İsimsizler

İsimsizler 2 Ekim Fragmanı Ve Özeti

Kanal D’nin sevilen dizisi İsimsizler her pazartesi olduğu gibi seyirciden tam not almayı başardı. Yönetmen koltuğunda Osman Kaya oturduğu  senaryosunu Mustafa Burak Doğru, Serkan Birlik, Ayça Mutlugil, Hale Çalap’ın kaleme aldığı İsimsizler 2 Ekim Pazartesi neler olacak fragmanı özeti bütün detaylar haberimizin devamında…

isimsizler resmi

Ekibin sevilen üyelerinden olan Murat büyük bir pusuya düşmüştür. Kurmay Murat’ın öldüğünü veya öleceğini düşünürken Fatih ve Dayı buna inanmazlar ve Murat’ın bulunması için uğraşmak gerektiğini söylerler. Murat’ın konuşacağını düşünen Kurmay’a inat Dayı ağır işkencelerde bile konuşmayacağını söyler. Murat Kudret’in adamlarından kurtulmayı başarır.

isimsizler resmi2

Murat’ı arayan Fatih ve ekibi onun kurtulduğunu anlarlar ve Kudret’in adamlarını korkuturlar. Ve Fatih ile Kudret birbirlerine gözdağı verirler. Hatem ise bu işin peşine düşer ve bu ekibi bulmak için işe koyulur.  Ancak ekip başarılı ekip çalışması sayesinde tam tersi onu takibe alır. Kurmay ise Murat ifşa olursa vurulmasını adamından ister ancak dayı onun vurulmaması için çok güzel bir konuşmayla ikna eder. Herkes Murat’ın peşindedir. Murat ise Ali Fevzi’nin yanına gider. Onun mekanına gelen Hatem ve adamları Murat’ı bulur. Dayı ve arkadaşları onu kurtarır.

isimsizler ali fevzi resmi

Kudret ise hain planını devreye koyar. Ancak Handan bir terör eylemi için planın odak noktasındaki adamla kavga eder. Adam yüzünü görünce Handan takibe geçer. Ancak adama ulaşamaz. Adamın düşürdüğü çantadan buldukları işe yarar ve olayın elebaşı olan terör olmasını isteyen elebaşının evine ulaşırlar. Bu olaylardan hemen öncesinde ise Handan ve Fatih birbirine aşık olmuş ve bunu birbirlerine itiraf etmişlerdir. Eve ulaşan ekip aslında bir tuzağa düşmüştür. Kudret ise Kor Yakup’un ekibinden kurtulacağını düşünüp sevinmektedir. 

isimsizler mehveş resmi2

Kor Yakup eşini ve kızını görmeye gittiğinde şok bir olay yaşar. Eşi arabaya gelir ve onla hesaplaşır ve kızına yaklaşmamasını ister. En son olarak ona tokat atsa da Derman öyle bir konuşur ki mazi gözünde canlanır. Derman ise onun hala Yakup’u sevdiğini söyler. Tekrar eşinin karşısına çıkıp terk etme sebebini vatan olarak açıklar. 

2 Ekim Pazartesi günü yayınlanacak olan bölümün detayları ise şöyle: Fatih ve ekibi düştükleri tuzaktan kurtulmayı başarırlar. Handan ise her şeyi göze alıp onları kurtarmak için canını dişine takar. Kudret’in emir aldığı kötülükleri birlikte planladığı kişi ile görüşür. Burada kendini başka tanıtır. Karşısındaki ise buna inanmış gözükür hatta Kurmay bile bu oyuna gerçekten inanır. Kudret tam da Kor Yakup’un adamlarından kurtuldum sansa da daha da güçlenen bir ekip ile karşı karşıyadır. Kudret Kor Yakup’un yüreğine kor düşürmek için onun en hassa noktasını araştırırken kızı ve eşine ulaşır. Fatih’in ekibi Başkan ile tanışır. Başkan ekibin daha da güçlenmesine vesile olur. 

İsimsizler 2 Ekim Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu