İsimsizler

İsimsizler 16 Ekim Pazartesi Neler Olacak?

Barakuda ve Es Film ortak yapımı olan İsimsizler pazartesi günleri saat 20:00’da Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşmakta. İsimzilerin 16 Ekim’de yayınlanacak olan bölümünde seyirciyi bol aksiyon dolu bir bölüm beklemekte. İşte o bölümle ilgili detaylar…

isimsizler 16 ekim resmi

İsimsizler’de Afran’ın vurulması akıllara acaba ölecek mi sorusunu getirdiği anda Afran’ın Hatem tarafından doktora götürüldüğünü ve ölmemesi için uğraşıldığını gördük. Kudret ise Afran’a oyun oynadığını ve kendisinden şüphelendiğini söyler. Sonrasında kendinden geçince Kudret ağzından pek de laf alamaz.

isimsizler 16 ekim resmi4

Kudret adamı Hatem’e onunla ilgilenmesini söyleyince o da Kor Yakup’u üzmenin yolunu bulduğunu anlatır. Fatih ise kullandığı yöntem ve düşüncede farklılıklardan dolayı Kurmay ile yüz yüze gelir. Damla ise annesine neden babasını gizlediği konusunda kavgaya tutuşur. Damla ise babasını korur. Derman’ın yaptığı demek ki bayağı etkili olmuş olacak ki Damla babasına aşure dahi götürmek ister. Başkan ise Kurmay konusunda kafasının karıştığını başa başka birilerinin geçmesi gerektiğini söyler. Kor Yakup da Kurmayın değişmesi yönünde fikrini belirtir.

isimsizler 16 ekim resmi2

Korkut ise seste eşleştirme sonucu kadın sesinin Handan’a ait olduğunu bulduğunu Kurmay’a söylediğinde Kurmay bunu kimseye söylememesini söyler ve hatta o erkek sesinin de kime ait olduğunu araştırmamasını ister. Fatih, dayı ve Murat ekibi ise Afran’ı yok etme için uğraşmaktadır. Kurmay’dan habersiz giden ekibi fark eden Tufan, durumu Kurmay’a bildirince Kurmay, Tufan ve Handan Afran’a onlardan önce ulaşmak için yola çıkarlar. Damla ise babası ve ekibine aşure getirir. Babası ile oldukça yakınlaşan Damla’ya babası annesine küs olduğunu söyler. Babası ise küs olmamayı öğütler. Babasına da kırılan Damla’yı Derman eve götürürken saldırıya uğrar. Derman vurulurken Damla’yı ise bayıltarak kaçırırlar.

isimsizler damla resmi2

Mehveş ise soluğu Yakup’un yanında alır. Derman yaralı bir şekilde geldiğinde Damla ise Yakup’un telefonunda yardım çığlıkları atmaktadır. Mehveş çılgına döner. Afranın peşine düşen Kurmay ve ekibi tuzağa düşerken Fatih ve ekibi bir terslik olduğunu fark edip içeri girmezler. Kudret ise Hatem’e Handan konusunda hak verdiğine sevinir, şüphesi doğrudur. Tam sevinecekken Kudret ve ekibi olay yerini delilsiz terk etmek zorunda kalır.

isimsizler 16 ekim resmi3

Fatih tam Afran’ı vuracakken Kurmay son anda onun sandığı gibi biri olmadığını kendilerinden olduğunu söyler. Tam da bunlar yaşanırken Handan vurulur. 16 Ekim’de yayınlanacak olan İsimsizler’de Handan’ın durumu kritiktir. Ona İstanbul’a geldiğinden beri bağlanan Fatih ikinci defa gönlünü verdiği kadını kaybetmek ile karşı karşıyadır. Virankaya’da Elif’in ölmesiyle yıkılan Fatih burada da Handan’ı mı kaybedecektir bu sorunun cevabını bulacağız. Damla ise çok zor durumdadır. Babası her şeyi göze alıp kızını kurtarmayı başarır. Handan’ın durumu dayısı Kuşçu’yu da üzer.

İsimsizler 16 Ekim Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu