Dizi Özet

İkimizin Yerine Aşima Kim? 253. Bölüm Özeti 18 Mayıs Cumartesi

Şarma’nın hatasının ortaya çıkmasının ardından Heth de ortamı terk eder. Şiv Heth’in ardından gelince Heth ne olduğunu sorar. şiv bütün bu olanların ardında senin olduğunu biliyorum ve bu yaptığın yanına kalacak sanma der.

Heth ise senin o çok inandığın kız Anandi var ya o aslında evliydi, eşine yaptıkları kötülüklerin haddi hesabı yok üstelik kendinden küçük bir çocuğu da kendisini kaçırması için ikna etti der. Şiv sinirle kes sesini diyerek Heth’e kızar ve yaptıkların yetmedi bir de kıza iftira mı atıyorsun defol der ve onu kovar. ikimizin yerine 253. bölüm özeti resmi 3Anandi tüm bu konuşmalara şahit olmuştur. Şiv bakma sen ona dese de anandinin morali bozulur. Şiv ise konunun kapanması açısından uyarısı için minnettar olduğunu söyler. Anandi eve üzgün gelince sorular üzerine olanları anlatır. Gece olduğunda ise Anandi rüyasında önce Jagad’ın peşinden koşar ama düştüğünde elinden tutan kişi rüyanın en güzel anıdır. 

Gauri Jagat’a iş bulma telaşındadır. Başhekimle konuşup aynı yerde çalışmak için çabalar. Jagat ise Gauri’nin iş yerini çok beğenmiştir ama başka şehre gidip istediği işi yapma isteği daha ağır basmaktadır. ikimizin yerine 253. bölüm özeti resmi 2Bu nedenle Gauri’ye durumu açtığında Gauri başka bir şehre gitmeyeceğini söylemiştir ancak Jagad bu işin ardını bırakmaz ve Gauri’nin o şehre transfer olabilme ihtimalini araştırır. Bunu öğrenen Gauri çok sinirlenir. Eve gittiklerinde tartışma başlar. Ama sonunda Gauri sarılıp her şey düzelecek der. Gauri gizlice hastane yetkilisi ile konuşur ve iş ayarlar. Bu durumu eşime söylemeyin diye de tembihler. 

Şiv, yaptırdığı araştırma sonrasında Heth’in oğlunun Anandi’yi kaçırma sonrasında tutuklandığını bundan dolayı ona düşman olduğunu öğrenir. Evlendiği gerçeği de netleşmiş olur. Anandi okula yardım için gerekli olan işlemlerin kısa bir sürede gerçekleşmesi üzerine soluğu Şiv’in yanında alır ve kendini bir şey sanma ve sakın ben terk edilmiş bir kadınım diye bana acıma diye çıkışır.ikimizin yerine 253. bölüm özeti resmi 4 Şiv böyle bir şey olmadığını söyleyince Anandi özür dilemek zorunda kalır. Şiv ise ona acımadığını, her söylenen dedikoduya da inanmadığını söyler. Anandi gittiğinde Aşima adlı Şiv’in arkadaşı gelir. Şiv arkadaşı ile sohbet eder. ikimizin yerine 253. bölüm özeti resmiArkadaşı yemek kültürünü merak edince Şiv, Dadisalardan yardım ister. Dadisa hemen kabul eder. Şiv’in yanında getirdiği arkadaşının kız arkadaşı yani evleneceği kişi olduğunu anlayınca Aşima’ya bakışları bir anda değişir. Kıza iyice sinir olur. Çünkü planları alt üst edecek bir kızdır Aşima. İkimizin Yerine Aşima’nın gerçek adı ise Reena Agarwal. 

DEVAMINI OKU

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı