İsimsizler

İsimsizler 28 Ekim Cumartesi Fragmanı 20. Bölüm Özeti

Uğur Güneş’in Fatih’i canlandırdığı İsimsizler yeni gününde yeni bölümüyle yine fırtınalar estirdi. İsimsizlerin 28 Ekim’de yayınlanacak olan bölümde yine seyirciyi aksiyon dolu dakikalar bekliyor. İsimsizler’in 28 Ekimde yayınlanacak olan bölümün detayları haberimizin devamında…

isimsizler resmi 2

İsimsizler 28 Ekim Özeti 

İsimsizleri’in 28 Ekim’de yayınlanacak olan bölümünde Handan iyileşmeye başlayacak. Fatih ise ekibine özel eşyalarını bırakıp terörsitlere karşı savaşmaya çağırır. Afran ise terörsitlere karşı kendini deşifre etmemek için büyük bir çaba sarf etmektedir. Kor Yakup ise kendi savaşı içinde zor günler geçirmeye devam ederken kızı Damla ile ilgili gelişmeler yaşanacaktır.  Kurmay’ın şehit olmasının ardından Fatih ve ekibi Kudret’e karşı daha da sinirlenir ve daha da dik dururlar. Olayların nasıl ilerlediğini merak edenler için geçtiğimiz bölümde neler yaşandığına dair özet haberimizin devamında…

Geçtiğimiz bölümde Mehveş kızı Damla’nın bulunması için çıldırırken Fatih Handan’ın yaşaması için ecel terleri döker. Amcası Afran’a dair gerçekleri düşünürken geçmişte yaşadıkları gözünün önünden gitmez. Hatem ise arkalarında üç kişinin bulunduğu bir araba ilerlerken araba bir anda kaybolur. Ve sonunda Murat ve Dayı Hatem’i köşeye sıkıştırır. Hatem şok olur. Kor Yakup kızını bulmak için gittiğinde önce boş bir tabutu açarak heyecan yaşar. Ardından Kudret kızını gösterir. Yakup kızının yerini dahi bilmediğinden bitkindir.

isimsizler resmi 3

Afran ise Kudret’e kendinin terör örgütüne ihanet etmediği konusunda onu ikna etmeye uğraşır. Murat Hatem’in elini kolunu bağlamış ve eziyet etmektedir. Son anda Dayının ölünce kurtulacağını şehitlerin hesabını bu şekilde soramayacaklarını söyleyip onu öldürmez. Kudret geri döndüğünde Mehveş keşke ölseydin der ve Yakup’un bittiği an budur.

isimsizler resmi 1

Fatih olan biteni dayıdan öğrendikten sonra Başkan Fatih’e kurmaysız bir operasyonun olacağını ve başında kendinin olduğunu söyler. Telefondaki sesin Mesut Güvenir’e ait olduğunu ve Handan’ın dayısı olduğunu söyler. Kurmayın elindeki dosyalara dediklerini yaptığında ulaşacağını sözlerine ekler. Kor Yakup Derman’ı işten kovar.

isimsizler resmi 4

Yaşananları Dayıgile söylediği için ispiyoncu durumuna düşmekten üzülür. Handan’ın dayısı hastanede onu ziyarete gelir. Fatih de dayıya hedeflerinin artık Mesut olduğunu söyler. Adamın her şeyin hukuki olduğunu ancak kirli işlerini çok gizli yaptığını, Virankaya’daki olaylarla ilgisi olduğunu da söyler. Tek yapmaları gereken adamı sıkıştırıp hata yapmasını beklemek olduğunu da ekler. Mesut öldü zannettiği adamların peşinde olduğunu bu iş için Kudret’i seçmekle hata yaptığını Kudret’e söyleyince Kudret aslında yeğenine güvenmekle asıl hatayı kendisinin yaptığını söyleyince Mesut şok olur. Kudret Damla’yı bayıltır. Derman’ı da plana dahil eden Fatih Mesut’un iyice telaşlanmasını istemektedir. Mesut evrakları evde saklar ve acilen Berlin’e gidecektir. fatih ve ekibi ise eve girer. Dayı ve Murat evde dosyaların bir kısmını kurtarmayı başarırken Fatih de Mesut’un yerini bulur. Kudret ise Hatem’den Handan’ı getirmesini söyler. Hemşire Handan’a iğne ile bir ilaç enjekte edince Handan fenalaşır, iç kanama riski vardır. Mesut’u polisler gözaltı için geldiğinde dokunulmazlığını belgeleyen evrakları polislere gösterince bu işten de sıyrılır. Fatih Mesut’u alnının tam ortasından vurur. Yakup ise Hatem’e takip cihazı yerleştirdiğini söylerken kızı Damla terör örgütünün elindedir. Fatih’in ekibi Kudret’in adamlarının hastanede olduğunu öğrenince harekete geçerler. Hateme Kurmay’ı bıçaklar ve Kurmay şehit olur.

İsimsizler 20. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu