Oyuncu Kadrosu

İnsanlık Suçu Sami Kimdir? Gerçek Adı Ne? Oyuncu Hakkında Tüm Detaylar

İnsanlık Suçu Sami Bey kimdir? Sami’nin gerçek adı nedir? yaşı, boyu, kilosu, daha önce rol adlığı dizler haberimizin devamında siz değerli takipçilerimizle…

İnsanlık Suçu Sami Kim?

31 Mart Cumartesi günü seyirciyle buluşmaya hazırlanan O Hayat Benim, Seni Kimler Aldı, Kalbimdeki Deniz, Bir Deli Sevda adlı dizilerin yapımcısı Pastel Film yapımı İnsanlık Suçu büyük bir heyecanla bekleniyor. Yönetmen koltuğunda Adını Feriha Koydum, Kiralık Aşk, Ateşböceği adlı dizilerin yönetmenliğini yapmış olan Barış Yöş oturmakta. Dizinin aslını ise “An American Tragedy” ve “A Place In The Sun” adlı romanlar oluşturmakta. Bu iki romanın uyarlamasını ise Can Sinan yapmakta. Dizinin en önemli karakterlerinde biri hiç kuşkusuz Sami Gökdemir. Cemal’in amcası olan Sami Bey yıllar önce kardeşi Asaf ile yaşadığı sıkıntılardan dolayı kardeşi ile irtibatı kesmiştir.

insanlık suçu ahmet mümtaz taylan resmi 2

Asaf yakalandığı hastalığın pençesinde kıvranırken oğlu Cemal da ailesine destek olmak için lokantada garsonluk yapar. Sefalet içinde yaşayan Cemal, babasını canından çok sever ve onu ayakta tutmak için ilaçlarını almaya gider. Ama elindeki para bellidir bunun için bile kavgaya giren Cemal, babasının ölümü ile yıkılır. Babası Asaf’ın bıraktığı mektup ile Cemal zengin bir amcası olduğunu öğrenir ve babası sefalet içinde ölmüşken zengin kardeşinin gelip de yardım etmediği için amcasına kızgındır.

Amcasının teklifi üzerine şirkette çalışmaya başlayacak olan Cemal, amcasına kızgın olsa da amcasının annesi ile ilgili anlattıkları kafasını karıştırır. Saminin eşi de onların yanlarına gelmesini hiç istemez. Zira yıllar önce Sami ve Cemal’in annesi arasında yaşananlardan dolayı o kadınla eşinin yakınlaşmasından korkmaktadır. Sami ile Cemal’in annesi arasında neler yaşandı izleyip hep beraber görelim.

İnsanlık Suçu Sami’nin Gerçek Adı

Sami Bey’in gerçek adı Ahmet Mümtaz Taylan. Eylül 1965, Ankara doğumlu olan oyuncu Ankara Gazi Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Bu bölümün ardından Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Diyarbakır Devlet Tiyatrosu’nda görev yapmaya başlayan oyuncunun buranın ardından pek çok yerde Devlet Tiyatrosunda çalışmıştır. Bu süreç içerisinde oyunculuk dışında yönetmenlik, sanat yönetmenliği, genel müdürlük gibi görevlerle tecrübesine yenilerini eklemiştir.

insanlık suçu ahmet mümtaz taylan resmi 1

2006 senesinde Devlet Tiyatrosu’ndan istifa eden oyuncu, TRT Çocuk Tiaytrosunda da görev yapmıştır. Son olarak yine Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan Hayat Şarkısı adlı dizide rol almıştır. Yılan Hikayesi, Kurşun Yarası, Kayıp Aşıklar, Avrupa Yakası, Ezo Gelin, işler Güçler, Behzat Ç., Leyla ile Mecnun, Güzel Köylü, Adını Sen Koy, Emret Komutanım, Anlat İstanbul, İstanbul Kanatlarımın Altında, Ejder Kapanı, Kırık Kalpler Bankası, Ölümlü Dünya adlı yapımlarda yer almıştır. Star tvde yayınlanmış olan Hayat Sırları adlı dizide ailenin babası Mustafaya hayat vermiştir. Kendisini daha yakından tanımak adına çocukluk yıllarından da bahsettiği videomuz haberimizin devamında sizlerle.

Ahmet Mümtaz Taylan Yaşı-Boyu-Kilosu-Eşi

Deneyimli oyuncu 53 yaşındadır. 1,71 boyunda olan oyuncu 82 kilodur. Başak burcudur. İlk evliliğinde 1999 doğumlu Ayşe Dilan adında bir kızı vardır. 2007 senesinde oyuncu Ayçin İnci ile evlenen oyuncu 2012’de boşanmıştır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu