İsimsizler

İsimsizler Dizisi Konusu ve Karakterleri

Kanal D yine sevilen diziler konusunda adından söz ettirecek bir diziye daha ev sahipliği yapıyor. İsimsizler dizisi hakkında merak edilen konusu, karakterleri konusunda tüm sorularınızın cevapları işte burada.

İsimsizler Dizisi Konusu

Türk denilince ilk akla gelen şey vatansever olmasıdır. Kanal D ekibi ise bu durumu çok iyi analiz ederek vatansever insanların başrolde olacağı bir konu izleyiciyi oldukça etkiliyor.

İsimsizler dizisinde vatansever Fatih’in hikayesine şahitlik edeceğiz. Fatih oldukça başarılı ve vatansever bir karakterdir. Türkiye Cumhuriyetinin yurt dışı temsilciliğinde çalışmaya başlayacakken televizyonlardan Virankaya kaymakamın şehit edildiği öğrenir. Ve yurt dışı görevini bırakıp Virankaya’ya kaymakam olarak gelir.

İsimsizler Dizi Kapak Resmi

Virankaya’da onu oldukça zor günler beklemektedir. Vatansever yedi arkadaşıyla bir ekip kurup Virankaya’nın huzuru için teröre karşı dimdik ayakta dururlar. Karşılarında duran düşman ise devlet içine kadar sızmış insanlardır. Ve Fatih ve arkadaşlarının oluşturduğu İsimsizler ekibinin ilk görevi ise bu insanların hainliklerini ortaya çıkarmalarıdır. Bu yolda hem Fatih hem de ekibindeki arkadaşları epeyce zorlanacaklardır.

İsimsizler Dizisi Karakterleri

Uğur Güneş (Kaymakam Fatih)

İsimsizler Oyuncu Kadrosu Fatih Resmi

Başarılı, vatanı için canını seve seve verebilecek kahraman bir insandır. Virankaya’ya gitmesiyle hayatında zorlu bir sayfa açılmıştır. Vatan sevdası uğruna zor sınavlardan geçecektir.

Bülent Alkış (Hasan) (Dayı)

İsimsizler Oyuncu Kadrosu Hasan Resmi

Fatih’in ekibindeki özel harekat polisidir. Özlü konuşmalar yapmasıyla bilinen vatansever Hasan yıllar önce evladını kaybetmiştir. Merhamet dolu olan Hasan devlete hainlik edenlere karşı elinden geleni arkasına koymayan usta bir tetikçidir.

Sedat Mert (Olcay)

İsimsizler Oyuncu Kadrosu Olcay Resmi

Oldukça zeki ve cesur olan Olcay da Fatih’in ekibindedir. Vatan için canını feda etmeye hazırdır.

Taner Ertürkler (Ahmet)

İsimsizler Oyuncu Kadrosu Ahmet Resmi

Fatih’in ekibindeki terörle mücadele polisidir. Evli ve iki çocuk babasıdır. Eşi hamile olan Ahmet’i de diğer ekip arkadaşları gibi zorlu bir hayat sınavı beklemektedir.

Volkan Keskin (Kürşad)

İsimsizler Oyuncu Kadrosu Kürşat Resmi

Ekibin iki istihbaratçısından biridir. Oldukça yöreye hakim kendini gizlemede usta  bir karakterdir.

Çağkan Çulha (Murat)

İsimsizler Oyuncu Kadrosu Murat Resmi

Küçük yaşlarda üvey babasını öldüren ve Hasan tarafından evladı gibi yetiştirilen Murat Hasan gibi Özel Harekat polisidir. Fatih’n vatansever ekibindedir.

Sera Kutlubey (Seher)

 İsimsizler Oyuncu Kadrosu Seher Resmi

 

Ekibin ikinci istihbaratçısıdır. Teröristlerin içine kadar sızmış ve kendini gizlemiş zeki bir karakterdir.

Musab Ekici (Derman)

İsimsizler Oyuncu Kadrosu Musab Resmi

 

Fatih’in şoförüdür. Konuşmayı çok seven Derman da devletin yanında olan bir karakterdir.

Algı Eke (Elif)

İsimsizler Oyuncu Kadrosu Elif Resmi

Viranşehir’de görev yapan bir doktordur ve Fatih ile de burada yolları kesişir. Duygusal bağlamda Fatih ile aralarında bir elektrik söz konusudur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu