Dizi Özet

İkimizin Yerine 8. Bölüm Özeti Bagvati İle Kazan’dan Hayırlı Olsun Ziyareti! 15 Eylül Cumartesi

İlk zamanlar dizinin hikayesini anlamak ve bağlanmak oldukça zor olsa da kördüğüm dizisinin yerine de ancak bu dizi başlaması gerekirdi diye düşünüyorum. Kanal 7 ekranlarına birazdan vereceğimiz İkimizin yerine 8. bölüm özeti 15 Eylül Cumartesi günü gelecek. Peki ikimizin yerine 8 bölüm neler olacak? Elbette sizleri merakta bırakmayacağız. Bu yazımızda bu soruyu cevaplayacağız. Sizlerden ricamız google amcaya bu dizinin özetini ararken "ikimizin yerine 8. bölüm özeti dizicenter" şeklinde aradığınız takdirde en doğru özete kısaca ulaşabilirsiniz.

İkimizin yerine 15 Eylül özeti için en önemli olay ne oldu diyecek olursanız. Hindistan da kadınlar eşleri için oruç tutmalı. Peki ne için kocaları başarılı ve sağlıklı olması için kadınlar bu inanışa sahip peki bizim küçük gelinimiz Anandi açlığa dayanabilecek yaşta mı? Yada Jagdish için oruç tutacak mı? Hadi sizleri daha fazla merakta bırakmayalım ve sizler ikimizin yerine 8. bölüm izlemeden önce bizler ikimizin yerine 8 bölüm özeti verip sizlerin merakını gidereceğiz.

15 Eylül Cumartesi İkimizin Yerine 8. Bölüm Özeti

Kaliyani ve Basant’a göre taze gelin olan bizlere göre çocuk yaşta ve gelin olamayacak bir kişisel gelişimini tamamlamamış olan bir çocuk olan Anandi gittiği evde oldukça zorluk çekmeye başladı. İlk başta kusura bakmayın kocası demeye dilim varmıyor mümkün mertebe Jagdish diye hitap edeceğim. Anandi ile Jagdish çocukta tartışılar. Jagdish ile bağırışan Anandi’nin seslerini duyan abla hemen gelip olaya müdahale eder.

Yakın zamanda evlenip gidecek olarak kendisini gören abla Sughna, babası Bairon’un kararının değişmesi ile artık 18 yaşına gelmeden koca evine gidemeyecek olması Anandi üzerinde bir baskı oluşturacak mı? Bekleyip göreceğiz. Sughna sevgilisi Pratap ile yeni gelinleri Anandi’yi tanıştırırlar. Sughna ben de kocamın evine gitmek istiyorum ama ailem beni göndermiyor der. Anandi ise bu gazla ve çocuk aklı ile buna çözüm bulacağım diye düşünür. Sughna artık gelinimiz geldi ben de söz verdiğiniz Pratap ile evlenmek istiyorum dese de Sumitra babanı biliyorsun. Onun kesin kararı var.

İkimizin Yerine 8 Bölüm Özeti Beni Neden  Küçük Yaşta Aldınız! 

Sen yaşını doldurmadan gitmeyeceksiniz deyince Anandi az önce aldığı gaza benim da yaşım ufak. Beni neden getirdiniz o zaman der ve Sumitra ne diyeceğini ve nasıl cevap vereceğini bilemez. En sonunda aklına ailelerin izin vermesi yalanı gelir ve Anandi’ye senin ailen bizimle yaşama izin verdi. Ancak Sughna’nın ailesi özellikle babası müsade etmiyor diyerek bu konunun bir daha açılmamak üzere kapatmayı başarır.ikimizin yerine 8. bölüm özeti (ikimizin yerine 15 Eylül Cuma özeti) Resmi 1Olayı dağıtmak için Sumitra hadi gelin birlikte sofra hazırlayalım deyip Anandi’yi mutfağa götürür. Zavallı Anandi sabah dan beri bir şey yemediği için daha yemekler pişmeden karnı guruldar. Sumitra ise Anandi’nin acıktığını anlayıp sofra kurulmadan ona mutfakta gizlice yemesine müsade eder. Ancak bir tek şartı vardır. Bu ikisinin arasında sır olacak kalacak ve yedikten sonra de çaktırmayacaksın ve sofraya oturacaksın der. Açlıktan halsiz kalan Anandi Sumitra’nın teklifini hemen kabul eder. Oturup bir güzel karnını doyurur. Daha sonra sofrayı birlikte hazırlayıp herkesle birlikte ufak ufak yemek yer ve sözünü tutar.

Artık Sana Okumak Yasak! (Kaliyani) 15 Eylül Cumartesi İkimizin Yerine Bölüm Özeti

Jagdish ise yemekten sonra Anandi’ye nasıl eziyet ederim. Ona nasıl acı çektiririm düşüncesi ile aklına hafta sonundan beri yapmadı ödevleri gelir. Aynı yaşta oldukları için Anandi’ye bu ödevimi yaparsan sana istediklerini alırım diye söz verir. Küçük gelin ev işlerini yaptıktan sonra bir güzel Jagdish’in de ödevini yapar. Ancak bu anlaşmanın sonu kötü biter. Evlendiği için bir daha okula gitmeyecek olmasını bilmeyen Anandi’yi gören Kaliyani Anandi’nin yanına gelip neden torunumun kitapları ile uğraşıyorsun diye kızar.

 

Jagdish ise ona ödevlerimi yaptırıyorum büyük anne der. Ama bu eziyeti beğenmeyen Kaliyani senin okumaların ananın evinde idi. Buraya sen okumaya değil torunum Jagdish’e eş olmaya geldin. Artık okumayacaksın deyince hiç bir şeyden haberi olmayan Anandi okumayacak olmasını duyunca resmen dünyası başına yıkılır ve hüngür hüngür ağlayıp odasına gider. Anandi gittikten sonra bu sözüm ve kararım kesin. Sumitra ve Jagdish bu sözümü babanız Bairon gibi yere düşürmeyin diye sert bir dille ikaz eder.

İkimizin Yerine 15 Eylül Özeti Anne Beni De Giderken Götürün! (Anandi)

Anandi’nin ailesini geleceğini duyan Basant ile Kaliyani bahane ile evden uzaklaşırlar. Bagvati ile Kazan düğün sonrası hayırlı olsun ziyaretine gelirler. Anandi, öz ailesini birden karşısında görünce çok mutlu olur. Bagvati nasılsın kızım alışabildin mi der. Anandi ise Sumitra annem bana senin eksikliğini hissettirmiyor deyince ana yüreği işte derin bir oh çekip Sumitra’ya teşekkür eder. Sumitra ise ne teşekkürü asıl biz teşekkür ederiz. Böyle bir kız yetiştirdiğiniz için. O artık bizim evladımız gözünüz arkada kalmasın der. Kazan yeni evlilere aldığı hediyeleri verir. Kısa bir hoş beş den sonra ayrılık vakti gelir çatar.

Her iki ailede Anandi’nin kendileri ile gelmek isteyeceğini bildiği için bir bahane ile mutfağa gönderip kapıdan giderken Anandi fark eder ve beni de götürün anne diye ağlar ama nafile Kazan ile Bagvati ağlayarak evden giderken Anandi de evde ağlar. Bairon kızım sen bu evin kızısın. Artık senin evin burası. Ailen sini istediği zaman görürsün. Aradan biraz vakit geçtikten sonra sen de anneni görmeye gidersin diye ikna edip ağlamasını engel olur. Özetin devamı olan İkimizin yerine 15 Eylül özeti için [pembebuton]Tıklayınız[/pembebuton]. 

İkimizin Yerine 8. Bölüm İzle (Fragman) 15 Eylül Cumartesi 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

10 Yorum

 1. Aynen nurdanım

  Allah akıl fikir versin bu tür düşünen insanlara

  Nasılsın nurdanım

  Daha yatmadım mı

  Filizim kız maşallah sana bu ne hız böyle

  Bugün kaçıncı sayfa actın

  ????

 2. Günaydın hayırlı sabahlar kızlar ? ??

  Nasılsın iyisindir inşallah

  ??????

  Helinim canım benim sanada günaydın
  Nasılsın

  Bende aynı bugün işçiler çalışıyor

  Onlara öğlen yemeği hazırlıcam sen neler yapıyorsunuz bakam ablam

 3. Selamün aleyküm hatun kişilerim nasılsınız

  SALİHAMM işlerine RABBİM kolaylık versin.

  Hayırlı hafta sonları

 4. FİLİZİMM kpss de çok zordu RABBİM kolaylık versin balım. Hakkına hayırlısını nasip etsin. Anneciğin durumu nasıl şimdi ağrıları oluyormu.

  1. bu ne üniversite sınavı da çok zormuş ya arkadaşlarım öylesi girenler oldu çevremde tıp kazanacak çocuklar girdi ama iyi puan alamadılar.

 5. SALİHA ABLAM??
  İYİM ÇOK ŞÜKÜR SEN NASILSIN MELEK NASIL İYİDİR İNŞALLAH ALLAH’A EMANET OL ÖPTÜM SENİİİ??

 6. SLM KIZLAR NASULSINIZ DEFNE CİM NURDAN CNM nasılsnızı ?defne canım kolay gelsin ..
  kimse yok .neden?
  diriliş dizisi bu sene şahane olacak kızlar
  buyuk göç oalcak ve osman bey dönemi başlayacak ve diriliş dizisinin osman bey karakterini BURAK ÖZÇİVİT oynayacak kesinleşmiş şimdi okudum osman bey imiz burak :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu