Oyuncu Kadrosu

İnsanlık Suçu Emel Kimdir? Gerçek Adı Ne? Oyuncu Hakkında Tüm Detaylar

İnsanlık Suçu Emel karakteri ile bu akşam Kanal D ekranlarında buluşacağız. Sami’nin karısı Emel kimdir? İnsanlık Suçu Emel’in gerçek adı nedir* Yaşı, boyu, kilosu, daha önce rol aldığı diziler kısaca oyuncu hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz.

İnsanlık Suçu Emel Kim?

31 Mart Cumartesi itibariyle Kanal D ekranlarında başlayan İnsanlık Suçu dizisinde Emel, Cemal’in amcası olan Sami Bey’in karısıdır. Cemal’in evlerine geleceğini öğrenen Emel bu durumdan hiç de haz etmez zira Cemal gibi alt tabakadan birini zengin ortamına getirmek istemez. Aslında bu olayın görünen yüzüdür zira Emel’in en çok korktuğu şey oğlu Gökhan’ın tahtının Cemal tarafından ele geçirilmesidir.

insanlık suçu deniz uğur resmi 3

Gökhan’ı da hep en iyi olması için yetiştirmiş olan Emel, Cemal’in gelip de bir anda tüm varlığa sahip olmasından çok korkmaktadır. Bir diğer korktuğu şey ise eşi Sami’yi kaybetmektir. Yıllar önce Cemal’in annesi ile bir şeyler yaşamış olan Sami Bey’in o kadından uzak durması için elinden geleni ardına koymaz. Tüccar bir babanın kızı olan emel, varlık içinde yetişmiş biri olduğu için fakirlik nedir bilmemiştir. Sami Bey ise onu varlık içinde yaşatmaya devam etmiştir. Mine’yi de kendine benzetmek için çaba içinde olan Emel, bencil ve hırslı bir karaktere sahiptir. Emel, bakalım bu hikayede neler neler yapacak? izleyip hep beraber görelim.

İnsanlık Suçu Emel’in Gerçek Adı

İnsanlık Suçu Emel’in gerçek adı Deniz Uğur. Son olarak Atv ekranlarında yakın zamanda final yapmış olan Kırgın Çiçekler’de rol almış olan Deniz Uğur, Ekim 1973, Ankara doğumludur. Annesi balerin babası ise opera sanatçısı olan Uğur’un ailesinde pek çok meşhur kişi vardır. Osmanlıya dayanan bir aileye sahip olan Uğur, çocukken İstanbul’a taşınmışlardır. Bale eğitimi alan oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur.

insanlık suçu deniz uğur resmi 2

Yıldız Kenter’den ders alan oyuncu, mezun olur olmaz Cihan Ünal ile Çetin Ceviz adlı oyunda başrolde yer aldı. Vatan Gazetesinde köşe yazarlığı yapmış olan oyuncu, 2001 senesinde Benimle Evlenir Misin adlı dizinin hem senaristliğini yaptı hem de oynadı. Bu dizide başrolde oynadığı İsmail Hakkı Sunat ile evliydi. Hayatım Sana Feda, Adını Feriha Koydum, Film Gibi, Umutsuz Ev Kadınları, Gulyabani adlı yapımlarda yer aldı. 

Deniz Uğur Yaşı-Boyu-Kilosu-Sevgilisi

45 yaşında olan oyuncu ilk evliliğini henüz 19 yaşında iken gazeteci olan Şirzat Bilallar ile evlendi. Ardından boşanan oyuncu İsmail Hakkı Sunat ile evlendi. İsmail Bey komşusuyla tartıştığı sırada vurulup öldürüldü. Bu evliliğinde Engin Deniz Sunat isimli bir oğlu oldu. Engin şu an 20 yaşında. 2007 yılında Tamer Karadağlı ile adı anılan oyuncu Reha Muhtar ile evlendi. 3 yıl evli kalan çiftin ikizleri oldu. İsimleri Mina Deniz ve Poyraz Deniz olan ikizler ise şu an 11 yaşındalar. Şimdilerde ise adı Aytek Önal ile anılıyor. 1,77 boyunda olan oyuncu 63 kilodur. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu