Oyuncu Kadrosu

İnsanlık Suçu Cemal Kimdir? Gerçek Adı Ne?

İnsanlık Suçu dizisi fragmanlarıyla beğeni topladı. Oyuncu kadrosundaki isimler de merak konusu oldu. Dizinin baş karakterlerinden olan Cemal karakteri kimdir? Cemal’in gerçek adı nedir? Yaşı, boyu, kilosu, daha önce rol aldığı diziler haberimizin devamında siz değerli takipçilerimizle…

İnsanlık Suçu Cemal Kim?

Çok yakında Kanal D ekranlarında başlayacak olan O Hayat Benim, Seni Kimler Aldı, Kalbimdeki Deniz, Bir Deli Sevda adlı dizilerin yapımcısı Pastel Film yapımı İnsanlık Suçu büyük bir heyecanla bekleniyor. Yönetmen koltuğunda Adını Feriha Koydum, Kiralık Aşk, Ateşböceği adlı dizilerin yönetmenliğini yapmış olan Barış Yöş oturmakta. Dizinin aslını ise “An American Tragedy” ve “A Place In The Sun” adlı romanlar oluşturmakta.

İnsalık Suçu Oyuncuları Kaan Yıldırım Resmi 1

Bu iki romanın uyarlamasını ise Can Sinan yapmakta. Dizide henüz 25 yaşında olan Cemal, fakir bir ailenin oğludur. Ailesine destek olmak için eğitimini bile terk eden Cemal, garsonluk yaparak ailesine destek olmaktadır. Sıkıntılı bir sürecin tam ortasında babası da hastalanınca iyice zorlanan Cemal’e hayat adeta zehir olur ve babası da sefalet içinde vefat eder. Babasının ölümünden sonra kendisine bırakılan mektup sayesinde zengin bir amcası olduğunu öğrenen Cemal, amcası ile yüzleşir. Amcası ona bir teklifte bulunur. Cemal ise ona ne kadar kin gütse de rahata kavuşmak, zenginliğin sefasını sürmek için bu teklifi kabul eder. Para ve mevki için bir insanın neler yapabileceğini hep beraber izleyeceğiz. 

İnsanlık Suçu Cemal’in Gerçek Adı

Cemal’in gerçek adı ise Kaan Yıldırım. Aralık 1986 yılında İstanbul da dünyaya gelen karizmatik oyuncu,  Londra Brunel Üniversitesi pazarlama mezunudur. Oyunculuk eğitimini “Atölye Kraft’ta” aldı. Yıldızının parladığı iki önemli dizi Kaan’ın hayatında dönüm noktası olmuştur. İlki Kanal D ekranlarında “Kayıp” adlı dizide kahyanın oğlu keremin  arkadaşı rolü ile, ikincisi ise 2014 yılı yapımı “Ulan İstanbul” adlı dizide ferdi karakteri yıldızının parlamasına sağlamıştır.

İnsalık Suçu Oyuncuları Kaan Yıldırım Resmi 2

2016 yılı yapımı “kalbim yangın yeri” adlı dizide Volkan karakteri ile karşımıza çıkmış olan oyuncu son olarak ise Show Tv ekranlarında yayınlanmış olan Klavye Delikanlıları adlı dizide rol almıştır. Bu dizide Kerem karakterine hayat veren oyuncu 1,80 boyunda ve 70 kilodur. Kendisi gibi oyunculukla uğraşan Kalbim Yangın Yeri adlı diziyle tanıdığımız Ezgi Eyüpoğlu ile bir yılllık evlidir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu