İsimsizler

İsimsizler Dizisi Handan Öldü Mü? Hande Soral Diziden Ayrıldı Mı?

İsimsizler Dizisi Handan karakteri sezonun ilk bölümüyle adından söz ettirdi. Kanal D’nin sevilen pazartesi günleri saat 20:00’da ekranlara gelen dizisi İsimsizler sezona bomba bir bölümle geldi. Sezonun ilk bölümünde şok bir olay yaşandı.

İsimsizler Dizisi Handan Öldü Mü?

 

Vatansever ve bir o kadar da cesur olan Handan, Kudret gibi devletin aleyhine hareketler içinde olan bir adamın hayatına dahil olup kendini gizleyebilen bir karakter. Ancak olaylar ne kadar iyi ilerlese de Kudret şirket içinde bir hain olduğunu ve bunun Handan olacağını düşündüğü için plan yapar. Tuzağa düşen Handan kurtulmak için çabalasa da olaylar iyice kördüğüm olur kaçamaz.

İsimsizler Dizi Oyuncuları Handan Resmi

Kapıda bekleyen ve kendisini kurtarmaya gelen İsimsizler ekibini kötü bir sürpriz beklemektedir: arabanın üzerine bir bayan düşer. Bu sırada Kör Yakup ve ekibini tanımadığı için kapışan ekip bu olayla şok olur. Düşen kişi Handan mıdır değil midir gelecek bölümde netlik kazanacak. Ancak  başrol olarak Hande Soral’ın canlandırdığı Handan karakteri ölmeyecek. Geçtiğimiz sezonda  Elif’in ölmesi şaşırtmıştı ancak sezonun ilk bölümünde ölmesi muhtemel değil gibi görünüyor.Ayrıca güzel ve yetenekli oyuncu Hande Soral Başka bir dizi ile anlaşma haberleri veya fısıltısını ortalıkta konuşulmadı ve duyulmadı. Buradan yola çıktığımızda bile  kesinlikle Handan karakteri ölmeyeceği sonucuna rahatlıkla varabiliriz.

İsimsizler Dizi Oyuncuları Hande Soral Resmi

Peki Kimdir İsimsizler’de Handan’a hayat veren Hande Soral sorunuzun cevabı işte burada

Kanal D’nin geçen sezondan aşina olduğu bir isim. Evlat Kokusu dizisinde evladını almak için elinden gelen acı bir hikayeye sahip anneyi canlandıran Hande Soral, 1987 doğumlu. Bursa’da dünya’ya gelen oyuncu 2008-2010 yıllarında ise Küçük Kadınlar dizisinde oynamıştır.

2012 yılında Alev Alev dizisinde rol alarak dizi hayatını devam ettirmiştir. 2013 yılında Böyle Bitmesin’de rol almıştır. 2014 yılında ise yönetmenliğini Ata Türkoğlu’nun yaptığı bir roman uyarlaması olan Yılanların Öcü’nde başrol oyuncusu olarak rol almıştır. 2016 yılında ise Kalbim Yangın Yeri dizisinde adından söz ettirmiştir. En son olarak ise 2017’de Kanal D ekranlarında Evlat Kokusu dizisiyle bir kez daha adından söz ettirmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu