Dizi Özet

İkimizin Yerine 434. Bölüm Özeti 15 Kasım Sona Kim?

Ganga ve Jagdiş, Nandu’ya kahvaltı götürü. Nanadu canı sıkkın olduğu için yemeyi reddeder. Nanadu annesinin neden evlenmesi gerektiğini Jagdiş’e sorar. Jagdiş ise mutlu olması için diye yanıt verince Nandu annem geceleri ağlıyor öyleyse siz de onu zorlamayın der. ikimizin Yerine 434 bölüm özeti başlıyor.

Gehna ve Dadisa konuşmanın üzerine gelir. Gehna kimse beni zorlamıyor ben kendim evlenmeyi istiyorum deyince Nandu sevinir. Vivek yeni bir iş bulduğu müjdesini paylaşınca Sançi patronuna onun hakkında her davayı alabilir dediğini söyleyince Vivek’in canı sıkılır ve ne zamandır benim işlerimle ilgileniyorsun der. İkili tartışır. ikimizin yerine 434 bolum ozeti resmi 2Sançi’ye çalışarak değil başkalarına kendini adayarak bu işte yükseldin diyerek karakterine de hakaret eder. Sançi kızarak ayrılır. Anop ise kendisine düşen daireyi yüksek bir meblaya satar. Ödemenin bir kısmını alır.

İkimizin Yerine 15 Kasım Özeti (Cuma)

Sançi san sıkıntısı içinde bir kağıda imza atar. Vivek ile tartışmasını düşünüp istifa dilekçesini yazar.  Milletvekili Jagdiş ile tanışır ve toprak meselesini halletmesine karşılık ona rütbe verilmesini sağlayacağını söyler. Jagdiş reddeder. Adam bu defa para dolu bir kutu verir ancak Jagdiş beni satın alamazsın der. Subhadra Anop’a Alok’un müşterilerini dolaylı olarak kazanma konusunda verir. Anop Alok ile aynı işi yapmaya başta ikna olmasa da Subhadra sayesinde ikna olur.

Sançi sabah olduğunda Vivek ile güzel bir kahvaltı yapıp ardından istifa dilekçesini vermeye kararlıdır. Ancak kahvaltı hazırlamaya gittiğinde Vivek bir mektup bırakıp gitmiştir. Niranjan ise Gehna ile konuşup onun kendi rızasıyla evet dediğini öğrenince sevinir. Gehna’nın tek isteği sade bir düğün olmasıdır. Niranjan da kabul eder. Ancak Dadisa Gehna’ya kızım Niranjan ilk defa evleniyor bırak güzel bir düğün olsun der. Gehna da kabul eder. ikimizin yerine 434 bolum ozeti resmiJagdiş ise Sona adında bir kadına çarpacakken son anda fren yapar. Kadın eşinin onu öldürmek istediğini, adamların elinden kurtulmaya çalıştığını söyler. Jagdiş polise gidelim dese de Sona kabul etmez. Sançi istifa etmek istediğini söyleyince patronu reddeder. Eve bırakmayı teklif eder. Sançi da kabul eder ancak yolda araba arıza verir.

Teker değiştirmesi gerekir. Sançi tekeri verirken düşme tehlikesi yaşar ve onu patronu tutar. Bu durumu yolda geçen Vivek görür ve yanlış anlar. Sona ise kocasının onu adamlara satmaya kalktığını anlatır. Umarım size rahatsızlık vermem diyerek durumunu anlatır. Jagdiş kocasının ismini merak etse de Sona söylemez.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu