Dizi Özet

İkimizin Yerine 432. Bölüm Özeti Subhadra’nın Oyunu

İkimizin Yerine 432. Bölüm Özeti vermek için bu yazıyı kaleme alıyoruz. Son bölümde gelişen olaylardan sonra gelecek bölümde neler olacağı oldukça merak edeliyor. Haydi sizleri daha fazla tutmadan özetimizi vermeye geçelim.

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi İkimizin Yerine 432. Bölüm özeti oldukça heyecanlı dakikalara sahne olacak. Jagdiş, namlunun ucunda bakalım Jagdiş kurtulacak mı? Yoksa sonu hastanede mi bitecek? Merakla beklenen özetimize başlıyoruz.

Nandu yeniden okuldan kaçınca hem annesi Gehna karşısında hem de söz verip de tutamadığı niranjan karşısında utanıp özür diler. ikimizin yerine 432. bolum ozeti resmiDadisa taciz olayını adamların karşısında durmamaya karar veren Jagdiş’e anlatır. Öğretmenin bu yüzünü ortaya çıkarmak için bir plan yaparlar ve suçüstü yakalarlar. Herkes Dadisa ve jagdiş’e teşekkür eder.

Sançi kutlama pastasında ilk dilimi eşi Vivek’e değil de patronuna verince olanlar olur. Ancak Sançi, Vivek’in ne kadar üzüldüğünü göremeyecek kadar sevinç sarhoşudur. Jagdiş toprak nedeniyle zorda kalan adamdan gerçek tapuyu alıp toprağın olduğu alana doğru gider ve elindeki belgeyi gösterip bizi kandıramazsınız der.

İkimizin Yerine 13 Kasım Özeti (Çarşamba)

Adamlar ile yine karşı karşıya gelen Jagdiş bu defa polis sayesinde kurtulur. Polis adamların dolandırıcı olduğunu söyleyip onları götürürken jagdiş’e de teşekkür eder. İş yerinde Anop istediği olmayınca sinirle şirketten çıkar ve içkili halde eve gelir.

Anandi’ye üstten üstten konuştu diye hakaret eder. Alok da Anandi de aynı kendini beğenmişler, ben zor durumdayım diye bundan güç alıp bana kötü davranıyorlar diye itham eder. Ardından da odasına geçer. Dadisa bakakalır.

Subhadra ise aradığımı buldum dercesine yine iş başına geçip Anop’u doldurur da doldurur. Kimseye ezdirme kendi işini kendin kur diye akıl verir. ikimizin yerine 432. bolum resmiAnop parası olmadığını söyleyince Subhadra hissesini hatırlatıp kafasını karıştırır.

Anop o sinirle Şiv’e de Anandi hakkında müşterisi ve benim aramda kaldığında müşteriyi destekledi ve bana laf etti diye suçlar. Ardından bir daha o işe gitmeyeceğim der. Anandi ile Şiv ise hem şaşkın hem de üzgün bir halde bakakalır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu