Dizi Özet

İkimizin Yerine 6. Bölüm Özeti Anandi Ve Jagdish Evlenir 13 Eylül Perşembe

Geçtiğimiz bölümde Kaliyani yüzünden bir anne ve bebek vefat etmiş, Anandi’nin başı ise, arkadaşı yüzünden belaya girmişti. Bakalım İkimizin Yerine 6 bölümde neler olacak? İşte sizler için hazırladığımız İkimizin Yerine 13 Eylül özeti. verirken mümkün mertebe tüm olaylara değinmeye çalıştık.

13 Eylül İkimizin Yerine 6. bölüm özeti için en önemli olay; Bagvati yüzünden Anandi Kazan’ın bile müsade etmeyeceği bir yaşta evlenip Jagdish’in evine gidecek ve böylelikle Anandi’nin yıllar boyunca sürecek çilesi de başlamış olacak. Gelin bu acıklı hikayenin istemeden de olsa temellerini atalım ve İkimizin Yerine 13 Eylül özeti verelim. Arkadaşlar sizlerden ricam İkimizin yerine özetlerini google amcadan ararken arama kısmına ikimizin yerine dizicenter" şeklinde ararsanız ilk bizlerin özetini ile karşılaşırsınız. Küçük yaşta evlenmek zorunda kalan Anandi ve Jagdish’in hikayesini konu alan heyecan dolu dakikalara sahip. 

İkimizin Yerine 13 Eylül Özeti # Anandi Gelin Olur

Geçtiğimiz bölümde arkadaşı Anandi’yi oyuna getirmiş ve kaçmıştı. Bu nedenle Anandi de zor dakikalar yaşamak zorunda kalmıştı. Anandinin başına gelen bu olaydan sonra ailesi madem öyle bir an önce nikahılarını yapalım, kızımız gelin olsun da yuvasıyla uğraşsın düşüncesine sahip. Ancak jagdish’in babası düğün konusunda bu kadar aceleci olma konusunu dile getirir.

Anandi ise evliliği halen bir oyun gibi görmekte ve evlenmek için dua etmektedir. Arkadaşları ile sohbete koyulan Anandi babasının eşini evine getireceğini söyleyince arkadaşları yanlış düşünüyorsun sen o eve gelin gideceksin yani onların evinde yaşayacaksın der. Anandi olmaz öyle şey der. Sumitra ise düğün konusunda Bairon kadar katı değildir ve tarih konusunda net bilgi alınca haberleşiriz deyip Kazan’ı göndermeye çalışır. 

Hayaller Ve Gerçekler İkimizin Yerine 6. Bölüm Özeti

Anandi annesinin yanına gider ve hizmetçi olarak gördüğü Jagdish’in evlerine gelip gelmeyeceğini sorar. Annesi ona eşi hakkında hizmetçi dememesini söylese de Anandi çoktan hayallere dalmış onu hizmetçi olarak çalıştırdığını düşlemektedir. Oysa ki Jagdish de onu hizmetçi olarak hayal etmektedir. Ve ablasına babasının evlenme konusunda acele etmemesine sinir olduğunu ablasıyla paylaşır. Ablası da zaten bu durumdan muzdarip olduğundan katılıyorum kardeşim babamı anlamıyorum, arkadaşlarımız hep evlendi, biz böyle kaldık der.ikimizin yerine dizi resmiBairon ise Anandi de Chahuma gibi küçük eğer onun da başına aynı şey gelirse diye endişe ettiğini söyler. Hatta kızını da bu yüzden evlendirmek istemediğini anlatır. Sumitra ise eşine sen merak etme ben zalim biri değilim hem kızımız da elbet gidecek o gidince ben yalnız kalırım Anandi gelirse ben ona o bana can şenliği olur der. Bairon annesine madem öyle bir an önce evlensinler der. Bu haber en çok Jagdish’i sevindirir çünkü artık o da arkadaşları gibi evlenecek, hizmetçisi olacaktır. Sughna ise babasının kendisini düşünmediğine gönül koyar. Bairon düğün olsa bile Anandi ve Jagdish’in 18 yaşından önce aynı odada kalamayacaklarını söyler. Ve düğün hazırlıklarını için ilk adım olan nikah tarihi ayarlanır.

İkimizin Yerine 6 Bölüm Özeti Küçük Kızım Gelin Oldu! 

Anandi’nin annesi artık kızının evden ayrılma tarihi yakınlaştıkça onun elini sıcak sudan soğuk suya değdirmez. Duygulanıp Anandi’ye sarılır. Eşi Kazan’a da kızımız için elimizden geleni yapalım, kendini kötü hissetmesin der. Kına merasimi, nikah derken gelinin gitme vakti gelince Anandi evden ayrılmak istemez. Annesi ağlayarak onu uğurlar.

 

Anandi ağlarken Jagdish ne var da ağlıyorsun diye kızarken Sumitra Anandi’yi sakinleştirmeye çabalar. Anandi ile Kaliyani arasında ufak çaplı bir tartışma sonunda arayı yapan Sumitra olur. Anandi Sumitra’nın ağlamazsa onu annesine yine getireceğini söylemesi üzerine biraz da olsa ferahlar. Yolda mola verdiklerinde önce Jagdish sonra da Anandi dans etmekte olan gruba katılır.

Kaliyani Daha İlk Dakikada Arıza Çıkardı İkimizin Yerine 13 Eylül Perşembe

Anandi Sughna ile sohbet eder ve onun aşk hikayesini dinler. Daha sonra eve geldiklerinde pirinç kabını ayağıyla devirme ritüeli vardır. Ancak Anandi yanlış ayağıyla devirince Kaliyani ağzına geleni söyler, evime uğursuzluk mu getireceksin diye kızsa da Bairon Anandi’yi korur. 

Sumitra Kaliyani ne kadar kötü davransa da Anandi’yi korur hatta yanında yatırır. Bairon da ona destek olur. Jagdish ise ilginin bir anda Anandi’ye kaymasına sinir olmaktadır. Kaliyani ayrı yatma olayına da homurdanır ama susmak zorunda kalır. Sabah olduğunda ise Anandi’nin başında örtü olmayınca Kaliyani yine olay çıkarır. Sumitra bilmediği için böyle yapıyor ben ona öğreteceğim der.

İkimizin Yerine 6. Bölüm İzle 13 Eylül Perşembe (Fragman)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

14 Yorum

  1. :) nurdanım ilk başta sinir oldum öğretini felan dinlemiyor bu kazan ile bagvati sonra pişman oldular ben de sonunu merak ettim ha bire yazdım :)

 1. Dedim ki bu kız kaçmaz
  Gördüğüm anda onu dedim ‘kaçmaz !’
  Mantığım duygularıma der ‘yapma !’
  ‘Bakmaz bu kız dönüpte sana bakmaz!’
  Yüzünde benleri tane tane
  Türkü gibi bi’ kadın şahane
  Daha ne kadar güzel olunabilir ah be abi !
  Burnu fındık ağzı kahve
  Kül oldum yandım yani
  ?????
  Bu şarkı bu yazki favori rep şarkım ;) ezhel söylüyor şu an size yazarken bile dinliyorum
  ??????????
  HERKESE SEVGİLER????
  ELAM ❤❤❤❤❤❤
  ❤??❤❤?❤?❤?❤?❤?
  YA Türkler Vampir dizisi yapacak dediler gülüp geçtim ??ama hakkaten hollywood yapımlarını aratmayan internet dizisi yapmışlar. Kerem Bürsin ve Elçin San gu “Yaşamayanlar ” Blue tv dizisi. Çok hoş ya çok etkilendim. Keşke paralı olmasaydı izlemek ??

 2. Oyy GAMZELİM hemde ne para ben iki bölüm kore dizisi izledim bir aylık internetim bir akşamda bitti ??

 3. NURDANIM Blue tv kanal-d nin internet yayını yapan kanalı ve çok şahane internet dizisi yapıyorlar üyelik ücretli tabi aylık 15 Tl. Arkadaşım izletti diziyi çok etkilendim insan Vampir aşkına bile hayran kalabiliyor ;)
  Bayıldımmmm
  Köydeyim NURDANIM kaçış yok ki gel diye yalvarıyorlar. Sabahın 5 inden beri ayaktayım yeni girdim yatağa.. Keşke gelmeseydim şu dünyaya evlât olmak zor iş???
  Sen nasılsın ne var ne yok havalar serinleri mı burası çok serin ama şehir merkezi yakıcı

 4. HAYIRLI AKŞAMLAR ARKADAŞLAR NASILSINIZ İYİYMİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  ..
  DEFNEM RUH İKİZİM
  NASILSIN İYİYMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR AHİRETLİGİM S. Ç. S ???

 5. MERHABA GİZEMCİM TESEKKUR EDERİM KARDESİM COK SUKUR İYİYİM SEN NASİLSİN İYİMİSİN GUZELLER GUZELLİ KARDESİM BENDE SENİ OZLEDİM BİRTANEM

 6. HAYİRLİ AKSAMLAR ELAM NASİLSİN İYİMİSİN HAYATTİM BEN COK SUKUR İYİYİM GUZELLİM

 7. DEFNEM BİRTANEM NASİLSİN DEMİYECEM ALLAH İSLERİNDEN YAR VE YARDİMCİN OLSUN CANİM ARKADASİM BUDA SENİN SİNAVİN GUZELLİM

 8. Havalar serinledi çok şükür GAMZELİM. Evlat olmak zor tabii insan gem seviyor çok seviyorr hemde çok üzülüyor ??? yapcak bişey yok RABBİM işleirnize kolaylık versin.

  Trt 1 izliyoruz bizde

  ????

  ELOŞUM NAZIM hoş geldiniz nasılsınız

 9. NURDANEM HOSBULDUM CANİM TESEKKUR EDERİM İYİYİM BİRTANEM SEN NASİLSİN İYİMİSİN SİZEDE İYİ İZLEMELER CANİM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu