde Gehna Basant’tan hamile kaldığını öğrenecek. İşte İkimizin Yerine 28. bölüm özeti.

İkimizin Yerine 28. Bölüm Özeti#Gehna Şok Olur

Mabette buluşan Sughna ve Pratap bir süre sohbet ettikten sonra Pratap ona mangalsutra verir. Sughna gururla onu takar ve emin ol sen kalbimde olduğun sürece bu kolyem hep takılı olacak der. Dadisa ise Anadi’yi koruyor düşüncesiyle hem Sumitra’yı hem de bairon’u umursama sanki onlar yok gibi davranır.

Phuli Anandi’nin yanına geldiğinde onu gören Dadisa evime de bana da uğursuz geliyorsun dul kadınlar böyledir diyerek Phuli’yi ağlatır. Phuli’yi teselli etmek Sumitra’ya düşer. Sumitra eşine annen neden bu kadar kırıcı deyince bairon kız kardeşi hastalanmış ona ver, üzülme der. phuli ve Anandi daha sonra bebekleriyle oynamak ister ve bebeklerini düğününü yapacaklardır.

Bairon’a davul çalma, Sumitra’ya şarkı söyleme görevini verirler. Gehna bebeklere kıyafet diker, Sughna da düğün alanını hazırlar.

İkimizin Yerine 5 Ekim Özeti devam ediyor. Dadisa ve Basant eve geldiklerinde bu manzara karşısında şok olur. Gehna ise tam dans ederkern bir anda baygınlık geçirir. Herkes telaşlanır. Dadisa ise ilk iş gelini Sumitra’ya bakıyorum da ben yokken eğlenceye başlamışınız der.ikimizin yerine 28. bölüm özeti resmi Dadisa Anandi’yi de ağlatınca Anandi odasına geçer ve öyle bir şey olsun ki artık Kaliyani kızmasın der. gehna’nın bayılmasını da numara diyerek eleştiren Dadisaonun hamile olduğunu doktordan duyunca hem şaşırır hem de pek sevinir. Tabi Basant da bu haberle havalara uçar.Mutluluktan herkese şekerleme dağıttıran Dadisa evde de kutlama yapılmasını ister.

İkimizin Yerine 28. bölüm en önemli olayı Gehnanın hamile olmasıdır ancak bakalım bu haber Gehna tarafından nasıl karşılanacak? Dadisa Gehna’nın yanına gidip güzel güzel konuşur sonra da hamilesin der. Gehna o çıkınca gözyaşlarını tutamaz. Hiç sevmediği halde Basant’tan hamile kalmıştır.

Evdeki kutlama da bir sonraki gün başlar. Gehna acı içinde duymamak için kulaklarını kapatır. Dadisa daha sonra zorla onu misafirlerin yanına çıkarmak ister. Ardından Sumitra gelir ve gelmesi için ikna etmeye çalışır. Gehna ise doğurmak istemediğim bir çocuğu karnımda taşırken neyin eğlencesi bu der.

Sumitra tatlı bir dille önemli olan bebeğin, Kaliyani’ye ve eşine duyduğun öfkeyi evladından çıkarma diye nasihat eder. Sonra Gehna’nın anne babası gelir ve kızları ile sevinçlerini paylaşır. Babasının tek derdi bebeğin erkek olup tüm mirasın sahibi olmasıdır. Kısaca zengin olma peşindedir. Bu konuşma sonrasında annesi onu gönderir ve kızına tıpkı Sumitra gibi bebeğini düşünmesini söyler.

Eşiyle hiç ilgilenmeyen basant da annesinin kazı üzerine Gehna’ya gider ve kendine dikkat et der. Gehna da çok iyi biliyordur ki bu tavrı onun için değil bebek içindir. Bakalım Gehna’nın bebeği kız mı erkek mi olacak? Bu sorunun cevabını da İkimizin Yerine özetlerimizde bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

12 Yorum

 1. Aynen öyle GAMZELİM bizim için bu sene lüx oldu ihtiyaç duyduğumuz kadar aldık vallahi

 2. Zengine zıkkım olmuyor ki GAMZELİM ne oluyorsa sana bana oluyor. ?????

  İyi ya aneciğinin yükünü çok aldın. RABBİM de hem dünyada hem ahirette yükünü hafifletsin İnşaAllah

 3. Vışş bu körpe kız dedesi yaşındaki o çirkin adamdan hamile kalmış ıyy midem bulandı?? insana böyle bir adam dokunurken bile tiksinti duyar .. seni bu iğrenç herıfın koynuna atan ailen yansın kavrulsun küçük kız. ? şuna bak taş catlasa 16 yaşında
  ???????
  NURDANIM öyle kötü bir ekonomi yönetiyorlar ki orta sınıf kavramını yok ettiler. Ya çok zengin kesim var ya çok fakir Hindistan gibi kast sistemine dönecez yakında HafizanAllah?
  Amin NURDANIM cümlemize. Umarım bana da,bakan evlatlarım olur. Gerçi yeni nesil insana bir yudum su bile vermeyecek ya bakalım inşallah ?

 4. Evet ham8lede bi erkek cocugu doracak dogurdukdan sonrada basata canavar deyil kocasi gibi iy davranacak iki ask olacaklar artik ay bu kaynanada doktira gitmeye izin vermiyecek genha ise kendi bildini yapar diyer gelini ne yuzunden olmus onuda orenir artik buda doktira geder doharda e kaynana nir vir konusur genha dinlemez salam bi cocuk dorur hastenede???

 5. Fu iğrenç bir şey ya dedisi yaşinda birinden hamile kalmiş hakkat Defoş insana onun gibi adam dokunursa bile tiksinirsin ama hamile kalmiş nasil kalmiş ya odaya bile sokmuyordu adami dokundurtmadi bile ne ara hamile kaldi mücize oldu diye binbir fantazi uydururlar şimdi ??
  Dokunmadi ama mücize oldu ve hamile ay çok komikler ya dram değil komedi resmen ??
  Bu arada Defoş nasilsin iyisindir inşallah hepiniz nasilsiniz kizlar
  Nurdan abla , Esna sizler nasilsiniz
  Mahri nerdesin yoksun görünmiyorsun

 6. Ay Esna ne diyon kız bu dede ile kız aşk yaşayacak hemi ???iyice tiksindim ??
  ??????
  Sağol MANYOŞ seni sormalı canım ??? ne var ne yok okulda anlat hele. Henüz sınavlar yoktur sizin ama uğramıyorsun yine de.. Akşamları YB izliyorum bu aralar. Raja gülmekten öldürüyor beni ??

 7. HERKESE SELAMLAR..

  HAYIRLI AKŞAMŞAR …

  DEFNE HANIM NEREDESİMİZ gözümüz yollarda kalmıştı .^^^HOŞ GELDİNİZ^^^
  hasretinden prangalar eskittik … nerde kaldın..
  gelelim dizi yorumu bu dizi baştan sona tiksinti..izlemeye deger görmüyorum..
  KIZLAR HANGİ YERLİ YAPIMLARI İZLİYORSUNUZ..
  geçenlerde hintdistan ile ilgili yorum yan yorumcu nerdesiniz?
  gelinde iki kelam edelim bu konuda bende bilgiliyim birebir hemde ? beklerim sohbete..
  arada aranıza katılıp yazmaya karar verdim…
  merak ettiğim yorumcular inşallah iyisinizdir..
  ESRARENGİZ YORUMCU..

 8. Manya iyim tsk sen nasilsin ayol burda iyrenc miyrec diye nevar ya ee olan olmus artik dizide oldugu gibi hayatada oluyir??? ah koca dunya ben bu diziyi izlemiyorum ama eskiden izlemisim bu diziyi ouzden soyledim???

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu