İkimizin Yerine 423. 424. 425. Bölüm Özeti Gehna Ve Nirancan Evlenecek Mi?

Sevilen dizi İkimizin Yerine’nin 423, 424., 425. bölüm özetleri yazımızda sizlerle.

İkimizin Yerine 4 Kasım Özeti (Pazartesi)

Dadisa’nın doğum günü kutlanır. Şekar Ailesi gelir. Jagdiş Dadisa’ya Basant’ın heykelini hediye eder. Bu hediye dizide duygusal anlara neden olur.

Dadisa hayır olsun diye tapınaktakilere yemek ikram edilmesini ister. Tapınak temizleyen kişi Nirancan çıkınca şok olur. Nirancan dengesini kaybedip düşünce Jagdiş onu eve getirir. ikimizin yerine 423. bölüm özeti resmi - İkimizin Yerine 423. 424. 425. Bölüm Özeti Gehna Ve Nirancan Evlenecek Mi?Nirancan Basant’ın öldüğünü ve Gehna’nın dul kaldığını öğrenir. Dadisa’dan çekinen Nirancan gitmek istese de Dadisa müsade etmez.

Hardik ve Guli ise balayından döner. Yaşanan bir sıkıntı nedeniyle Amerika’ya gitme kararı alırlar. Subhadra üzülse de kararları kesindir.

Anandi hastalanınca Şiv sorumlu olarak gördüğü Subhadra’ya kızar.

İkimizin Yerine 423. Bölüm Fragmanı

Fragmandan da gördüğümüz gibi Subhadra, Anandi ve Şiv2den intikam almaya adeta yemin ediyor.

İkimizin Yerine 5 Kasım Özeti (Salı)

Dadisa derslerde başarılı olmaya devam eder. Sınıfın akıllı öğrencisi gözüyle bakılır.

Anop hala sinirlidir. Alop’tan para istemediğini söyleyen Alok’un arasını düzeltmek isteyen Şiv Alok’a bir adım atmasını ister. Ancak Anop yine aralarının düzelmesine müsade etmez.

Nirancan Nandi’ye müzik dersi verir. Dadisa ise Nirancan’ın işe alınmasını ve müzik öğretmesini ister ama derslere Gehna da katılacaktır. Gehna başta kabul etmez ancak sonra kabul eder.

Sançi ve Vivek’in akşam birlikte yemek yeme planları malesef husranla sonlanır. Sançi işi dolayısıyla yetişemese de Vivek ona hem aldığı hediyeyi hem de onu sevdiğini belirten notu bırakıp Sançi’yi sevindirir.

Korku filmi izleyen Anandi’yi Şiv korkutur. Sonrasında yaşanan konuşmalar ardından Şiv, Anandi’ye sımsıkı sarılır.

Bu İçeriğimizede Mutlaka Bakın:  10 Aralık Sev Yeter 126. Bölüm Özeti Raman Babasıyla Kavga Eder

Anop her şeye kızmaktadır. Bu agresif halleri ev halkını da tedirgin eder. Anop’un bu kızgın hallerini gören Subhadra onu yeni piyon olarak seçer ve Anandi’ye karşı onu doldurur. Ardından ona iş verir. Anop ise bu tuzaktan bihaber Subhadra’ya teşekkür eder. ikimizin yerine 425. bölüm özeti resmi - İkimizin Yerine 423. 424. 425. Bölüm Özeti Gehna Ve Nirancan Evlenecek Mi?

Dadisa Gehna ve Nirancan’ın evlenmesini istediğini Jagdiş ve Ganga’ya söyleyince ikisi de şok olur.

İkimizin Yerine 424. Bölüm Fragmanı

Bay Vital’in verdiği parti nedeniyle Vivek ve Sançi’nin arası bozulur.

İkimizin Yerine 6 Kasım Özeti (Çarşamba)

Jagdiş bunu duyunca şok olur. Dadisa ise Nandu ve Nirancan’ın anlaşmasını da önemsediğini bundan dolayı da Gehna ile evlenmesini istediğini belirtir.

Nandu, Nirancan’ın tabağından yemek isteyince Nirancan izin verir. Onların bu hali Dadisa’nın gözünden kaçmaz. Onların daha fazla vakit geçirmesi için yeni planlar yapar. Bu plan sayesinde Jagdiş ve Ganga da onların uyumlu bir çift olacaklarına kanaat getirirler.ikimizin yerine 424. bölüm özeti resmi - İkimizin Yerine 423. 424. 425. Bölüm Özeti Gehna Ve Nirancan Evlenecek Mi?

Çiftin kaynaşması için bir yemek ayarlarlar. Yemekte oldukça olumlu bir hava vardır.

Dadisa öğretmeni kızdıran çocuğu ortaya çıkarınca öğretmen onu sınıf başkanı ilan eder.

Palaş adlı bir ressam gelir. Onu ağırlamak ise Şiv’e düşer. Adam resmine dokunulmaması konusunda titizdir. Ve şok bir şekilde o resimde Anandi vardır ve adam senden başkasının sana dokunmasına izin vermem der.Eklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM