İsimsizler

İsimsizler 9 Ekim Pazartesi Seyirciyi Aksiyon Dolu Sahneler Bekliyor

Yönetmen koltuğunda Osman Kaya oturduğu  senaryosunu Mustafa Burak Doğru, Serkan Birlik, Ayça Mutlugil, Hale Çalap’ın kaleme aldığı İsimsizler her pazartesi seyirciden tam not almayı başarmakta. 9 Ekim Pazartesi günü 18. bölümünde izleyiciyi aksiyon dolu dakikalar bekliyor. İşte 9 Ekim Pazartesi günü 18. bölümünde İsimsizler’de neler olacağına dair tüyolar…

isimsizler resmi

Geçtiğimiz bölümde Fatih ve ekibi Handan’ın verdiği kartın üstünde yazan adrese giderler. Bu bir tuzaktır ve ekip zor da olsa kurtulmayı başarır. Diğer tarafta ise Kudret Kor Yakup’u öldürmek için büyük bir çaba içerisine girer ancak Kor Yakup da kurtulmayı becerir. Handan ise dayısı olan Kudret’in emir aldığı adamın yanına gider. Dayısı ailemizi onurlandırdın diyerek Handan’ı çalışmasından dolayı tebrik eder. Konuşma devam ederken Fatih karşılarına çıkan herkesi ezip geçerek telefonda Handan’ın dayısı ile konuşur. Kudretse Kor Yakup’un kurtulmasıyla çılgına dönüp onun zayıf noktasını aramaya başlar. Hayalet Afran adı ile Kudret Fatih’in amcası ile görüşür. Büyük terörist olarak Kudret’in ondan istediği bir sevkiyattır.

isimsizler resmi2

Fatih ve dayı ise kendisiyle aynı fikirde olanlarla beraber ellerine ipucu olarak sakladıkları telefondan bir ipucu bulurlar. Telefonda cevap verilirken arkadaki kadın sesinin kime ait olduğunu bulmaya çalışırlar. Afran ise Kurmay ile telefon konuşma yapar. Kor Yakup ise sevkiyatı takip ettirir. Fatih ve Kumay arasında geçenlerin üstüne Yeni Başkan gelir ve Kurmay’a ekibin acilen toparlanması gerektiğini söyler ve başa geçer. Damla ise babası Kor Yakup ile yüzleşir. Kudretin adamları ise onun zayıf noktasını bulduk diye sevinirken Damla babasının sözlerine üzülürken Derman durumu ona anlatır.

isimsizler resmi3

Afran ise sevkiyat gerçekleşecekken bölge sorumlusu teröristi öldürür ve sevkiyattaki paraları yakar. Bu sırada başkanın adamları da olay yerindedir. Fatih ile karşı karşıya gelen Afran yine en kıymetlisi yeğeni Fatih ile karşı karşıyadır. 9 Ekim’de ise Damla’yı gören ve gerçekleri öğrenen Kudret Kor Yakup’un can damarına kızına hainlik peşindedir. Mehveş ise Kor Yakup’a neden hayatlarına tekrar girdikleri konusunda bir kez daha diklenir. Fatih ve Afran’ın tavrı merak konusudur. Handan ise şirkette Kudret’in sırlarına yenileri eklemek için teklifini kabul etmiştir. Sürekli karşısına çıkan Kudret’in adamına inat sırları biriktirmektedir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu