Dizi Özet

İkimizin Yerine 36. Bölüm Özeti 13 Ekim Pratap Ölecek Mi?

İkimizin Yerine 36. bölümü 13 Ekim Cumartesi günü ekranlara gelecek. Sumitra’nın küçük kardeşinin de gelmesiyle ortam bir kat daha gerilir. İşte İkimizin Yerine 13 Ekim Özeti.

İkimizin Yerine 13 Ekim Özeti #Sürpriz Konuk

Geçtiğimiz bölümde Sughna ve Bairon’un duygu dolu anlarının ardından İkimizin Yerine 36. bölüm özeti Dadisa’nın davul çaldırıp ev ahalisini uyandırmasıyla başlar. Herkes uyanır ve nedenini sorar. Dadisa ise düğün var yatma zamanı değil der. Sumitra ise kardeşinin de geldiğini görerek çok mutlu olur.

Ancak Dadisa kaşlarını çatmış onlara bakmaktadır. Madhav Dayı önce Anandi ile tanışıp hediye verir. Sughna için getirdiği hediyeleri ise Dadisa’ya takdim eder. Dadisa hediyelere bakıp madem öyle daha önce kına yaptık zerdeçal töreni yaptık dayısı olarak neden gelmedin der. Madhav geçmişte yaşadıklarımı unutup da gelemedim ama şu an karşınızdayım der.

Dadisa ses etmez. Madhav ise hediyeleri verir hatta Dadisa’ya da bir hediye vermeye kalkar ama reddedilir. Dadisa yüzünden Madhav gitmek ister, Dadisa onu durdurup gitme Sughna senin yeğenin üzülmesin der. Jagdiş ise birazdan gelin olup gidecek olan ablasıyla duygusal bir konuşma yaparak ona sarılır, verdiğin tüm bileklikler artık atılmış olmayacak onları hep saklayacağım der.

iki kardeş vedalaşırken Anandi ve jagdiş de birlikte yaptıkları resmi verirler. Sumitra ile sohbet eden Madhav iki kardeşin sıcak konuşmasını biz seyircilere hissettirecek. Sughna ise Pratap’ın kendisine hediye ettiği kolye boynunda güzelliği ile göz kamaştırmaktadır. Prataplar ise yola koyulduklarında otobüsün tamir için durması gerekir.ikimizin yerine 36. bölüm özeti resmiDaha sonra da yetişebilmek için farklı yoldan gitmeye karar verirler. Yolda adresi sordukları tuhaf adam ise önce yol tarif eder sonra da birine hemen haber verir. Yolda otobüsü durduran Pratap daha önce yaptığı sürprizi hatırlayıp sarı gül toplamaya gider. Bu esnada otobüs hırsızlarca durdurulur.

Pratap kurtulsun isteyen babası ise Pratap’a kaç diye seslenir ama silahlı adamlar onu tam da kalbinden vurur. Hırsızlar altınlarla kaçarken herkes pratapa koşar. Otobüsün tekeri patlak, Pratap ağır yaralıdır. Oradan geçmekte olan motosikletli bir adam eğer bir kişi gelirse ben götürürüm der. Mecburen otobüsle Pratap’ı hastaneye götürürler.

Erkek evi gecikince kız evinde de herkes meraklanmaya başlar, Madhav ben gidip bir araştırayım der. Pratap ise elinde tuttuğu sarı gülleri Sughna’ya verilmesini söyler ve anacığının kucağında son nefesini verir. Sughnalar ise düğün konvoyu geliyor diye sevinseler de Pratap’ın öldüğü haberi ile neye döndüklerini şaşırırlar.

İkimizin Yerine 36. Bölüm Fragmanı

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

64 Yorum

 1. ILK BENIM KIZLAR HEPINIZE IYI GECELER TATLI RUYALAR ALLAH RAHATLIK VERSIN HEPINIZE ??

 2. MELIHACIM CANIM HOSGELDIN INTERNETTIM BITMEMIS AMA MUSAIT OLAMIYORUM CANIM NASILSIN IYIMISIN BIRTANEM??

 3. HAYIRLI SABAHLAR HERKESE ….

  NAZ seni gördüğüme sevindim bende merak ediyordum seni ne oldu die göremeyince benim netim yok bir düğün için hafta sonu bir akraba teyzemiz kalıyor bizim evde yarın gidecek oda heralde bilmiyorum ya bende ondn yazıyorum o peknet falan anlamaz işte ben yazıyorum..
  NURDAN abloşum günaydın gerçi öğlen oldu.
  evet kızmakta haklısın ben tam bir manyak pazar bize çok uzak parazadolmuşla gidiyorum dolmuştan inip birde uzun mesafe yürüyorum sonra pazara varıyorum. alacaklarımı alıp tekrar dolmuş duragına geliyorum..
  aslında bizde pazara hiç gitmemeliyiz bu koşullarda .. bencede.uff
  ilk defa böyle oldu kolum ters döndü şuan şiş serleşti sıcak su koacağım az sonra ılık suya sokucam birde baklaım omuzlarım bile tuyulmuş alında pazara gittiğimin ertesi hep böyle oluyor aceba bundan sonra pazar işini bıraksak mı? burada en yakın bakkal var amma pek bişi yok ordada markete gitmek grerek oda uzak ne etcez gari bende bilmedim :(
  amma bu pazara gitmicem artık:( ABLOŞŞŞ
  meLoş

 4. MELOŞUM sabah eşceğizim ile oğlum halasına gittiker baya uzak orası biz ana kız evde kaldık. Bende aşka yolculuğun bir bölümünü izledim internetten ????? çok güzel diziydi yahuu şimdide ana kız kahvaltı yapıyoruz

 5. Accık dikkat et ??? sağlığın gittikten sonra ah vahın anlamı yok ??? RABBİM korusun.

  Gelin çay içelim kızlar ???

 6. HAYIRLI
  ????????
  GUNLER
  ❤❤❤❤❤❤❤❤
  HATUN
  ????????
  KISILERI
  ????????
  NASILSINIZ
  ????????
  OZLEDIM SIZI YA KAC GUNDUR YAZMIYORDUM.DERSLERE BASIM KARISIKDI.NELER YAPIYORSUNUZ BAKIYIM.OPUYORUM HEPINIZI.SIZI COK SEVIYORUM?????

 7. ABLOŞUM CNMMMMMMMMMMM
  haklısm sana afiyet olsun benim biraz işlerim var akşam misafirimiz düğüne gececek sonra bize yeniden gelecek düğün salonuna 19 da gidecekler …heralde
  ama ben biraz camasırla ilginemeliyim mutfakta biraz işlrim var yazabilirsem yazarım sonra öpüyorum seni benim yerimeden cay iç canım ablam.
  meloş

 8. nurdan ABOLUŞM burdayım işleri yarına ertdeldik :) teyze saolsun netini kullanıyorum :)
  abloş akşama ne pişiriyorsun kız
  annemler yet
  teyzoşla haşlanmış mısır yiyor kahve yapıcam bende az sonra

 9. Eşim yokya şimdilik ymk derdim yok MELOŞUM ???? siZede afiyet şifa olsun sağolsun teyze sebep oldu yazıyorsun en azından ????

 10. EVET NURDAN ABLOŞ zaten hep torunlar oynuyordu evde diyor bende dedim burada ben oynayayım :) gülüyor evet ya bizim akraba akşam düğün salonunda düğün var19 başlaycakmış oraya gidecekler heralde yarın gider tam bilmiyorum ama bu düğün vesilesi ile geldi ..
  bizi yemek derdi var onlar dğüne gidecek düğün evine erkekn gidin yemek vardır dedim annem gidip ne yapacaz akşam salona gideriz dediler öle şimdilik oturyorlar .
  benimde bilmiyorum içim daralıyor yanrın temizlik yapcaz ev temizliği bugün erteledik yazlık kilimi yıkıcam artık halıı acarız koridora ay of iş çok:)
  meloş

 11. MELOŞUM benimde temizliğim öylece duruyor İnşaAllah pazartesi yapmaya başlıycam RABBİM sizede kolaylık versin ???

 12. AMİN inşallah NURDAN abloş kolumda ağrıyor nasıl yapcaksam bu bu halıları burada bir abla gerekirdi işte :( ufs ne edelim amma nurdan ABLOŞ REJİME başlamyı düşünüyorum az zayıf olsam iyi olcak moralim bouluyor ya ayyy bu gün ilacımı içmeyi unutmusum hemen gidip içeyim :( tüh amma sana yazarken hatırladı m of

 13. NURDAN abloş sabah börek falan yaptık kahvaltıya misafir için falan o ara içecektim şu suda eritlen d vitanımı kalsyumu unutmusum :( şimdi içtim artık ne yapim
  he ben biraz unutkanım..
  evde çok sklıyourm şuan ya müzik dinliyorum bizimkiler kendi halinde mutfaktasohbet ediyorlar..
  meloş

 14. NURDAN ABLOŞŞ A DİLEK gerçekleşmesi için en çok hnagi zikir yapmalıyım?
  senin tavsiyen?

 15. MERABA
  ???
  ???
  HERKESE
  ????
  ????
  .
  SİZLERİ ÇOK ÖZLEDİM YA BU OKUL YÜZÜNDEN PEK GİREMİYORUM NASILSINIZ ABLALARIM YAŞITLARIM KARDEŞLERİM SİZLERİ ÇOK ÖZLEDİM SİZLERİ ÇOK SEVİYORUM BUNDAN SONRA SIK SIK GİRMEYE ÇALIŞACAM???
  SİZLERİ ÇOK ÖZLEDİM?
  HEPİNİZİ SEVİYORUM???

 16. SLM HAYIRLI GUNLER KIZLAR NASILSINIZ BAKALIM IYIMISINIZ BEN COK SUKUR IYIYIM CANLARIM?

 17. MELOŞUM

  El-Mucîb: Kendisine dua edip arzu ve istek de bulunan kullarına yanıt verendir. Kulların dua ettiğinde ona cevap verip kabul edendir.

  El-Mucîb : Ellerimizi açıp dua ettiğimizde bizi kapısından boş çevirmeyerek dualarımızı kabul eden yüce yaratıcımızdır.

  El-Mucîb: Dua edildiğinde kuluna cevap verip istediği şeyleri karşılıksız koymayandır.

  Bir dene ama tam kalp ile yürek ile bedenin ile İnşaAllah olur hacetin

  Ama ablana henüz bu kadar neyi istediğini açıklamadın ?????????

 18. HELİNİM

  NAZIMM

  Hoş geldiniz ikinizde özlettiniz. HELİNİM arayı çok açtın. Nasılsın ablam ne var ne yok

 19. sekine varya MELOŞUM sende biliyorsun ama hatırlatayım dedim internette bak hatırla iyice onuda okuyabilirsin

 20. ABLOŞUM cnm benim ya Mucib ismini biliyorum sürekli okurum birde Ya Latif
  bir kaç tane daha biliyorum ama aceba sende belki farklı bilgi vardır dedim.
  ABLOŞUM burası çok umumi bir yer canım benim nasıl yazabilirim. sana her şeyi keşke başka bir ortamda uzun uzun konuşabilsek abloşum benim için sen gerçek ablam gibisin düşüncelerin daima benim için önemli ablam..
  teşekkür ederim abloşum
  meLoş

 21. ABLOŞUM A NE yapıyorsun ?

  ben akşam üstü kahvesi :) kendimede yaptım şimdi içiyorum:)
  sen_?
  meLoş

 22. abloşum ya ben bu biizm hacı teyzeyi çok sevdim eskiden bu kadar zaman geçirmemiştik diyor ki kızım düğün saolunundan gelene kadar burda benim netle oyna cocuğum dedi ay beni güldürdü ya Rabbim uzun ömür versin kadıncağıza
  19 00 gidecekler ya salona:) ben evte tek kalımcam tv izler otururum işte abloş
  meLoş :)

 23. ABLOŞUM YA BN ne zaman gelsem kimse olmuyor acep neden ? ugursuzsam demekki:(
  meLoş

 24. Bende karşı komşumu kahveye çağırdım hiçde iş görmedim ??? şimdide namaz kılcam İnşaAllah

 25. Bak konuşmak istediğin özel bişey varsa FİLİZİM bizim konuştuğumuz sayfayı temizler siler benim öyle yapmışlığım var MELOŞUM

 26. ALLAH kabul etsin abloşum inşş dularında banada yer ver ikindi yimi klıyon?
  bende kayvemi içiyorum hala :) 2 fincan dayım abloş.
  meloş

 27. Ha birde akşama yemek yok acıkmaya başladım bir gözleme yapmaya niyetim var ama becerebilirsem İnşaAllah akşam yemek faslını da öyle atlatmak istiyorum MELOŞUM

 28. Yok ben içemem çok en fazla büyükse bir küçük türk kahvesi fincanı ise iki tane aralıklı içerin kahveyi ben çaycıyım ???? MELOŞUM

 29. Bir sayfa belirleyelim konuşalım FİLİZİMM siler o sayfayı kimse okuyamaZ olurmu

 30. ben ikinci kupayı içiyorum cam fincan inşallah zarar vermiyorumdur kendime tamam ablam namazını kıl ALLAH kabul etsin müsait olduğunda konuşuruz inşallah..
  meloş

 31. NURDAN ABLAM??
  EVET BİRAZ ARA AÇILDI OKUL YÜZÜNDEN OKULA GİDİYORUM ÜSTELİK 3-4 SAAT OKULDADA KALIYORUM GELİNCE YİNE ÇALIŞIYORUM AMA BUNDAN SONRA AKŞAM GİRMEYE ÇALIŞACAM??

 32. ??? HERKESE ???
  ??? İYİ ???
  ??? GECELER ???
  ??? TATLI ???
  ❤❤❤ RÜYALAR ❤❤❤
  .
  Yarın okul varrr

 33. İncetanem bitanem ben geldim sen neredesin kuZu
  Nurdan nasılsın beni hatırladın mı
  valla İnceyle kalpleriniz karsi karsiyaYmis İnce beni buraya yönlendirdi sende İnce’ye seslenmissin ?
  Ela buraya yazmıyor mı acaba yb sayfasına geliyordu ara sıra fakat gelmez oldu

 34. Uzun zamandır yani günlerdir yazmıyor ELOŞUM

  Bizde merak ediyoruz AŞKIN

  EEE anlat bakalım nasılsın neler yapıyorsun

 35. İncetanem gelmişsin bitanem benim?
  Ah keşke sende yazabilsen valla sevgili ablan çok inatciymis kusura bakmasın söylemeden edemedim belki kendince haklı fakat ben yaptığını doğru bulmuyorum sende ablanı belliki çok seviyorsun çok saygı duyuyorsun onun sözünü dinliyorsun tabi ablan sonuçta inşallah o da seni anlar ve sana baskı yapmaz yazma diye
  İnce tanem Sultan’dan bahsetmeden sadece sohbet için yazsan ona da izin yok herhalde sen yazarsan illa Avi’den bahsederdi diye korkuyor herhalde ay ne diyeceğimi bilemedim keşke hiç ablana soylemeseydin fakat nereden bileceksin sana yasak koyacağını
  Nurdan benden iyilik Yalancı Bahar bitti artık yazmayacağım fakat İncetanemdenden kopamadim yazamasa bile emojilerle bile olsa onun burada olması bana yetiyor o inşallah en kısa zamanda tekrar yazmaya başlar bekliyorum sabırsızlıkla
  Ela iyidir inşallah ben de şimdi daha çok merak ettim
  İncetanem Nurdan ben kaçtım yarın akşam inşallah görüşürüz
  İncetanem belki yazmaya bilirim sen yazmaya başlayıncaya kadar fakat takip edeceğim burayi sen yazmaya başladığında yazarım bitanem seni çok seviyorum?

 36. AAAA KIMSE YOKMU SITEDE NURDANEM BEN GELDIM BU GUN PAZARDI KUZENLERLE CARSIYI DOLASTIK SONRA YEMEK YEMEYE GITTIK YEMEKTEN SONRA DONDURMA YEMEYE GITTIK ANCAK AKSAM UZERI EVE GELDIM AKSAMDA MISAFIRLER GELDI BIRTANEM SEN NASILSIN IYIMISIN CANIM

 37. ölse de kurtulsak nerde o günlerrrr ….Çok gıcık bir dizi inşallah erken final yapar

 38. Azerbaycanda saat 05:57 ve ben hic uyumadim cook korkunc bir ruzgar esiyo disarda ve ben muzik dinliyorum hic uykum yok nigar muharrem omuzumda aglayan bir sen dinlemeyen varsa tavsiye ediyorumdinlesin :) :) :)

  1. Mahrı umutdan ses çıkmadı sen soyle yasın kaç?? Bekarmısın? Arkadaşım olurmusun? :)

 39. Evet ben okula gidiyorum 13 yaşindayim türkmenistanliyim ben senden 6 yaş küçüğüm

 40. İnsanda bir organ vardır o sağlıklı ise bütün vucüt sağlıklıdır o bozulur ise hepsi bozulur. Dikkat edin o kalptir.

  ?? Hadisi Şerif ??

  ???????????????????

  RABBİM kalplerimi dinimiz üzere sabit kılsın.

  ???????????????????

  Hayırlı sabahlar hatun kişilerim nasılsınız. Hayırlı haftalar olsun. İnşaAllah gerçi kimsede yok ama

  ??????????????????

  YEGÂNE KİŞİSİ

  Uslup çok önemlidir. Burda gördüğün hiç kimse ilk anda arkadaş olmadı. Emek lazım sabır ister özen ister. Yalansız riyasız sanimiyet ister. Uslubunüz çok yanlış. Evvela kendinizi tanıtın sonra burdakileri merak edin arkadaşlık kurmak isteyin. !!!!!!!!!

 41. AŞKIN

  İNCİ TANEN
  Yok ama biz varız İnşaAllah yazacak en kısa zamanda. Biz isteriz seni görmek. Artık aviyi viviyi konuşa konuşa zirve yaptınız. Eski hararetli tartışmalar olmaz İnşaAllah. Sende sohbet etmek istersen buyur beklerizzz ????

  ??????????????????

  İNCE hatunum Çok özledik seni yalanco bahar işi bittiğine göre artık sohbet için yazarmısın buraya.

  Zira özletttin kendini zalim kız

  ?????

 42. Günaydin hayirli sabahlar nasilsiniz
  İyİMİSİNİZ kizlar
  tanişdigim we daha tanişamadigim kişiler hepinize merabalar

 43. Arkadaslar yardim Erin bans bi nasihat vermin ya sevdiyim bird var am sevmiyooysa ki ben com sevdim napicam :(

 44. GULALEK KIZ HOSGELDIN NASILSIN IYIMISIN KAYIPLARDASIN CANIM NE VAR NE YOK CANIM

 45. NURDANEM HAYIRLI SABAHLAR BIRTANEM NASILSIN IYIMISIN BEN COK SUKUR IYIYIM CANIM

 46. MAHRI KUCUK KARDESIM NASILSIN IYIMISIN INSALLAH IYISINDIR OKUL NASIL GIDIYOR MAHRI CANIM BENIM

 47. Nazoşym sorma walla gün içinde bi kerejik özetleri okumaya wagt buluyorum oda uyumadan önje
  çojuklaryn okullary başladi ya çok uraşdiriyolar beni hemde bu sene özel okula yazdirdim ya çok sert tututolar onlar yawrujuklam zar zor yetişiyolar

  Hee sen nasilsin fisdyk işini bitirdinmi güzelim
  bende wagt buldugumda gelerim ara sira buraya arasinda bir söhbetde gerek kiz hayat çok yoruyo yoksa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu