Oyuncu Kadrosu

İnsanlık Suçu Hülya Kimdir? Gerçek Adı Ne? Oyuncu Hakkında Tüm Detaylar

İnsanlık Suçu Hülya kimdir? Hülya’nın gerçek adı nedir? yaşı, boyu, kilosu, daha önce rol adlığı dizler haberimizin devamında siz değerli takipçilerimizle…

İnsanlık Suçu Hülya Kim?

31 Mart Cumartesi tarihi itibariyle seyirciyle buluşmaya hazırlanan İnsanlık Suçu dizisinde Hülya, Cemalin annesidir. Yıllar önce işçi bir babanın kızı olan Hülya, muhafazakar bir ailede büyümüştür. Ailesinin baskısı altında yetişen Hülya da zaman içinde ailesi gibi olmuştur. Ailesi tekstil işinde adını duyuran Asaf ile de evlenen Hülya, geçmişte yaşanan sıkıntılardan dolayı eşi Asaf ile farklı bir hayat sürmeye karar vermiştir.

insanlık suçu laçin ceylan resmi 2

Zira Asaf bu evliliği yapma kararı aldığı için ailesi tarafından reddedilmiştir. Asaf ile fakir de olsa birlikte hayat süren Hülya, hayatını ailesine adayıp hiç isyan etmemiştir. Yıllar sonra ise eşi Asaf, vefat edip ardından da bir mektupla Sami ve Cemal’i tanıştırınca dengeler bir anda alt üst olur. Cemal annesinin hiç görmediği yüzünü, geçmişe dair sırları öğrenmek üzeredir. Bakalım Hülya’yı bu hikayede neler bekliyor? Beraber izleyip görelim.

İnsanlık Suçu Hülya’nın Gerçek Adı

İnsanlık Suçu dizisinde Hülya’nın gerçek adı Laçin Ceylan. Kasım 1965, İzmir doğumlu olan oyuncu, İzmir Özel Türk Koleji’nden mezun olduktan sonra Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Yüksek lisansını da yine bu üniversitede tamamlamıştır. Cüneyt Gökçer’in asistanı olarak görev yapmış olan başarılı oyuncu, Ankara Devlet Konservatuvarında eğitim vermiştir. Diyarbakır Devlet Tiyatrosunda görev yapmış olan oyuncu, Hatırla Sevgili adlı meşhur dizide Gazeteci Sevim karakterine hayat vermiştir.

insanlık suçu laçin ceylan resmi 1

Bi Tiyatro’nun kurucularından olan Ceylan, Gözetleme Kulesi adlı sinema filmindeki başarısıyla ödül almıştır. Benim Hala Umudum Var dizisinin ardından 2015 senesinde Çilek Kokusu adlı dizide rol almıştır. Yine aynı yıl Delibal adlı sinema filminde rol alan usta oyuncu, Ay Tutulması, Aşk ve Gurur, İstanbul Çocukları, Herşeye Rağmen, Saklı Hayatlar, Doğunun Hatırladıkları, Gümüş, Gece Yürüyüşü, Karanlıkta Koşanlar, Kurşun Adres Sormaz adlı yapımlarda yer almıştır. Oyuncuyu daha da yakından tanımak isteyenler için kendisiyle yapılan röportaj haberimizin devamında sizlerle.

Laçin Ceylan Yaşı-Boyu-Kilosu-Eşi

Deneyimli oyuncu 52 yaşındadır. 1,60 boyunda olan oyuncu 75 kilodur. Yay burcudur. Oyuncunun özel hayatına dair bilgilere ulaşamadık. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu