İsimsizler

İsimsizler Başkan Karakterini Canlandıran Kişi Gerçekte Kimdir?

Isimsizler’in 2 Ekim Pazartesi yayınlanan bölümünde Başkan karakteri de diziye dahil oldu Fatih’in ekibinde büyük bir öneme sahip olan Başkan diziye yeni bir renk kattı. Kimdir Başkan karakterini canlandıran kişi hangi dizilerde rol aldı boyu kaç kilosu ne ve bunun gibi pek çok sorunun cevabı haberimizin devamında…

volkan ünal resmi3

15 Ocak 1968 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Volkan Ünal isimsizler dizisinde başkana hayat vermekte. 1.83 boyunda 76 kiloda olan Volkan Ünal ünlü tiyatrocu Hepşen Akar’ın ve ünlü tiyatrocu oyuncu Cihan Ünal’ın yeğeni. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümü mezunu olan ünlü oyuncu mezuniyetin hemen ardından Trabzon Devlet Tiyatrosu’nda çalışmıştır. 2001 yılında Milli Piyango çekilişi programı olan Şans Topu’nun sunuculuğunu yapmıştır.

volkan ünal resmi

Gülçin Ünal evli olan Volkan Ünal Ferhunde Hanımlar, Evdeki Yabancı, Çiçek Taksi, Avrupa Yakası, Metro Palas, Şu bizim ev var ya ,İki Arada Aşk, Kurtlar Vadisi Pusu, Gece Gündüz, Hepimiz Birimiz İçin , Adanalı, Arka Sokaklar, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Cinayet , Çılgın Kamp, Milat, Dabbe ve İkisini de Sevdim gibi yapımlarda rol almıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu