İsimsizler Damla Kimdir? İşte Detaylar

Yönetmen koltuğunda Osman Kaya oturduğu  senaryosunu Mustafa Burak Doğru, Serkan Birlik, Ayça Mutlugil, Hale Çalap’ın kaleme aldığı İsimsizler  yeni sezonda pek çok isme merhaba dedi. Bunlardan biri de Kor Yakup’un kızı Damla karakteri. İşte Damla hakkında merak edilen o detaylar…

İsimsizler’in yeni sezonunda yeni yüzler diziye farklı bir renk katmış durumda. Kor Yakup karakteri oldukça vatanperver bir isim. Vatana hıyanet içinde olan Kudret, ailesini darmadağın etmiştir. Eşi yıllar önce babasına bile karşı gelmiş ve Kor Yakup ile evlenmiştir. Beş parasız olan Yakup harbiyeyi okumuştur. Bir odalı o evlerinde öylesine mutludurlar ki… Güneydoğu’da yılları görevde geçmiş olan Yakup eve geldiğinde karısının ilk sözü aç mısın olurdu. Zira yemek yeyince anlardı insan evde olduğunu.

Hayat bu ya Kudret yüzünden ve onun gibilerin yüzünden yuvası dağılır. Mehveş yani Yakup’un eşi kızı Damla’yı tek başına büyütür. Yakup’u ise hayatlarına girmemesi konusunda uyarır. Yakup ve Mehveş’i kızı Damla’ya hayat veren isim Destina Başer. 2000 senesinde kültür başkenti İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu, Beşir Balcıoğlu Anadolu Lisesi mezunudur. 4N1K isimli sinema filminde rol alan oyuncu, ayrıca Show Tv’de ekranlara gelen Bir Deli Sevda adlı dizide rol almıştır. İngilizcesi oldukça iyi olan Destina Başer dans konusunda da başarılıdır. Resim çizme konusunda da başarılı oyuncumuz bu dizide de önemli bir karaktere hayat veriyor. 

Destina Başer Fotoğrafları

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 25 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın