İsimsizler

İsimsizler 2017-2018 Sezonu Yeni Gelen Oyuncular

Kanal D’nin sevilen dizisi İsimsizler yeni sezonda da ses getirecek. Sevilen dizi İsizmsizler geçtiğimiz sezonda Pazartesi günlerinin vazgeçilmezi olmuştu. Güçlü kadrosu ve konusuyla kendinden söz ettiren dizi Pazartesi günü yayınlanan Söz diziyle aynı günde yayınlanmasından dolayı eleştirilere maruz kalsa da seyirci büyük bir ilgiyle diziyi takip etti.

Bu nedenledir ki aldığımız bilgilere göre dizinin gün değiştirmesi muhtemel. Ve Ekim ayında başlayacak olması da seyirciyi oldukça heyecanlandırdı.

Sevilen oyuncuların olduğu dizi geçtiğimiz sezondaki oyunculardan birkaçına veda etmiş olsa da bu sezonda yeni oyuncularla yine kendini izletmeye devam edecek gibi.

İsimsizler oyuncu kadrosuna kimler eklendi, dizideki rolleri ne olacak sorularının merak edilen detaylarını sizler için araştırdık.

İsimsizler 2017-2018 Sezonu Yeni Oyuncular

Haziran ayı itibariyle sezon finali yapan muhteşem dizi yeni sezonda da ses getirmeye devam edecek. Oyuncu kadrosunda ise yeni isimlerle sezona Ekim ayı itibariyle merhaba demeye hazırlanıyor. Ve işte o merak edilen yeni gelen oyuncular ve oyuncular hakkında ufak detaylar

Mert Öcal (Tufan)

1982 yılında kültür başkenti olan İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2004 senesinde Best Model of Turkey ve Best Model of World yarışmanlarında birincilik alarak dikkatleri üzerine toplamayı başardı. İsimsizler Oyuncu Kadrosu tufan Resmi1.93 boyunda 81 kilodur. Mankenlikle adını duyuran Öcal, oyunculağa da yönelerek Görgüsüzler, Unutma Beni gibi dizilerde rol almıştır.

Hande Soral (Handan)

Kanal D’nin geçen sezondan aşina olduğu bir isim. Evlat Kokusu dizisinde evladını almak için elinden gelen acı bir hikayeye sahip anneyi canlandıran Hande Soral, 1987 doğumlu. Bursa’da dünya’ya gelen oyuncu 2008-2010 yıllarında ise Küçük Kadınlar dizisinde oynamıştır. İsimsizler Oyuncu Kadrosu Handan Resmi2012 yılında Alev Alev dizisinde rol alarak dizi hayatını devam ettirmiştir. 2013 yılında Böyle Bitmesin’de rol almıştır. 2014 yılında ise yönetmenliğini Ata Türkoğlu’nun yaptığı bir roman uyarlaması olan Yılanların Öcü’nde başrol oyuncusu olarak rol almıştır. 2016 yılında ise Kalbim Yangın Yeri dizisinde adından söz ettirmiştir. En son olarak ise 2017’de Kanal D ekranlarında Evlat Kokusu dizisiyle bir kez daha adından söz ettirmiştir.

Kürşat Alnıaçık (Kudret)

1962, Ankara doğumlu olan Alnıaçık, aslen Bursalıdır. İstanbul Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü ve Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olan oyuncu 1970 yılında Umut dizisiyle oyunculuk hayatına başlamıştır.İsimsizler Oyuncu Kadrosu Kürşat Alnıaçık Resmi Daha sonra ise Sakarya Fırat ve Kara Sevda dizilerinde rol alan oyuncu Diriliş Ertuğrul’da adından söz ettirdi. Kanal D’nin geçen sezon dizilerinden olan Evlat Kokusunda da rol alan oyuncu İsimsizler’in yeni oyuncu kadrosuna eklenen bir diğer isim oldu.

Berkan Şal (Hatem)

Daha önce Behzat Ç dizisinde Akbaba rolüyle dikkatleri üzerine toplayan Berkan Şal da İsimsizler kadrosuna katılan isimlerden. Behzat Ç’den sonra 46 Yok Olan, Payitaht Abdulhamit dizilerinde de rol alan oyuncu 1969, Ankara doğumlu. İsimsizler Oyuncu Kadrosu hatem ResmiAnkara Üniversitesi Tiyatro ve Oyunculuk Bölümü mezunu olmasına rağmen uzun yıllar oyunculuk yapmak yerine DJlik yapmayı tercih etmiştir. 2014 yılındaReaksiyon dizisinde rol almıştır.

Kayra Şenocak

1968 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. Aslen Karadenizli olan oyuncu 1998 yılında Aynalı Tahir dizisiyle ekranlara merhaba demiştir. 1999 yılında ise Tv ekranlarının sevilen bir programı olan Şans Kapıyı Çalınca adlı programda Seray Sever ile sunuculuk yapmıştır.İsimsizler Oyuncu Kadrosu Kudret Resmi Yağmurdan Sonra, Kapıda Biri Mi Var?, Doludizgin Yıllar adlı dizilerde rol alan oyuncu daha sonra 2014 yılında Abbas’ın Melekleri adlı filmde rol almıştır. Yine aynı sene TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Filinta’da Hasan karakterine hayat vermiştir.

Atsız Karaduman (Kör Yakup)

Atsız Karaduman’ın İsimsizler dizisinde Kör Yakup karakterini canlandırmıştır.

İsimsizler Oyuncu Kadrosu Atsız Karaduman ResmiKaraduman daha önce pek çok dizi, tiyatro ve filmlerde rol almış usta bir oyuncudur.

Osman Wöber

Daha önce Kurtlar Vadisi adlı dizide başarılı bir oyunculuk sergileyerek izleyici etkileyenİsimsizler Oyuncu Kadrosu Osman Wöber Resmi Wöber İstanbul Devlet Tiyatrosunda müdürlük görevini de sürdürmektedir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. ღ 乂❤‿❤乂 ?͇̺ͦ?͇̥̔̽̂́͋?̫̩͉̿ͮͯ̄̄ı̜͈̠̳ͩ̔̈́ͫ?̭̽͌͂?̣͉͗ͩı̲͍̭̌̎͗͒͂ ̰͔̜?̫ͧ͌ͤ?̯̲ͥ̊?̦̰͚͉͈̖̙͊?̪̞̩ͨ̏?̼̜̩ͥ?͓͕͚?̖̟̺̏̅͛́ 乂❤‿❤乂 ღ deneme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu