İsimsizler Dizisi Konusu ve Karakterleri

Kanal D yine sevilen diziler konusunda adından söz ettirecek bir diziye daha ev sahipliği yapıyor. İsimsizler dizisi hakkında merak edilen konusu, karakterleri konusunda tüm sorularınızın cevapları işte burada.

İsimsizler Dizisi Konusu

Türk denilince ilk akla gelen şey vatansever olmasıdır. Kanal D ekibi ise bu durumu çok iyi analiz ederek vatansever insanların başrolde olacağı bir konu izleyiciyi oldukça etkiliyor. İsimsizler dizisinde vatansever Fatih’in hikayesine şahitlik edeceğiz. Fatih oldukça başarılı ve vatansever bir karakterdir. Türkiye Cumhuriyetinin yurt dışı temsilciliğinde çalışmaya başlayacakken televizyonlardan Virankaya kaymakamın şehit edildiği öğrenir. Ve yurt dışı görevini bırakıp Virankaya’ya kaymakam olarak gelir.

Virankaya’da onu oldukça zor günler beklemektedir. Vatansever yedi arkadaşıyla bir ekip kurup Virankaya’nın huzuru için teröre karşı dimdik ayakta dururlar. Karşılarında duran düşman ise devlet içine kadar sızmış insanlardır. Ve Fatih ve arkadaşlarının oluşturduğu İsimsizler ekibinin ilk görevi ise bu insanların hainliklerini ortaya çıkarmalarıdır. Bu yolda hem Fatih hem de ekibindeki arkadaşları epeyce zorlanacaklardır.

İsimsizler Dizisi Karakterleri

Uğur Güneş (Kaymakam Fatih)

Başarılı, vatanı için canını seve seve verebilecek kahraman bir insandır. Virankaya’ya gitmesiyle hayatında zorlu bir sayfa açılmıştır. Vatan sevdası uğruna zor sınavlardan geçecektir.

Bülent Alkış (Hasan) (Dayı)

Fatih’in ekibindeki özel harekat polisidir. Özlü konuşmalar yapmasıyla bilinen vatansever Hasan yıllar önce evladını kaybetmiştir. Merhamet dolu olan Hasan devlete hainlik edenlere karşı elinden geleni arkasına koymayan usta bir tetikçidir.

Sedat Mert (Olcay)

Oldukça zeki ve cesur olan Olcay da Fatih’in ekibindedir. Vatan için canını feda etmeye hazırdır.

Taner Ertürkler (Ahmet)

Fatih’in ekibindeki terörle mücadele polisidir. Evli ve iki çocuk babasıdır. Eşi hamile olan Ahmet’i de diğer ekip arkadaşları gibi zorlu bir hayat sınavı beklemektedir.

Volkan Keskin (Kürşad)

Ekibin iki istihbaratçısından biridir. Oldukça yöreye hakim kendini gizlemede usta  bir karakterdir.

Çağkan Çulha (Murat)

Küçük yaşlarda üvey babasını öldüren ve Hasan tarafından evladı gibi yetiştirilen Murat Hasan gibi Özel Harekat polisidir. Fatih’n vatansever ekibindedir.

Sera Kutlubey (Seher)

 

 

Ekibin ikinci istihbaratçısıdır. Teröristlerin içine kadar sızmış ve kendini gizlemiş zeki bir karakterdir.

Musab Ekici (Derman)

 

Fatih’in şoförüdür. Konuşmayı çok seven Derman da devletin yanında olan bir karakterdir.

Algı Eke (Elif)

Viranşehir’de görev yapan bir doktordur ve Fatih ile de burada yolları kesişir. Duygusal bağlamda Fatih ile aralarında bir elektrik söz konusudur.

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 8 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın