Oyuncu Kadrosu

İnsanlık Suçu Suna Kimdir? Gerçek Adı Ne?

İnsanlık Suçu dizisi çok yakında seyirci ile buluşacak. Oldukça güçlü oyuncu kadrosuna sahip olan dizide Suna karakteri de merak konusu oldu. Peki Suna kimdir? Suna’nın gerçek adı nedir? Yaşı, boyu, kilosu, daha önce rol aldığı diziler haberimizin devamında siz değerli takipçilerimizle…

İnsanlık Suçu Suna Kim?

Çok yakında Kanal D ekranlarında başlayacak olan O Hayat Benim, Seni Kimler Aldı, Kalbimdeki Deniz, Bir Deli Sevda adlı dizilerin yapımcısı Pastel Film yapımı İnsanlık Suçu büyük bir heyecanla bekleniyor. Yönetmen koltuğunda Adını Feriha Koydum, Kiralık Aşk, Ateşböceği adlı dizilerin yönetmenliğini yapmış olan Barış Yöş oturmakta. Dizinin aslını ise “An American Tragedy” ve “A Place In The Sun” adlı romanlar oluşturmakta.

İnsanlık Suçu Oyuncuları Gizem Karaca Resmi 2

Dizinin Türkçe’ye uyarlamasını yapan kişi ise Can Sinan. Dizinin en sevilen karakteri olan Suna, Sami’nin arkadaşının kızıdır. Henüz 23 yaşında olan çıtı pıtı bir kızdır Suna. Babasının borç batağına saplanınca ailesini ortada bırakıp kaçıp gitmiştir. Sami Bey’in onlara destek olmasıyla Suna, Sami Bey’in kızı gibi olmuştur. Sami Bey’in oğlu Gökhan ile nişanlanan Suna Gökhan ile birbirlerini çok sevmeseler de sırf Sami Bey için nişanlı kalmaya devam etmektedir. Diğer taraftan da annesi Cavidan’ın isteklerine boğun eğmek zorunda kalmaktadır. 

İnsanlık Suçu Suna’nın Gerçek Adı

Suna’nın gerçek adı Gizem Karaca. 1992 senesinde kültür başkentimiz İstanbul’da dünyaya gözlerini açan oyuncunun annesi Arnavut kökenli babası ise Selaniklidir. Küçük yaşlarda Amerika’ya göçen oyuncu eğitim hayatını da Amerika’da tamamlamıştır. 14 yaşında iken tekrar İstanbul’a dönüş yapan güzel oyuncu liseyi İstanbul’da okumuştur.  İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı Bölümünü kazanan oyuncu 2011 senesinde yapılan Miss Turkey Güzellik Yarışması’nda ikinci olmuştur. Bu yarışma ile adını duyuran oyuncu dizi sektörüne de 2012 senesi itibariyle geçiş yapmıştır.

İnsanlık Suçu Oyuncuları Gizem Karaca Resmi 1

Kamera karşısına Eve Düşen Yıldırım adlı dizi geçen güzel oyuncu bu dizide başrol oyuncusu olarak rol almıştır. Daha sonra Emir’in Yolu dizisi ile yıldızı parlayan güzel oyuncu 2013 senesinde tekrar Amerika’ya dönüp orada oyunculuk üzerine eğitim almıştır. Ata binmekten, dans etmekten, tenis oynamaktan ve resim yapmaktan hoşlanmaktadır. Daha önce rol aldığı diziler ise Benim Hala Umudum Var, Emir’in Yolu, Eve Düşen Yıldırım, Muhteşem Yüzyıl, Güzel Köylü, Kara Sevda. 1,5 yıldır sevgili oldukları iş adamı Kemal Ekmekçi ile evlenmiştir. Kız istemede sevgilisinin turşu sevmediğini bilen Karaca, ona tuzlu kahvenin yanında turşu da yedirmiş. Güzel oyuncu 1,79 boyunda ve 53 kilo. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu