Dizi Özet

İkimizin Yerine 433. Bölüm Özeti Anop Para Peşinde!

Dadisa, Gehna’yı karşısına alıp evlilik hakkında konuşup ikna etmeye çalışır. Gehna ise hala Basant’ı sevdiğini söyler. Nandu ise Niranjan’ı bulmak için gittiği yerde kaçırılır. Niranjan onu fark eder ve adamların arabasına taş atıp Nandu’yu kurtarır. Bu sırada polisler de gelir. Nandu Niranjana sarılıp ağlar. Jagdiş ise Nanaduyu bulamadığını ev ahalisine haber verir. İkimizin Yerine 433. bölüm özeti başlıyor.

Nandu ise bu sırada ağlayarak gelip annesine sarılır.Gehna’nın kovduğu Niranjan da eve gelir. Jagdiş, Nanadu’yu kurtaran kişinin niranjan olduğunu söyler ve teşekkür eder. ikimizin yerine 433. bolum ozeti resmi (1)Dadisa da teşekkür eder. Niranjan ayrılıp giderken Nandu gitme diye sarılıp ağlar. Herkese onu ikna etmesi için yalvarır. Gehna sonunda ikna olur ve gitme der. Anop, Dadu ile miras meselesini konuşur. İş kuracağım diye de ekler.

İkimizin Yerine 14 Kasım Özeti (Perşembe)

Dadu fenalaşır. Doktor geldiğinde stresten uzak dur diye tembihler. Dadu öleceğim diyerek söze başlar ve mirasını Alok ve Anop arasında paylaştıracağını söyler. Herkes şok olur. Anandi bu kararın arkasında Anop’un olduğunu Dadu’nun bakışlarından anlar. Şiv bu kararın ardında ne var bulmaya karar verir. Herkesle konu hakkında konuşur. Gehna Nandu uyuduktan sonra Basant’ın resmi elinde ağlar.

Dadisa ile dertleşen Gehna oğlu için Niranjana gitme dediğini anlatır. Dadisa oğlum Basant seni de oğlunu da mutlu görmek isterdi der. Gehna sonunda evlenmeyi kabul eder. Dadisa sabah olduğunda bu haberi Jagdiş ve ganga’ya verir. ikimizin yerine 433. bolum ozeti resmi 2 (1)Onlar da sevinir. Şiv ise eşi Anandi’ye sürpriz yapıp kahvaltı hazırlar. Elini yaksa da sonunda kahvaltı hazırdır. Jagdiş’in toprak konusunda yardımı dillere destan hale gelince milletvekili adam iyice sinirlenip adamlarına bir işi becermediniz deyip ceza verir.

Anop ise Subhadra ile dertleşir. Subhadra onu umursamaması yönünde telkin eder. Şiv, Anop telefonda konuşurken onu dinler sonra da Dadu’nun kararı hakkında fikrini sorar. Anop babm her şeyin en iyisini bilir diye geçiştirir.ikimizin yerine 433. bolum ozeti resmi 3 (1)Anandi ise Dadu’nun bakışını Şiv’e anlatır. Avukat gelir ve mal paylaşımı gerçekleşir. Jagdiş Niranjana Gehnanın kararı söylemek üzere gittiğinde Nandu konuşmalarını duyar ve ağlayarak oradan uzaklaşır. Jagdiş denese de onu ikna edemez.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı