İkimizin Yerine 426. 427. 428. Bölüm Özeti Anandi’nin Aşığı Palaş Kim?

Şiv ve Anandi arasına kara kedi gibi girme planı olan Ressam palaş ile tanışmaya hazır mısınız? İşte İkimizin Yerine 426., 427., 428. bölüm özeti sizlerle.

İkimizin Yerine 7 Kasım Özeti (Perşembe)

Nirancan, Gehna ve Nandu yemeği birlikte yer, güzel vakit geçirirler.

Sançi’yi eve patronu bırakınca onu yemeğe bekleyen Vivek sinir olur. Annesi de hasta olan vivek Sançi’ye iyice kızıp yatağına geçer. İkilinin arasında doğuk rüzgarlar bakalım nereye kadar devam edecek?ikimizin yerine 426. bolum ozeti resmi - İkimizin Yerine 426. 427. 428. Bölüm Özeti Anandi'nin Aşığı Palaş Kim?

Şiv, ressam Palaş’ı eve çağırır. Kaba halleriyle dikkat çeken Palaş herkesle tanışır ancak Anandi’yi görünce gözleri açık kalır. Gün boyunca Anandi’ye dikkatlice bakan Palaş, aile üyelerini de kuşkulandırıyor. Palaş bunu fark edince birine benzettim diyor ve Anandi ile tanışıyor. Eve gittiğinde ise önümüzdeki engel olan Şiv’i öldürmeye hazırım der.

İkimizin Yerine 8 Kasım Özeti (Cuma)

 • Palaş, Anandi ve Şiv’i yemeğe çıkarır. Yemekte bir ara yalnız kalan kalınca Palaş, Anandi’ye resimlerinden bahseder. Şiv döndüğünde ise Anandi’nin resmini yapmak istediğini söyler. Şiv kabul eder. Ancak Anandi buna karşı çıkar çünkü Palaş’ın kendisine olan bu ilgisinden belli ki rahatsızdır.
 • Şiv’e de sonra karar verelim bu konuyu deyip konuyu erteler. Eve geldiklerinde herkes bu konudaki fikirlerini söyler. son karar Anandi’nin resminin çizilmesidir. Palaş resmi çizerken Şiv’den de çıkmasını ister ve Anandi fark etmeden saçlarına dokunur.ikimizin yerine 427. bolum ozeti resmi - İkimizin Yerine 426. 427. 428. Bölüm Özeti Anandi'nin Aşığı Palaş Kim?
 • Resmi çizemedim çok hareket ettin deyince Anandi yarın da geleceğini söyler. Palaş buna memnun olur. Ancak Palaş sonraki gün işi abartıp yarı açık poz vermesini isteyince Anandi’nin sabrı taşar. Palaş kızgın bir Hintli çizmek için bunu yaptığını söyler.
 • anandi yeniden poz verir. Resim tamamdır. Palaş bu defa da birlikte yemek yiyelim der. Anandi reddeder. Eve geldiğinde de Şiv’e tüm olanları anlatır. Şiv sinirlenir. Palaş yemeğe çağırdığında da reddeder. Şiv ona dersini verecektir!
 • Dadisa okuldaki yaramaz çocuk yüzünden öğretmeni karşısında zor durumda kalır. Ancak yaramaz çocuğu dövülmekten kurtarınca her şey yoluna girer.
Bu İçeriğimizede Mutlaka Bakın:  Sev Yeter 65. Bölüm Özeti Raman İşita'yı Öper Shagun Hamile

İkimizin Yerine 9 Kasım Özeti (Cumartesi)

 • Şiv, Anandi’yi yemeğe çıkarır ve bir yüzük hediye eder. Anandi bu sürprize memnun olur. Palaş ise bu yemekten haberi olur olmaz soluğu o restorantta alır. Şiv onu görünce sinir olsa da Anandi onu sakinleştirir. Palaş ise Anandi’nin Şiv’in elini tutması üzerine kıskanıp oradan ayrılır.
 • Şiv Anandi ile dans eder. Dansları herkesi büyüler. Bu güzel anların ardından restoranttan çıkacak olan çift hesabın Palaş tarafından ödendiğini öğrendiklerinde şok olurlar. Şiv sinirle soluğu Palaş’ın kaldığı evde alır. Asistanı onu karşılar. Şiv sinirle parayı verip bedava yemeğe ihtiyacımız yok der. Palaş ise bu yaşananları fırsata çevirip Kaymakam Şiv neler yaıyor bakın diyerek onu bakana şikayet eder. Bakan ise ilgileneceğini söyler.ikimizin yerine 428. bolum ozeti resmi - İkimizin Yerine 426. 427. 428. Bölüm Özeti Anandi'nin Aşığı Palaş Kim?
 • Palaş bununla da kalmaz. Evlerine Anandi’nin modern bir kıyafet giymiş resmini gönderir. Herkes şok olur ama en büyük şoku böyle bir poz vermemiş olan Anandi yaşar. Bu da yetmez gibi arayıp beğendin mi diye soran palaş, evlerine gelip Anandi’ye sevgisini ilan eder. Anop onu dövmeye çalışsa da Anop mağlup olur.
 • Palaş Anandi’yi kaçırıp gider. Anop hemen Şiv’i arar. Şiv Palaş’ın kaldığı yere gider ve kavga ederler. şiv uzak durması konusunda uyarır ve eve geldiğinde olanları ev ahalisi ile paylaşır. Ancak Subhadra bunu da koza çevirir ve Anop’a Anandi’nin şehvetli bir poz vermiş olabileceğini söyler. Anop olmaz öyle şey dese de içine bir kurt düşer.
 • Sançi ve Vivek arasında soğuk rüzgarlar Sançi’nin patronunun araba hediye etmesiyle daha da şiddetlenir.
 • Dadisa ise evlilik konusunu Nirancan’a açar ancak Nirancan evlenemeyeceğini söyler. Ardından da bir mektup yazarak evi terk eder.
 • Palaş utanmazı gece Anandi’yi arar ve gelmezsen kendimi öldürürüm der. Anandi telaşla telefonu kapatır. Palaş ise hemen iki kişilik uçak bileti aldırtır.Eklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM