Dizi Özet

İkimizin Yerine 44. Bölüm Özeti 21 Ekim Pazar Dadisa’nın Değişimi

Balika Vadhu dizisinin Türkçesi olan İkimizin Yerine 44. bölümü ile 21 Ekim Pazar günü seyirciyle buluşacak. Dadisa artık Sughna’ya bir dul gibi davranmayacak. İşte İkimizin Yerine 21 Ekim özeti.

İkimizin Yerine 21 Ekim Özeti # Sughna İçin

Badi çocuklara pazardan bahsedince Anandi çok heyecanlanır. Badi Sughna, Jagdiş ve Anandi ile pazara gider. Geçtiğimiz bölümde oyunla biraz daha normale dönen Sughna ise pazarda bir kez daha mutludur. Onun bu hali sadece ona değil onu gören ailesine de huzur sebebidir. Dans edenleri izlerler ardından da takı almak isterler.

Satıcı kırmızı bileziklere bakan Sughna’ya boşuna bakma sen dulsun der. Sughna’nın gözünden bir damla yaş akar. Ah bu milletin sözleri!Sughna yalnız gelince dadisa durumu Badi’ye sorar ama Badi geçiştirir. Daha sonra da Sughna’nın yanına gider. Kızım etraftakiler konuşur sen üzülme der. Sughna benim eşim öldü ama ben ne yaptım der ve ağlar.

Badi ise merak etme ben her şeyi düzelteceğim der. Şarkı yarışması oyunuyla ortam bir kez daha yumuşar. Akşam olduğunda Badi bu defa Dadisa’nın yanına gider ve sen bir annesin, çocukların neyle mutlu oluyorsa onu yapmalısın der. Sughna’ya bazı şeyler için izin vermesini söyler. Dadisa ses etmeden dinlerken Badi de düşünmesi için onu odasında bırakıp çıkar.

Sabah değişim başlamıştır. Dadisa önce Sughnanın dua için kullanılan odaya girmesine sonra turşu yapımında yardım etmesine müsade eder. Bu durum Bairon ve Sumitra’yı çok şaşırtıp sevindirir. Daha sonra köy konseyinin başındaki adam eve gelir ve düğünümüze buyrun gelin der. dadisa Sughna gidemeyeceği için oğullarımı gönderirim der.ikimizin yerine 44. bölüm özeti resmi Sonra adam Sughna’yı görünce göz göze gelmemeye çalışır. Güya dul kadın ya uğursuzluk getirecektir. Dadisa da bunu fark eder ve onu durdurup kusura bakmayın Sughna kızımız olmadan biz de o düğünde olamayız der ve gelmeyeceklerini söyler. Badi sözleriyle bir insanı nasıl değiştirdiğini izlemenin hazzı içindedir.

Odasına giden dadisa geçmişte dul diye Phuli’ye neler dediğini nasıl davrandığını hatırlar ve yaşattığımı yaşayacak mıyım diye üzülür. Sughnama da öyle mi davranacaklar diye ağlar. Yemek vakti geldiğinde Badi yine yemeği alıp Sughna’nın yanına gitmek ister. Dadisa herkesi şaşırtıp gitme Sughna kızım da artık burada bizimle yemek yiyecek der.

İkimizin Yerine 44. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

  1. 2. De benim
    Mahri yine sen oldun.nasil basariyorsun yaaa tebrikler benden sana???hediyye olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu